Nowi admini
Aktualny czas: 21-05-18, 06:56 Witaj! Przejdź do zakładki Logowanie lub Rejestracja

Odpowiedz 
Nowi admini
XBroX Offline
*

Liczba postów: 31

Nowi admini

Jak widzimy admini od dawna olali wchodzenie na to forum. Kto wg. was nadaje się na nowych adminów forum ? Zdecydowanie przydałyby się osoby, które wchodziły by w interakcje z użytkownikami i organizowały rmowe akcje. Kto wg. was się nadaje ?

oficjalne konto x-tech
14-03-18 10:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Tautulas Offline
*

Liczba postów: 19

RE: Nowi admini

Moim zdaniem stanowisko nowego administratora forum może zostać twoja osoba.
14-03-18 15:20
"Pomógł" przyznał(a):
Dakla Offline
*

Liczba postów: 101

Nawet jeśli kilku ludzi powie, że ten i ten gość się nadaje to ciężko będzie dać mu przywileje administratora, bo jak sam mówisz ,, admini od dawna olali wchodzenie na to forum".
15-03-18 12:03
"Pomógł" przyznał(a):
XBroX Offline
*

Nie zmienia to faktu, że wytypowanie nowego admina daje jasne światło na rozrywkową stronę forum i daje nowe możliwości i atrakcje.

oficjalne konto x-tech
16-03-18 15:47
"Pomógł" przyznał(a):
Dakla Offline
*

Liczba postów: 101

No, jeśli tak, to śmiało mogę wytypować Yoroiookamiego. Czemu? Bo nikt inny zbyt nic nie pisze na tym forum (tak, wszyscy korzystają z gospody), a po za tym ciężko będzie być adminem bez uprawnień admina.
16-03-18 20:08
"Pomógł" przyznał(a):
CrashuR Offline
*

Liczba postów: 343

Nikt Ci nie da praw administratora. To forum umarło, admini mają je głęboko w poważaniu.

Nawet jakby się tutaj pojawili to i tak nikt z zewnątrz nie dostałby praw, bo tu zawsze panowało kolesiostwo. Zresztą jakby mieli przekazać komuś władzę to by już to dawno zrobili.

Ja rozumiem, że to ich forum, które oni opłacają, ale jednak skoro im się nie chce to mogli przekazać władzę np Yorkowi właśnie czy jakiejś innej z zaprzyjaźnionych osób. razz

Edit:
A to ty Xtech. W takim razie nie muszę tłumaczyć. Sam wiesz jak było. :roll:

Ponieważ, gdyż, bo tak. ~ CrashuR
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-03-18 05:27 przez CrashuR.)
18-03-18 05:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
XBroX Offline
*

To właśnie admini są powodem, że na tej stronie nic się nie dzieje. Jeśli jest jak jest może sami coś zorganizujemy w końcu mamy suma sumarum forum, na którym możemy robić co chcemy.
Yorek mógłby adminować mi to rybka. Wydaje się otwarty na inicjatywy.

W każdym razie ja mogę tu poadminować póki myszy nie ma w domu. xd

oficjalne konto x-tech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-03-18 13:05 przez XBroX.)
18-03-18 10:07
"Pomógł" przyznał(a):
Yoroiookami Offline
*

Liczba postów: 835

Ja już z doświadczenia wiem, że nie nadaję się na admina. Ale bardzo mi miło. :lol2:
Chciałbym uprawnienia moderatora, do usuwania spamu, zamykania tematów, takich tam rzeczy. :ahoy:

Administracja jest zajęta 'ril lajfem', także proszę o nie pisanie bzdur. Ja się cieszę, że forum w ogóle nadal stoi, w końcu płacą za jego utrzymanie. :ehe:

A co do organizowania, fajnie by było jeszcze kiedyś zrobić jakiś konkurs. smiles

[Obrazek: bhixcw.jpg]
[Obrazek: tumblr_static_eyes.gif]
19-03-18 01:17
"Pomógł" przyznał(a):
CrashuR Offline
*

Liczba postów: 343

'Ril lajf' wciągnął prawie wszystkich bywalców ultimy, bo po prostu większość dorosła. Nie wierzę jednak w to, iż nie mają nawet tych 30 minut tygodniowo, aby wejść na własne forum. :roll:

Chociaż możliwe, że się pojawiają. Przynajmniej Ayene i Lar, bo Seivoth wątpię. Ktoś musiał banować tych spamiarzy.

Czasem widać ukrytych użytkowników, a do ukrytego czatu nie mam dostępu, więc nie wiem czy się tam ktoś odzywa. :roll:

Ponieważ, gdyż, bo tak. ~ CrashuR
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-18 10:35 przez CrashuR.)
19-03-18 10:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
XBroX Offline
*

Ril Lajf ? Co wy tam wiecie o Ril Lajf. Przede mną możliwa kolejna przeprowadzka do innego miasta już z kolei, a i tak znajduje czas na rma i inne wariactwa jak szalony. Foch adminow to sie nazywa. A czat poukrywany z poukrywanymi uzytkownikami to jakis cyrk xd Dajcie admina a taki czat dostana wszyscy i nie bedzie cyrku i spiskowania za plecami userow xd

oficjalne konto x-tech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-03-18 01:17 przez XBroX.)
21-03-18 01:16
"Pomógł" przyznał(a):
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ultima Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS