Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi
Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ayene/public_html/forum/inc/languages/polish/global.lang.php:1) - Line: 411 - File: inc/plugins/google_seo/redirect.php PHP 5.6.40 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/plugins/google_seo/redirect.php 411 header
/inc/plugins/google_seo/redirect.php 399 google_seo_redirect_header
/inc/class_plugins.php 101 google_seo_redirect_hook
/global.php 101 pluginSystem->run_hooks
/showthread.php 22 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ayene/public_html/forum/inc/languages/polish/global.lang.php:1) - Line: 1710 - File: inc/functions.php PHP 5.6.40 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1710 header
/inc/functions.php 1772 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 42 my_set_array_cookie
/showthread.php 578 mark_thread_read



Aktualny czas: 16-04-24, 06:45 Witaj! Przejdź do zakładki Logowanie lub Rejestracja


Odpowiedz 
Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi
BeVoo Offline
*


Liczba postów: 29
Dołączył: 07-07-13

Pomógł: 0



Post: #1
koniczyna Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi

Siema!
Chciałbym wam przypomnieć/poinformować, że już w ten weekend odbędzie się
25. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier, także serdecznie zapraszam do Łodzi! ;)
http://komiksfestiwal.com/

[Obrazek: banner2014b.jpg]

Klik! > [Obrazek: fAjISnc.png]
02-10-14 21:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
X-Tech Offline


Liczba postów: 876
Dołączył: 03-05-13

Pomógł: 23



Post: #2
RE: Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi

Dzięki za przypominajke.
02-10-14 21:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
BeVoo Offline
*


Liczba postów: 29
Dołączył: 07-07-13

Pomógł: 0



Post: #3
RE: Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi

No i po festiwalu. Było mega. Z roku na rok jest co raz lepiej. Mnóstwo komiksów, turnieje, cosplay, Game Jam 48h, panele teoretyczne itp. itd. Nie pomijając oczywiście wizyty miedzy innymi Jean Van Hamme'a z Grzegorzem Rosińskim (Thorgal).
Łódzkie Unit9 opowiedziało również krótko o swoich ciekawych projektach, m.in. 5 Gum Experience czy pierwszym interkatywnym teledysku Arcade Fire - Just a Reflektor
(ponieważ projekt jest współtworzony z Google, to wymagana przeglądarką jest oczywiście Chrome ;) No i przyda się smartfon; sterowanie - myszka i klawisze). Efekt faktycznie robi wrażenie.


Jeden z souvenirów:
[Obrazek: YeOVKXJ.jpg]
Powyżej komiksu widzicie wznowiony Secret Service. Ja wiem, po premierze są mieszane uczucia wobec tego numeru, ale ja się tylko pochwalę, że Piotr Mańkowski (redaktor naczelny) sprzedający na swoim stoisku komiks, książkę i właśnie pismo - podpisał mi się wraz z dedykacją na moim numerze :) Przynajmniej pamiątka jest.

Możecie żałować, że nie byliście.

Aha - był też Dem z DemLandu. Przybiłem z nim piątkę i pozdrowiłem 'od kogoś, kto go kojarzy jeszcze z rpg makera' ;) Wyglądał na trochę zaskoczonego :P

Klik! > [Obrazek: fAjISnc.png]
06-10-14 19:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
X-Tech Offline


Liczba postów: 876
Dołączył: 03-05-13

Pomógł: 23



Post: #4
RE: Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi

Ja bez czytania patrząc na samą okładkę AVP już żałuję XD Właśnie sobie wróciłem do AVP 2 z 2001. Uwielbiam serię Alien. Samo spotkanie komiksowe wydaje się zachęcające z opisu. Następnym razem pewnie się zmobilizuję.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-10-14 19:54 przez X-Tech.)
06-10-14 19:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
BeVoo Offline
*


Liczba postów: 29
Dołączył: 07-07-13

Pomógł: 0



Post: #5
winogrona RE: Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi

Oj, zapomniałem o jeszcze jednej ważnej rzeczy dla was.
Na jednym z paneli tematycznych pt. Elementy mitologii Cthulhu w amerykańskim komiksie superbohaterskim – prelekcja Ernesta Krawczyka i Marcina Siennego (hplovecraft.pl i panteon.hm) chłopaki przedstawili między innymi ciekawe serie komiksów, a mianowicie IDW Publishing wydało dwie arcyciekawe, crossoverowe serie:

Infestation, w której to m.in. Star Trek, Transformersy, Ghostbusters czy G.I. Joe walczą z... zombie!
Spoiler: (Otwórz)
Infes2ation, w której m.in. Transformersy, G.I. Joe, czy WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA walczą z... Cthulhu!
Spoiler: (Otwórz)
To oczywiście nie są parodie, a chłopaki którzy to czytali mówili, że te komiksy, historie czy kreska rysownika są na naprawdę na wysokim poziomie.

No i takich ciekawych paneli - głównie komiksowych/z twórcami (choć oczywiście nie tylko, bo jeszcze mangi itp. a w niedzielę głównie związane z ogólną tematyką gier; zresztą co ja będę mówił - sami możecie zobaczyć jaki był program), dlatego serdecznie zachęcam do odwiedzenia przyszłorocznego festiwalu!

Klik! > [Obrazek: fAjISnc.png]
06-10-14 21:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ultima Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS
Powered By MyBB. © 2013 MyBB Group. All Rights Reserved.
Skórka by Ayene.