System RPG VX - Shikima Kingdom
Aktualny czas: 12-12-18, 10:45 Witaj! Przejdź do zakładki Logowanie lub Rejestracja

Odpowiedz 
[VX] System RPG VX - Shikima Kingdom
Lartarin Offline
*

Liczba postów: 146

RE: System RPG VX - Shikima Kingdom

Ja to nazywam hedonizmem ale okej ^^ Właśnie mi to wytłumaczono.

[Obrazek: fundament_zla_icon.png][Obrazek: pustkowia_chaosu_icon.png][Obrazek: stukotki_icon.png][Obrazek: shikima_kingdom_icon.png][Obrazek: wymiar_x_icon.png][Obrazek: shikima_ii_icon.png][Obrazek: system_arena_icon.png][Obrazek: sekta_icon.png][Obrazek: sierociniec_icon.png]
05-05-13 17:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Rasha Offline
*

Liczba postów: 8

Gra powalająca...przy scenkach większości ocenzurowanych...nie dla mnie oczywiście :P...teksty powalały....
Najlepsza scena seksik z Wilczko-człekowcem... te teksty....faktycznie humor dość ekspresyjny i nietypowy...jej nareszcie.
Wulgaryzmy... jak najbardziej na miejscu. Na pewno każdemu się zdarza (mnie notorycznie) rozmawiać z kimś kulturalnie myśląc @#$% ;).
Ciekawy pomysł..fabula...zwroty akcji np. z Obliwią, czy opętaniem królowej...wreszcie nie jest standardowo, tylko tak jak się nie spodziewasz, to zapewne zasługa Lartarin, która jak widać nie lubi banałów...i zboczuch z niej
19-05-13 15:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Lartarin Offline
*

Jak i z Ciebie :lartarin:
Ciekawa jestem czy ktoś odkrył sekretny sekret, który ów gra zawiera... hę?

[Obrazek: fundament_zla_icon.png][Obrazek: pustkowia_chaosu_icon.png][Obrazek: stukotki_icon.png][Obrazek: shikima_kingdom_icon.png][Obrazek: wymiar_x_icon.png][Obrazek: shikima_ii_icon.png][Obrazek: system_arena_icon.png][Obrazek: sekta_icon.png][Obrazek: sierociniec_icon.png]
14-06-13 21:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Rouch Offline
*

Liczba postów: 19

Dałoby radę wrzucić link do nieocenzurowanej wersji czy nadal trzeba pisać PM? Chciałbym ten sekret :P
14-06-13 21:24
"Pomógł" przyznał(a):
Lartarin Offline
*

Pa3ąc po tych pełnych 8 stronach komentarzy przepełnionych zachwytem, jak i zawiścią... raczej nie zamieścimy pełnej wersji do ogólnego "wglądu". Co do Ciebie, to link poszedł na PW.

15-06-13 09:37
"Pomógł" przyznał(a):
Fujima Offline
*

Liczba postów: 2

Dawno się tak nie uśmiałem przy jakiejś grze <3
Poziom absurdu w tym projekcie jest niewiarygodnie wysoki, co oczywiście dla mnie jest plusem, bo taki humor mi bardzo odpowiada.

Najbardziej rozwaliło mnie LOL w wielu wypowiedziach, tinajdżerkowe zwroty typu 'moja ślicznaa . !' oraz Expienie, nazwy ataków były epickie, a usta same mi się otworzyły gdy zobaczyłem, co stało się w labolatorium po przespaniu nocki.

Grałem na cenzurze i bez cenzury raczej nie mam zamiaru, strach się bać, co działo się podczas gdy Krystyna Czubówna (dobrze piszę? XD) opowiadała o tym, że świat ciągle się zmienia, a stada wilków czy lwów to i tamto...

Żadna skala oceniania gier do tego projektu nie pasuje, jest po prostu inny i wielu osobom na pewno nie przypadłby do gustu.

...
A te wszystkie świnki były takie kochane. c:
21-06-13 17:33
"Pomógł" przyznał(a):
Kensei Offline
*

Liczba postów: 15

Gra jest świetna :)
Dialogi powalają, a psychopatyczne myśli głównej bohaterki dodają grze specyficznego uroku.
Już na początku gry można się uśmiać, dzięki tym wszystkim wiązankom.

Spoiler: (Otwórz)
ten tekst przywodzi na pamięć Czas Serferów :D

Nic nie mogę również zarzucić wykonaniu gry od strony technicznej, co prawda natknąłem się na kilka bugów, ale nie popsuły mi one rozgrywki. Teraz nie pozostaje mi nic innego, jak tylko sprawdzić wasze pozostałe produkcje i wersję nieocenzurowaną ;)

Shamo AMV
22-01-14 23:56
"Pomógł" przyznał(a):
ADI Offline
*

Liczba postów: 275

OMG?!

W zasadzie wszystko już zostało powiedziane:

(05-05-13 14:28)X-Tech napisał(a):  Zboczona, pełno chorego seksu, chorego humoru, satanizmu, dewiacji, rapowania, deprawowania, zła, wulgaryzmów, znów seksu, zboczonych gadżetów, znów seksu, znów rapowania, humoru. XD

Gra dla fanów szalonych/chorych gier, które lubią łamać wszelakie zasady moralne.

Jestem fanem szalonych/chorych gier, które lubią łamać wszelakie zasady moralne.

Mam tylko nadzieję na podobne produkcje w przyszłości... :P

Admini mnie obserwują XD

[Obrazek: rm1ftf.png]
24-01-14 02:05
"Pomógł" przyznał(a):
Yoroiookami Offline
*

Liczba postów: 884

Znowu ściągnąłem, znowu zagrałem i tym razem przeszedłem całe. :roll: Dawno nie grałem w nic tak barwnego, pełnego chorego humoru(który uwielbiam) i wciągającego. System walki nie jest konieczny pod koniec, skoro wystarczy spamować jednym przyciskiem, ale to w sumie jedyna wada(to, i te PIEPRZONE GWIAZDKI).
No, to zdecydowanie jedna z gier, które bym polecił dla osób o podobnym poczuciu humoru do mojego. Praktycznie przez całą grę się śmiałem :lol2:

Nie jestem pewien, czy byłem inspiracją dla Steeli'ego, ale tak czy inaczej kocham tę postać. :lol2:

Trochę mi przykro z powodu głównej bohaterki, miałem nadzieję, że razem ze służącą królowej się pobiorą...będą mieć replikantów...itp. itd. sad

:przytul: Świetna robota! Domagam się drugiej części! :lala:

[Obrazek: mt4dzY7.png]
[Obrazek: k5KQGOe.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-01-14 15:53 przez Yoroiookami.)
29-01-14 15:52
"Pomógł" przyznał(a):
Śliwka Offline
*

Liczba postów: 24

Gra bardzo sympatyczna i nie pozbawiona humoru co bardzo lubię :D
Oby więcej takich gier :)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-14 14:29 przez Śliwka.)
03-04-14 14:29
"Pomógł" przyznał(a):
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ultima Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS