Co u was?
Aktualny czas: 17-02-20, 03:06 Witaj! Przejdź do zakładki Logowanie lub Rejestracja

Odpowiedz 
Co u was?
Kable Offline
*

Liczba postów: 1

RE: Co u was?

Pewnie ponownie już tu nie wpadnę szybko, więc również z przyjemnością (z ogromnym opóźnieniem, no wiecie taki lag :D), a więc RM się nie bawiłem już od X lat (jak bym się w ogóle wcześniej bawił;_;). Generalnie nie zmieniło się u mnie prawie nic jeżeli chodzi o zainteresowania :D dalej pałam miłością do Gier i Anime ;_;. W życiu prywatnym człowiek zmienił zamieszkanie na Gdańsk (jak ktoś z okolic to szeroki Konradowy uścisk :)), planuje a raczej już zakupiłem Własne "M" i powoli człowiek czuje, że zaczyna się starzeć ;_;, czas tylko zrobić małego Kabla by mógł szerzyć nienawiść wobec Konradów! :omgomg:

Pozdrowienia oczywiście dla wszystkich starych dobrych Przyjaciół :lala: Kabelek nie zapomina!
21-02-17 02:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Yoroiookami Offline
*

Liczba postów: 939

(21-02-17 02:00)Kable napisał(a):  Pewnie ponownie już tu nie wpadnę szybko, więc również z przyjemnością (z ogromnym opóźnieniem, no wiecie taki lag :D), a więc RM się nie bawiłem już od X lat (jak bym się w ogóle wcześniej bawił;_;). Generalnie nie zmieniło się u mnie prawie nic jeżeli chodzi o zainteresowania :D dalej pałam miłością do Gier i Anime ;_;. W życiu prywatnym człowiek zmienił zamieszkanie na Gdańsk (jak ktoś z okolic to szeroki Konradowy uścisk :)), planuje a raczej już zakupiłem Własne "M" i powoli człowiek czuje, że zaczyna się starzeć ;_;, czas tylko zrobić małego Kabla by mógł szerzyć nienawiść wobec Konradów! :omgomg:

Pozdrowienia oczywiście dla wszystkich starych dobrych Przyjaciół :lala: Kabelek nie zapomina!
:jupi: Wild Kable appears~!

:lol2: Dobrze, że się tobie układa. Zrób dużo małych Kablątek, to o każdym zrobię grę. :zmienny:
Chyba aż dodam ci ciężarny brzuszek na końcu gry. Na pewno to docenisz. :klaszcze:

[Obrazek: mt4dzY7.png]
[Obrazek: k5KQGOe.png]
21-02-17 03:43
"Pomógł" przyznał(a):
Kable Offline
*

Liczba postów: 1

Yoroiookami napisał(a):Dobrze, że się tobie układa. Zrób dużo małych Kablątek, to o każdym zrobię grę.
Chyba aż dodam ci ciężarny brzuszek na końcu gry. Na pewno to docenisz.

:jeeej: Już się nie mogę doczekać, aż to zobaczę ;_;
21-02-17 16:48
"Pomógł" przyznał(a):
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ultima Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS