Minecraft - Co o nim myślicie?
Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ayene/public_html/forum/inc/languages/polish/global.lang.php:1) - Line: 411 - File: inc/plugins/google_seo/redirect.php PHP 5.6.40 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/plugins/google_seo/redirect.php 411 header
/inc/plugins/google_seo/redirect.php 399 google_seo_redirect_header
/inc/class_plugins.php 101 google_seo_redirect_hook
/global.php 101 pluginSystem->run_hooks
/showthread.php 22 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ayene/public_html/forum/inc/languages/polish/global.lang.php:1) - Line: 1710 - File: inc/functions.php PHP 5.6.40 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1710 header
/inc/functions.php 1772 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 42 my_set_array_cookie
/showthread.php 578 mark_thread_read
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ayene/public_html/forum/inc/languages/polish/global.lang.php:1) - Line: 1710 - File: inc/functions.php PHP 5.6.40 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1710 header
/inc/functions.php 1772 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 218 my_set_array_cookie
/inc/functions_indicators.php 48 mark_forum_read
/showthread.php 578 mark_thread_read



Aktualny czas: 18-04-24, 23:18 Witaj! Przejdź do zakładki Logowanie lub Rejestracja


Odpowiedz 
Minecraft - Co o nim myślicie?
Rave Offline
*


Liczba postów: 327
Dołączył: 02-05-13

Pomógł: 3



Post: #21
RE: Minecraft - Co o nim myślicie?

Ja w MC gram tylko jak jest nowa wersja, aby nowości obczaić albo jak chcę pograć w multi od czasu gdy dowiedziałem się o Blockscape.

Gameplay prawie taki jak w MC (prawie, bo survival jeszcze niedorobiony, ale autor nad tym pracuje, ostatni snapshot nawet przyniósł ciekawe zmiany w tym temacie).

Grafika lepsza niż w Skyrimie.

FPS większy niż w MC (jeśli MC ci się tnie, Blockscape może ci ruszyć), choć są pewne problemy z ładowaniem chunków i okazjonalne crashe, ale są one naprawiane na bieżąco.

Nie ma rzeczy niemożliwych, jest tylko brak umiejętności.
[Obrazek: UXIyBZb.gif][Obrazek: UXIyBZb.gif]

Spoiler: (Otwórz)
27-01-14 19:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
pepczakk Offline
*


Liczba postów: 133
Dołączył: 18-08-13

Pomógł: 0



Post: #22
RE: Minecraft - Co o nim myślicie?

Grałem w Minecrafta od Classica. W czasie pierwszej alphy kupiłem nawet pełną wersję, czego nie żałuję, bo cenowo w porównaniu do tej obecnej to było małe miki. Co tu dużo mówić, wtedy był to innowatorski pomysł i nie ma się co z tym spierać. Ale wszystko się kiedyś nudzi. Skończyłem na dłuższy czas Minecrafta bodajże po wersji 1.5 Beta, i wróciłem do niego kilka tygodni temu. Boże... To co stało się z tą grą przeszło moje oczekiwania. Notch chce narobić sobie więcej kasy upychając w tą grę wszelkie usprawnienie, gadżety, pierdółki, które w większości tylko wszystko utrudniają. Podsumowując, tak jak metallica skończyła się na Kill'em all, tak Minecraft skończył się na 1.8

[Obrazek: XKUG67Z.png]

Nie biegam w kółko starając się być kimś, kim nie jestem
02-02-14 10:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Crashykk Offline
*


Liczba postów: 368
Dołączył: 30-04-13

Pomógł: 36



Post: #23
RE: Minecraft - Co o nim myślicie?

Dokladnie. Wszystko sie nudzi tyle, ze minecraft szybciej, niz myslisz. 2-3 dni grania i po zabawie. To juz ciekawszy jest chociazby Don't Starve.

[Obrazek: oe6WuyS.png]
https://crashykk.itch.io/dunsas-prophecy
02-02-14 11:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
X-Tech Offline


Liczba postów: 876
Dołączył: 03-05-13

Pomógł: 23



Post: #24
RE: Minecraft - Co o nim myślicie?

Hej. Na czym dokładnie polega ta gra podstawowej wersji prócz budowania i rozwalania stworów nocą. Wiem, że tu można brać klocki i stawiać gdzie się chce celem budowy, ale konkretniej na czym ta gra polega ;O Słyszałem, że w tej grze rombie się drewno itd. Niech ktoś mi skróci jakie akcje są dostępne w podstawowej grze, bo nie chce mi się w to grać, a muszę dobrze znać podstawy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-14 21:15 przez X-Tech.)
25-02-14 21:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Rave Offline
*


Liczba postów: 327
Dołączył: 02-05-13

Pomógł: 3



Post: #25
RE: Minecraft - Co o nim myślicie?

No niestety bez zagrania nie zrozumiesz o co chodzi. To dość skomplikowane. Musisz ściągnąć grę (z tego co wiem to jest demo, i nie mówię tu o MC Classic, Notch też nie ma nic przeciwko πraceniu) i zagrać. Jak spróbujesz robić MC w RM czy nawet minecraftowy easteregg bez grania w to, to tylko obrazisz fanów MC. Chyba że o to ci chodzi.

Ale Blockscape i tak jest lepsze.

Nie ma rzeczy niemożliwych, jest tylko brak umiejętności.
[Obrazek: UXIyBZb.gif][Obrazek: UXIyBZb.gif]

Spoiler: (Otwórz)
26-02-14 12:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Megaeloelo Offline
*


Liczba postów: 22
Dołączył: 07-02-14

Pomógł: 0



Post: #26
RE: Minecraft - Co o nim myślicie?

Mam minecrafta od wersji alpha 1 i dostałem za to gift code . Dla mnie minecraft jest epicki mody są najlepsze .

I see you , but you're not me!
26-02-14 18:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Rave Offline
*


Liczba postów: 327
Dołączył: 02-05-13

Pomógł: 3



Post: #27
RE: Minecraft - Co o nim myślicie?

Blockscape jest epicki nawet bez modów. Patrz:


Nie ma rzeczy niemożliwych, jest tylko brak umiejętności.
[Obrazek: UXIyBZb.gif][Obrazek: UXIyBZb.gif]

Spoiler: (Otwórz)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-14 23:30 przez Rave.)
26-02-14 23:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Negatin Offline
*


Liczba postów: 25
Dołączył: 11-02-14

Pomógł: 0



Post: #28
RE: Minecraft - Co o nim myślicie?

Mógłby ktoś wrzucić wymagania blockscape bo ciekawi mnie ta gra ale nie wiem czy mi pójdzie (minecraft nie działa)

Aktualnie uczę się rysować :O więc całkowity brak czasu na projekty w RPGM :( no niestety
28-02-14 10:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Rave Offline
*


Liczba postów: 327
Dołączył: 02-05-13

Pomógł: 3



Post: #29
RE: Minecraft - Co o nim myślicie?

Blockscape wymaga najmniej procka czterordzeniowego (wykorzystuje wszystkie rdzenie, pierwsza gra która to robi, inne max 1-2 rdzenie wykorzystywały), choć możesz popróbować z dwurdzeniówką, ale wtedy musisz grać na najmniejszych detalach i śmiesznej rozdziałce. Od karty graficznej w sumie wiele nie potrzeba, ale wymaga Shader Model 3.0 (geforce od 7xxx i radeony od HD 6xxx powinny pójść, również nowsze grafiki Intela, ale zgooglaj czy twój intel, jeśli masz, obsługuje SM3.0).

Dobre newsy: Blockscape często działa lepiej niż MC.

Nie ma rzeczy niemożliwych, jest tylko brak umiejętności.
[Obrazek: UXIyBZb.gif][Obrazek: UXIyBZb.gif]

Spoiler: (Otwórz)
28-02-14 16:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
noruj Offline
*


Liczba postów: 115
Dołączył: 06-05-13

Pomógł: 13



Post: #30
RE: Minecraft - Co o nim myślicie?

Cytat:No niestety bez zagrania nie zrozumiesz o co chodzi. To dość skomplikowane.
Rave, ale bredzisz.
Co tu jest skomplikowanego? Jesteś ludzikiem, który ma 1 zadanie - przetrwać. Niszczysz bloki i pozyskujesz z nich materiały, które przetwarzasz na narzędzia, albo ustawiasz na mapie. X-tech, po prostu walisz w kawał drzewa, to zdobywasz kawał drewna, które możesz przerobić na patyki, a potem np. zrobić z tego kilof. Zdobywasz lepsze narzędzia, zbroje, i inne przedmioty ułatwiające gre.
The End.
28-02-14 18:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ultima Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS
Powered By MyBB. © 2013 MyBB Group. All Rights Reserved.
Skórka by Ayene.