Hope [Horror/Przygodówka]
Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ayene/public_html/forum/inc/languages/polish/global.lang.php:1) - Line: 411 - File: inc/plugins/google_seo/redirect.php PHP 5.6.40 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/plugins/google_seo/redirect.php 411 header
/inc/plugins/google_seo/redirect.php 399 google_seo_redirect_header
/inc/class_plugins.php 101 google_seo_redirect_hook
/global.php 101 pluginSystem->run_hooks
/showthread.php 22 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ayene/public_html/forum/inc/languages/polish/global.lang.php:1) - Line: 1710 - File: inc/functions.php PHP 5.6.40 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1710 header
/inc/functions.php 1772 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 42 my_set_array_cookie
/showthread.php 578 mark_thread_read



Aktualny czas: 18-04-24, 23:57 Witaj! Przejdź do zakładki Logowanie lub Rejestracja


Odpowiedz 
[2k3] Hope [Horror/Przygodówka]
TheGodOfEvil Offline


Liczba postów: 8
Dołączył: 19-04-14

Pomógł: 1



Post: #31
RE: Hope [Horror/Przygodówka]

Projekt został zamknięty czy ukończony?
22-04-14 20:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Aki Stratego Offline
*


Liczba postów: 69
Dołączył: 26-05-13

Pomógł: 0



Post: #32
RE: Hope [Horror/Przygodówka]

Robiłem sobie długą przerwę w tworzeniu gier. Musiałem odetchnąć, poszukać nowego natchnienia, wyrzucić z głowy pierdyliard zmiennych i z nowym, świeższym podejściem chwycić za projekt.

https://www.youtube.com/watch?v=4PNVOwJyvhI

https://www.youtube.com/watch?v=Av0eVLSsW88
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-07-14 17:00 przez Aki Stratego.)
30-05-14 18:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Aki Stratego Offline
*


Liczba postów: 69
Dołączył: 26-05-13

Pomógł: 0



Post: #33
RE: Hope [Horror/Przygodówka]

[Obrazek: slte6a.jpg]

[Obrazek: 2vipi0w.jpg]
02-07-14 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
X-Tech Offline


Liczba postów: 876
Dołączył: 03-05-13

Pomógł: 23



Post: #34
RE: Hope [Horror/Przygodówka]

OK jest screen.
02-07-14 17:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Rouch Offline
*


Liczba postów: 19
Dołączył: 03-05-13

Pomógł: 0



Post: #35
RE: Hope [Horror/Przygodówka]

Ślędzę sobie od długiego czasu ten wątek i nie rozumiem tych wersji i dem do nich B, C, teraz czytam o D. Czy w końcu można coś pobrać grywalnego? Wolałbym coś bardziej namacalnego niż filmy na youtube. Btw, mnie się VA podoba.

Czy tylko u mnie nie działają screeny z I posta?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-07-14 19:34 przez Rouch.)
23-07-14 19:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Aki Stratego Offline
*


Liczba postów: 69
Dołączył: 26-05-13

Pomógł: 0



Post: #36
RE: Hope [Horror/Przygodówka]

Tak wygląda profesjonalny model dewelopingu. Powstają kolejne wersje, które otrzymują wymagane poprawki i przechodzą kolejne fazy testu.


Wersja A posiadała tylko główną mechanikę czyli nowe menusy, badanie otoczenia, pole widzenia i wyzwania. Była tylko 1 mapa i nie było żadnej optymalizacji. Gra przycinała na 2 rdzeniowych procesorach (głównie przez zbyt ostre i pozbawione optymalizacji operacje na obrazach).

Wersja B została obdarzona większym otoczeniem i powstawał już główny wątek. Stworzono grafiki postaci, dźwięki otoczenia i wydarzenia. Powstawały już przedmioty kluczowe i użytkowe oraz cała mechanika ich działania. Dodano również wiele poprawek i nowych systemów jak szczegółowe badanie niektórych przedmiotów, panika, opętanie itp. itd. Zoptymalizowano skrypty działające na obrazach dzięki czemu nic już nie haczyło i przycinało no i powstał próbny Voice Acting. Była to pierwsza grywalna wersja, która poddana została testom i udostępniona szerszej publice na Gospodzie. Była w 50% ukończona i traktowana była jako demo. Po tym jak zakończyły się testy usunąłem link do gry.

Wersja C jest aktualną, roboczą wersją gry. Jest kompletna w 100% lecz wymaga poprawek i betatestów, które aktualnie przeprowadzam. Voice Acting wymaga uzupełnienia i brakuje niektórych obrazów. Niektóre lokacje wymagają dopieszczenia i przeprowadzenia tak zwanego "drugiego podejścia". Skrypty zdarzeń kluczowych, rozwidlenia fabularne i różne możliwości wymagają sprawdzenia.

Wersja D będzie ostateczną udostępnioną dla publiki, po ostatnich testach, poprawkach i uzupełnieniu wszystkich placeholderów.

Oznaczenia wersji nie są dla graczy ale dla mnie samego. Pozwalają systematyzować i segregować postępy prac i działań nie gubiąc się w tym. Oznaczenia które nadaje poszczególnym wersją mają w szczególności pomóc mi przypomnieć sobie na którym etapie skończyłem gdy niejednokrotnie zmuszony jestem pozostawić na dłuższą chwilę projekt.

Co do drugiego pytania tak, jakiś czas temu Imageshack przestał hostować moje obrazy. Niech mnie w dydusia cmokną, poprawie to podczas kolejnej aktualizacji.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-07-14 23:23 przez Aki Stratego.)
24-07-14 23:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Yoroiookami Offline
*


Liczba postów: 985
Dołączył: 01-05-13

Pomógł: 137



Post: #37
RE: Hope [Horror/Przygodówka]

http://www.tinypic.com :roll:
(Trzyma moje obrazki sprzed pięciu lat)

[Obrazek: mt4dzY7.png]
[Obrazek: k5KQGOe.png]
24-07-14 23:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Aki Stratego Offline
*


Liczba postów: 69
Dołączył: 26-05-13

Pomógł: 0



Post: #38
RE: Hope [Horror/Przygodówka]

[Obrazek: 2qcgi39.jpg]

[Obrazek: 2wehvl1.jpg]
06-08-14 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
X-Tech Offline


Liczba postów: 876
Dołączył: 03-05-13

Pomógł: 23



Post: #39
RE: Hope [Horror/Przygodówka]

Ładna demolka.
06-08-14 20:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Athanor Offline
*


Liczba postów: 143
Dołączył: 10-11-13

Pomógł: 7



Post: #40
RE: Hope [Horror/Przygodówka]

To są kule po dziurach, jakieś czarne ślady czy strzały z nieba na podłodze w pierwszym screenie? :shock:

To jest sygnatura która nikogo nie obchodzi, bo informacje tutaj wypisane są kłamstwem.
Slave:
Gra nigdy nie wyjdzie. Demo gotowe do wrzucenia.
Pożoga:
Gra ma wyjść przed końcem roku (prawdopodobnie).
The Room:
Ruszyły pierwsze szkice.
07-08-14 06:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ultima Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS
Powered By MyBB. © 2013 MyBB Group. All Rights Reserved.
Skórka by Ayene.