Historia Zaginionej Marchewki
Aktualny czas: 20-10-18, 08:23 Witaj! Przejdź do zakładki Logowanie lub Rejestracja

Odpowiedz 
[2k3] Historia Zaginionej Marchewki
Venesard Offline
*

Liczba postów: 227

RE: Historia Zaginionej Marchewki

CrasheR, rozwaliłeś system xD
UWAGA, SPOILER:
Spoiler: (Otwórz)

Sam nie wiem czy coś tworzę.
03-05-15 16:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Adrapnikram Offline
*

Liczba postów: 572

Dałem bratu do zagrania i wystąpił bug. Mianowicie po zaganianiu owiec i utracie życia przy psie przeniosło go na inną mapę i dalej nie chcę działać (Vegeta nie potwierdza wykonania zadań). Da się jakoś obejść czy trzeba będzie się do systemu włamywać? A no i w karczmie cały czas siedzi nasz koleszka yolo i jak do niego zagadamy to akcja się powtarza.
03-05-15 16:40
"Pomógł" przyznał(a):
Venesard Offline
*

Liczba postów: 227

@Adrapnikram, miałem tak samo. Są dwie mapy z owcami, na jedną wchodzisz idąc w górę koło listonosza (to ta na którą cię przeniosło), druga jest po drodze na górę z mapki z budką(?) na środku, tam gdzie stoi staruszek i dziecko. Chaotycznie opisałem, ale może się odnajdziesz.
Na obu mapach musisz złapać owce.

Sam nie wiem czy coś tworzę.
03-05-15 17:04
"Pomógł" przyznał(a):
CrashuR Offline
*

Liczba postów: 356

Te bugi są już poprawione. Ściągnijcie aktualną wersję.

Ponieważ, gdyż, bo tak. ~ CrashuR
03-05-15 17:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Athanor Offline
*

Liczba postów: 143

To ja poczekam aż będzie jakaś super stabilna duper mega wielka niewyobrażalna końcowa wersja, aż cała gra będzie na 10+!

Poza tym, jadłem dzisiaj rosół, w którym była marchewka, więc marchewki szukać nara zie nie muszę.

To jest sygnatura która nikogo nie obchodzi, bo informacje tutaj wypisane są kłamstwem.
Slave:
Gra nigdy nie wyjdzie. Demo gotowe do wrzucenia.
Pożoga:
Gra ma wyjść przed końcem roku (prawdopodobnie).
The Room:
Ruszyły pierwsze szkice.
03-05-15 17:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
CrashuR Offline
*

Cytat:super stabilna duper mega wielka niewyobrażalna końcowa wersja
Już wszystko powinno normalnie działać. Gra został już ukończona przez kilka osób. :)

Niektórym jedynie może nie odpalić się film (z przyczyn kodeków najprawdopodobniej).
Wersja bez filmu: http://www8.zippyshare.com/v/s8Rm7dvI/file.html

03-05-15 17:34
"Pomógł" przyznał(a):
CrashuR Offline
*

Poprawiłem kilka bugów. Nowy link dostępny.
Ogólnie zauważyłem, iż wiele osób, które pisało na temat projektu podczas jego tworzenia teraz nie jest tak rozmowna, a sam ukończony projekt cieszy się większą popularnością na stronie nie związanej z RM'em niż na scenie [Obrazek: icon_lol.gif]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-05-15 23:56 przez CrashuR.)
05-05-15 23:55
"Pomógł" przyznał(a):
XXXXXX Offline

Liczba postów: 6

Klimacik rodem z takich przygodowych polskich gier z humorem. Wrażenie jakby autor przygodówki zrobił grę przygodowa na nesa i okraszył różnymi dodatkami co daje lepszy efekt niż nudny point n click. Fajny klimat ogólnie i spójność grafy z treścią i muzą i rozgrywką. Gdyby te wstawki w intro (elemnty graficzne) rodem z gier reklamujących mozliwosci rpgmakera na TWIERDZY RPGMAKER wyglądały inaczej bardziej konsolowo dla mnie było by jeszcze bardziej spójnie.Ogólnie klimat jest, jest zabawa.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-05-15 11:48 przez XXXXXX.)
24-05-15 11:43
"Pomógł" przyznał(a):
Lartarin Offline
*

Liczba postów: 144

To Moi też coś napiszę :lartarin: Gierka jest całkiem okej - kolorowa, cukierkowa, z całą gamą humoru (na siłę), luźną muzyczką i nieszablonową fabułą. Projekt zdecydowanie na plus :ok:

[Obrazek: fundament_zla_icon.png][Obrazek: pustkowia_chaosu_icon.png][Obrazek: stukotki_icon.png][Obrazek: shikima_kingdom_icon.png][Obrazek: wymiar_x_icon.png][Obrazek: shikima_ii_icon.png][Obrazek: system_arena_icon.png][Obrazek: sekta_icon.png][Obrazek: sierociniec_icon.png]
25-05-15 18:15
"Pomógł" przyznał(a):
CrashuR Offline
*

W grze nie chciałem pokazać jak to określiłaś "humoru na siłę". Pojawiło się to, co ja uważałem raczej za śmieszne. Wiadomym jest, że każdy takie gagi odbiera inaczej no, ale najważniejsze, iż projekt jednak się podobał :)
Dziękuję za komentarze.

27-05-15 21:21
"Pomógł" przyznał(a):
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ultima Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS