Tajemnica Written Town
Aktualny czas: 12-12-18, 09:24 Witaj! Przejdź do zakładki Logowanie lub Rejestracja

Odpowiedz 
[2k3] Tajemnica Written Town
Zombik Offline
*

Liczba postów: 47

RE: Tajemnica Written Town

Tak... mapka idealna nie jest, ale zawsze coś. Jeden człowiek mówił, że przygotuje mi coś lepszego, więc poczekam - zobaczę.
Dawno nie pisałem w temacie, ale i tutaj trzeba poinformować społeczność jak idą pracę nad grą, a prace przyśpieszyły.
Stworzonych jest już 16 przedmiotów i większa część z nich ma już swoje zastosowanie. Oczywiście ich liczba będzie rosła, bo jak na razie stworzyłem ok. 55% gry, a więc jest dobrze O_O.
Udało mi się też stworzyć w końcu Title Screen, oraz ku zaskoczeniu wielu został zmieniony Windowskin! Oto trzy kolejne screeny z produkcji:

[Obrazek: tfd9.png]

[Obrazek: 8tjt.png]

[Obrazek: expj.png]
06-09-13 03:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Sunshine Offline
*

Liczba postów: 38

Mam takie ciekawskie pytanie. Czy w tym projekcie podobnie jak w poprzednich położysz nacisk na znajdywanie kluczy, i otwieranie drzwi? Czy klucze będą zróżnicowane? Czy konstrukcja drzwi będzie się różniła? Czy będzie inny dźwięk ich otwierania, lub niemożności ich otworzenia? Jeśli tak, to będzie prawdziwa bomba! Pozdrawiam.
06-09-13 10:19
"Pomógł" przyznał(a):
Zombik Offline
*

Powiem tak... z 16 przedmiotów jakie na razie są, tylko 3 to klucze. Jeżeli chodzi o drzwi to nieliczne pozostaną zamknięte dla bohatera przez całą grę (np: inne pokoje w gospodzie. Po co wchodzić do pustych pokoi?). Większość drzwi jest otwarta, ale oczywiście są i zamknięte. Klucze nie będą jedynym sposobem ich otworzenia. Czasem wystarczy po prostu wejść do środka w inny sposób i przekręcić zamek w drzwiach od wewnątrz, a czasem pogłowić się nad drzwiami bez klamki. Innym razem drzwi ktoś nam po prostu otworzy w odpowiedniej części gry.
06-09-13 16:17
"Pomógł" przyznał(a):
X-Tech Offline

Liczba postów: 876

dobry klimat bije z fabuły i z ostatnio prezentowanej grafy. Jeśli to naprawdę będzie przygodówka z wyrazistym klimatem i zagadkami to nie mogę się doczekać.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-09-13 16:53 przez X-Tech.)
06-09-13 16:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Behemoth Offline
*

Liczba postów: 8

Hmm... zacna zapowiedź milordzie. Mam nadzieję, że postawisz na mini gry i akcję, bo wcześniejsze Twoje gry miały w sobie za dużo chodzenia i otwierania drzwi.
09-09-13 14:43
"Pomógł" przyznał(a):
Leoś Offline
*

Liczba postów: 61

Dobry title, ale napis lepiej wyglądałby wyśrodkowany i też taki rozmyty, by komponował się z tym plamami jak od wody. Windowskin jeden i drugi pasował. Cały czas śledzę nowe posty w temacie :I
09-09-13 19:38
"Pomógł" przyznał(a):
Zombik Offline
*

Prace Written Town zbliżają się ku końcowi. Aktualnie stworzone jest już 80% gry. Jeżeli wena dopisze tak jak dzisiaj to w najbliższym czasie powinna ukazać się pełna wersja.
Dodaję 2 screeny (już ostatnie przed wydaniem gry).

[Obrazek: v56z.png]

[Obrazek: 4aeo.png]
12-09-13 23:13
"Pomógł" przyznał(a):
Zombik Offline
*

Z radością mogę poinformować, że Written Town jest stworzone, przetestowane, poprawione i gotowe!
Do folderu gry dodana jest również solucja, jeżeli będziecie mieli problemy z przejściem.
Zapraszam do ściągania!

http://www21.zippyshare.com/v/59585035/file.html
18-09-13 19:31
"Pomógł" przyznał(a):
CrashuR Offline
*

Liczba postów: 356

Właśnie ukończyłem grę i szczerze powiem, że nie żałuję czasu, który na nią poświęciłem. Gra posiada klimat, który spowodował, że chciało się grać. Całość jest świetnie zaprezentowana, grafika również przypadła mi do gustu. Do gry nie pasują mi jednak ripy z Chrono Trigger'a. Po prostu nie pozostaje nic innego jak pogratulować tobie i osobom, które Ci pomagały bardzo dobrego projektu :)

PS
Chodząc po domu pisarza po raz pierwszy myślałem, że zaraz wyskoczy na mnie chora, psychopatyczna córka xd

Ponieważ, gdyż, bo tak. ~ CrashuR
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-11-13 02:06 przez CrashuR.)
18-09-13 22:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
SaE Offline
*

Liczba postów: 32

W końcu zabieram się za tę grę. Mam nadzieję, że nie zmarnowałeś pomysłu. Dziwne że przeoczyłam premierę. Edytnę jak przejdę.
05-11-13 12:45
"Pomógł" przyznał(a):
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ultima Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS