System RPG VX - Shikima Kingdom
Aktualny czas: 20-10-18, 09:08 Witaj! Przejdź do zakładki Logowanie lub Rejestracja

Odpowiedz 
[VX] System RPG VX - Shikima Kingdom
Lartarin Offline
*

Liczba postów: 144

RE: System RPG VX - Shikima Kingdom

W dalszym ciągu miło "słyszeć" pozytywne opinie :lartarin: Powoli trwają pracę nad częścią drugą. Może poprzez Wasze wsparcie posuną się one znaczenie w przód (bo do tyłu przecież nie mogą...? ^^).

[Obrazek: fundament_zla_icon.png][Obrazek: pustkowia_chaosu_icon.png][Obrazek: stukotki_icon.png][Obrazek: shikima_kingdom_icon.png][Obrazek: wymiar_x_icon.png][Obrazek: shikima_ii_icon.png][Obrazek: system_arena_icon.png][Obrazek: sekta_icon.png][Obrazek: sierociniec_icon.png]
05-04-14 21:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
X-Tech Offline

Liczba postów: 876

lol

Shikima nadal Ci w głowie gra.
05-04-14 21:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Lartarin Offline
*

Coś tam mi dudni... :euforia:
Kilka dni temu złapałam natchnienie (i czas), więc może w tym roku będzie więcej niż ZERO projektów od TagTeamu.

[Obrazek: fundament_zla_icon.png][Obrazek: pustkowia_chaosu_icon.png][Obrazek: stukotki_icon.png][Obrazek: shikima_kingdom_icon.png][Obrazek: wymiar_x_icon.png][Obrazek: shikima_ii_icon.png][Obrazek: system_arena_icon.png][Obrazek: sekta_icon.png][Obrazek: sierociniec_icon.png]
05-04-14 21:22
"Pomógł" przyznał(a):
Gorn5 Offline
*

Liczba postów: 143

Już od pewnego czasu chciałem zagrać w ową grę, lecz mój internet i brak czasu nie pozwalały mi na to.

Mówiąc krótko: zajebista gra. Dużo humoru, zabawy itd.
Nawet interesująca fabuła, i sposób na przedstawienie go.
Zajebiście śmieszne teksty, naprawdę udało wam się :)

Szczególnie rozwaliło mnie to:

Cytat:Odpowiadaj jak zły wilk pyta!
Bo wykurwię Ci z kopyta.
xDD

No niestety nic więcej nie mogę powiedzieć, bo brak mi słów na tak coś pięknego. xD
Oby tak dalej, oby tak dalej laski ;)
23-04-14 18:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Lartarin Offline
*

Dzięki za pozytywa jak i dodatkową motywację. Mam nadzieję, że część druga spodoba się choć po części tak, jak jej starsza siostra (Ajne :lol2:)

24-04-14 18:59
"Pomógł" przyznał(a):
Lilka Offline
*

Liczba postów: 6

Tak szybko skończyłam tę grę, że nawet nie zauważyłam, że tyle czasu zleciało. Nie spodziewałam się, że aż tak mnie wciągnie. Teraz czekam na kontynuację, bo naprawdę mi się spodobało. Teksty świetne, nawet przyjemniej się czytało takie dialogi, bo brzmiały bardzo naturalnie.
Fabuła też nawet fajna, taki w sumie ciekawy pomysł. I te zwroty akcji i niewyjaśnione sytuacje (co to znowu za kryształ? Ale ona tak na prawdę nie umarła, prawda? - nie chcę żeby umarła xD)
Tylko trochę za łatwe to było. Podczas walki to tylko klik klik i już koniec.
02-05-14 22:26
"Pomógł" przyznał(a):
Lartarin Offline
*

Lilka napisał(a):Tylko trochę za łatwe to było. Podczas walki to tylko klik klik i już koniec.
Zdaję sobie sprawę, że gra nie stawia przed graczem żadnego wyzwania, choć...
Niektórzy kiedyś pisali, że mieli problem z jedną lub dwiema walkami :-?
Co mogę na to poradzić? Nigdy nie będzie tak, że dogodzi się każdemu.
Pustkowia Chaosu były za łatwe na "Barowym Leszczu", za trudne na "Poszukiwaczu Przygód" i "Hi-Ji-Tha". "Stukotki" były... za trudne! No i teraz "Shikima" jest za łatwa...
Za grzechy serdecznie żałuję, jak dorosnę powinno być lepiej (no offense).

Abstrahując od tego co napisałam wyżej, dziękuję za pozytywną opinię, to rzeczywiście motywuje! :przytul:

03-05-14 15:22
"Pomógł" przyznał(a):
ReetzO Offline
*

Liczba postów: 101

Jestem w trakcie przechodzenia i mi się podoba :) Świetna koncepcja na grę.
Zdecydowanie mój humor ;) Uwielbiam wilka i jego teksty.

Zauważyłem błąd. Po wyjściu poza bramy królestwa postacie ustawiają się 'w rozsypce'. Po scence wszyscy wracają do jednego miejsca, do postaci prowadzącej. Jednakże po ponownym wejściu i wyjściu z królestwa bohaterki znowu są na swoich miejscach z przerywnika. Mały błąd ale miałem ochotę powiedzieć ;)

Ogólnie oceniam wysoko twoją grę. Jak przejdę ocena się (mam nadzieję) podwyższy.
03-05-14 15:43
"Pomógł" przyznał(a):
Lartarin Offline
*

No pa3! Byliśmy pewni, że wszystkie tego typu niedopa3enia zostały poprawione. Być może tylko w wersji 18+ :-? W każdym razie dzięki za dodatnio pozytywny komentarz. Niech ci bozia w dzieciach wynagrodzi :lartarin:

05-05-14 19:49
"Pomógł" przyznał(a):
Szymkim213 Offline
*

Liczba postów: 75

Lartarin możesz dać do tego solucje? [wysłać mi solucje na PW] jak można.
Bo w tym labiryncie gdzie so zombiaczki sie pogubiłem. :I
Dobra oceniam:
Fabuła: No może być. ocena: 1+
Grafika: przerobione podstawowe RTP ,też może być. ocena: 2+
Zdarzenia: po co ja to opisuje... XD ocena: 3+
Bohaterowie: Gramy dziewczyną ,nic to nie przeszkadza. ^_^ ocena: 4+
Zakończenie: Ocena końcowa to 4+.
Podpowiedź: Wyślij mi solucje na PW a się poprawi na 5teczke lub nawet na 6teczke. ^_^

Spoiler: (Otwórz)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-11-14 12:03 przez Szymkim213.)
30-11-14 12:02
"Pomógł" przyznał(a):
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ultima Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS