Historia Zaginionej Marchewki
Aktualny czas: 20-10-18, 08:06 Witaj! Przejdź do zakładki Logowanie lub Rejestracja

Odpowiedz 
[2k3] Historia Zaginionej Marchewki
XXXXXX Offline

Liczba postów: 6

RE: Historia Zaginionej Marchewki

Dla mnie humor specyficzny i szczery - dosc rzadko spotykany - ludzie sa zwykle zamknieci w sobie jesli chodzi o gry i ukrywaja wiekszosc swoich mysli i ich nie przelewaja- nie w tym wypadku. W tym wypadku wystepuje prawdziwy chilloutowy przekaz. Humor wyzwalajacy specyficzny chillout w czasie grania. Lubie takie podejscie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-05-15 18:41 przez XXXXXX.)
28-05-15 18:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
CrashuR Offline
*

Liczba postów: 356

Jezeli ktos nadal nie gral w marchewki, a ciekaw jest kto je ukradl zobaczyc to bedzie mogl w najblizszych dniach zapewne na kanale Demonicskyers'a (mam nadzieje, ze bledu nie popelnilem xd).

Ponieważ, gdyż, bo tak. ~ CrashuR
29-05-15 10:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
takikaki012 Offline
*

Liczba postów: 207

Biedny Demon, nie umie gry zapisać ;3

Dawniej KacpiPL ;)
===========================
[Obrazek: IWRYpyK.jpg]
31-05-15 12:53
"Pomógł" przyznał(a):
CrashuR Offline
*

Tak to jest jak sie nie czyta temu z gra tylko od razu leci sie po link xd (Chyba, ze pobieral z Gonca. Tam nie bylo instrukcji xd)
No, ale jakis dobry czlowiek go juz powiadomil gdzie jest menu .

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-05-15 14:51 przez CrashuR.)
31-05-15 14:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Kryzz333 Offline
*

Liczba postów: 212

Miałem ten sam problem. Co więcej grałem gdy miałem słaby internet i nie mogłem tego sprawdzić...
Dołączajcie jakieś Readme z podstawowymi sprawami pls.
31-05-15 19:38
"Pomógł" przyznał(a):
CrashuR Offline
*

Wszystko jest napisane w temacie. Wystarczyło przeczytać.

HZM by Demon odcinek 1:

HZM by Demon odcinek 2:

Nie pomyślałbym, że ta gra może budzić takie emocje xD

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-06-15 23:29 przez CrashuR.)
01-06-15 23:17
"Pomógł" przyznał(a):
Mateusz SSJ8 Offline
*

Liczba postów: 510

Kiedy grałem w tę grę, to już przy "Veg-Manie" skoczyła mi adrenalina. Akurat zauważyłem, że kiedy jesteśmy nietykalni, to na planszy nie ma żadnych dopalaczy, które nas wspierają w ten sposób, a po upływie czasu nietykalności możemy podnieść znowu tę samą nietykalność, którą już raz podnieśliśmy. Jeśli tengu ci coś radził, to dobrze, że go nie posłuchałeś. Zwłaszcza z tymi zapisami, które i tak zablokowałeś na czas wyzwań. Po pierwszym pastwisku musiałem zapisać grę i udać się na odpoczynek przed dalszą grą (z tym psem przeszedłem za pierwszym podejściem). Ulżyło mi nieco, jak przy omijaniu tych duchów u Bożenki po dojściu do jednej platformy nie teleportowało mnie na sam początek etapu.

Niektórym gra może spowodować niedosyt, ale, jak dla mnie, to była w porządku. Trudna, ale nie kończąca rozgrywki rage-quitem gracza. Nie wiem, czemu Demonicskyers rage-quitował w tym więzieniu z powodu tych duchów, skoro mnie udało się je przejść za pierwszym podejściem. Szkoda, że on jest Polakiem i już to nagrał.

#EDIT 17 CZERWIEC 2015
Aha. Demonicskyers już ukończył serię.

Nienawidzony i nienawidzący. Przez nienawiść tego drugiego obaj będą martwi.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-15 18:30 przez Mateusz SSJ8.)
17-06-15 18:27
"Pomógł" przyznał(a):
Dragon Kamillo Offline
*

Liczba postów: 330

Nic nie stoi na przeszkodzie Mateusz, żebyś też to nagrał. Dla mnie byłoby nawet lepiej. Próbowałem oglądać tego Demona i mi się BARDZO nie podobało. Rzucał jakieś sztywne żarty, na siłę, nie śmieszne, a wręcz ohydne. Wyłączyłem to dość szybko. Za to gry Zombika w Twoim wykonaniu obejrzałem z wielką ciekawością. To samo mam zamiar zrobić z Zaginionym Mariem, ale jak wrócę do domu (jestem nie u siebie). Fajnie nagrywasz, rób to dalej. Jak dla mnie jesteś lepszy od tego całego Diabła.

Co do gry. Przeszedłem ją, była OK. Może nie jakaś tam super - w sumie ten projekt jakoś mnie nie zachęcał i nadal pozostawia znaki tej niechęci, jednak sama gra była OK.

Co do 0, to bijcie mnie, o ile się nie mylę to ja podsunąłem pomysł z nim. Choć niedawno go naprostowałem, więc może w następnej grze Crashera będzie normalnie...
17-06-15 19:51
"Pomógł" przyznał(a):
takikaki012 Offline
*

Liczba postów: 207

Mateusz#
Daj link do kanału

Dawniej KacpiPL ;)
===========================
[Obrazek: IWRYpyK.jpg]
17-06-15 21:46
"Pomógł" przyznał(a):
CrashuR Offline
*

@kacpi, https://youtube.com/channel/UCVrM1x80HcwtdmCai8SLoNA

@Mateuszu, Demon rage-quitowal, zeby bylo "fajnie". Gra ogolnie nie miala niewiadomo jak wielkiego poziomu trudnosci, ale narzekac trzeba bylo, zeby ludzie mieli sie z czego posmiac. Na tym polega youtube.

@Dragon, tak juz wiem, ze "anuluj" pozwala odpalic menu za pomoca "esc" i "0".

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-15 22:43 przez CrashuR.)
17-06-15 22:35
"Pomógł" przyznał(a):
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ultima Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS