Historia Zaginionej Marchewki
Aktualny czas: 20-10-18, 09:09 Witaj! Przejdź do zakładki Logowanie lub Rejestracja

Odpowiedz 
[2k3] Historia Zaginionej Marchewki
noruj Offline
*

Liczba postów: 116

RE: Historia Zaginionej Marchewki

Cytat:@Mateuszu, Demon rage-quitowal, zeby bylo "fajnie". Gra ogolnie nie miala niewiadomo jak wielkiego poziomu trudnosci, ale narzekac trzeba bylo, zeby ludzie mieli sie z czego posmiac. Na tym polega youtube.
Teraz to już przesadzasz, oglądam Demona od bardzo długiego czasu i ta reakcja była szczera. Poza tym, miałem dokładnie taką samą reakcję w tamtym momencie i nie wynika ona z trudności etapu z duchami, tylko z konieczności przechodzenia skradania raz jeszcze. Negowanie jest bardzo łatwe, ale to zarazem najgorsza droga.

http://www.theasgun.blogspot.com
17-06-15 23:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
CrashuR Offline
*

Liczba postów: 356

Widzisz, ja go nie znam tak dobrze. Seria z mojej gry byla pierwsza jaka u niego ogladalem, dlatego wydawala mi sie przesadzona w niektorych momentach. Tym bardziej, ze sporo osob z mojego srodowiska (znajomi) przechodzilo wiezienie za pierwszym razem. Jednak skoro mowisz, ze bylo to szczerze, a nie wymuszone na rzecz filmu to nawet spoko, ze moja gra wywolala takie emocje. Przynajmniej latwiej ja bedzie zapamietac i dluzej w pamieci pozostanie xd

Ponieważ, gdyż, bo tak. ~ CrashuR
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-06-15 00:32 przez CrashuR.)
18-06-15 00:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Yotta Offline
*

Liczba postów: 155

Właśnie przeszedłem. Cóż, spodobało mi się. Była krótsza, niż myślałem, ale trudno. Najwięcej problemów miałem z więzieniem (głównie przez wyczucie czasu). Pełno było humoru, faza po towarze mocno mnie rozbawiła, a owieczki poszły za pierwszym razem. Moja ocena to 9 na 10.

Kto pyta, nie błądzi. Kto nie błądzi, ten znajdzie drogę. Kto znajdzie drogę, ten odnajdzie własne szczęście.
Spoiler: (Otwórz)
01-11-15 00:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
CrashuR Offline
*

Dziekuje za zagranie w moja gre. Mam nadzieje, ze 2 czesc spodoba sie rownie mocno (Jezeli kiedykolwiek wyjdzie, bo jak na razie sie na to nie zanosi przez calkowity brak weny :c).

01-11-15 05:11
"Pomógł" przyznał(a):
CrashuR Offline
*

http://steamcommunity.com/sharedfiles/fi...=889864974

Wrzuciłem marchewki jako pomysł na Greenlight z ciekawości jak ludzie zareagują na ten projekt. Jeżeli chcecie pomóc mi sprawdzić, co ludzie myślą o tej grze udostępnijcie, oceńcie albo cokolwiek :lol2:
Z góry dzięki. :kiti:

24-03-17 19:57
"Pomógł" przyznał(a):
Yoroiookami Offline
*

Liczba postów: 877

Fajny pomysł CrashuRku. Może przyciągnie więcej osób do tworzenia w RyPyGy Mejkerze. Następną grę już zrób płatną. :lol2:

[Obrazek: mt4dzY7.png]
[Obrazek: k5KQGOe.png]
25-03-17 02:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
CrashuR Offline
*

Nie mam zamiaru wydawac nic na steamie, a jezeli juz mi kiedys odbije to na pewno nie z makera. :lol2:

25-03-17 04:47
"Pomógł" przyznał(a):
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ultima Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS