Kingdom
Aktualny czas: 20-10-18, 23:42 Witaj! Przejdź do zakładki Logowanie lub Rejestracja

Ankieta: Czy zainteresowała cię gra
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
[VXAce] Kingdom
GamesGal Offline
*

Liczba postów: 17

RE: Kingdom

Witam was drodzy czytelnicy forum. 26 lipca dodałem nowy wpis na mojej stronie o Kingdom więc zapraszam do czytania i zaobserwowania mojej strony aby być cały czas na bieżąco.

https://gamesgalpl.blogspot.com/2018/07/...m-abs.html
27-07-18 21:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
GamesGal Offline
*

Dzisiaj krótki wpis na temat daty dema Kingdom
Miało być 4 Września
A będzie 30 września

dziękuję za uwagę, miłego dnia życzy GamesGal i zespół.
30-08-18 21:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Lartarin Offline
*

Liczba postów: 144

Drogi GamesGal'u z zespołem ^@^
Czy mógłbyś uraczyć, wszakże nielicznych, jednak ciekawych twych poczynań użytkowników, kilkoma nowymi screenami?

[Obrazek: fundament_zla_icon.png][Obrazek: pustkowia_chaosu_icon.png][Obrazek: stukotki_icon.png][Obrazek: shikima_kingdom_icon.png][Obrazek: wymiar_x_icon.png][Obrazek: shikima_ii_icon.png][Obrazek: system_arena_icon.png][Obrazek: sekta_icon.png][Obrazek: sierociniec_icon.png]
13-09-18 11:56
"Pomógł" przyznał(a):
GamesGal Offline
*

Witam was drodzy czytelnicy, jeden z użytkowników z forum Ultimy poprosił mnie o nowe skriny
z Kingdom więc oto one:
[Obrazek: Zadania.bmp]
[Obrazek: Wioska%2BKalinowa.bmp]
[Obrazek: Dom%2BSo%25C5%2582tysa.bmp]

I chciałbym oświadczyć że do zespołu dołączył PInroz.

Miłego dnia życzy Games Gal i zespół.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-09-18 11:37 przez GamesGal.)
17-09-18 11:36
"Pomógł" przyznał(a):
Yoroiookami Offline
*

Liczba postów: 877

Bardzo przyjemnie się patrzy na te mapki. :ahoy:

[Obrazek: mt4dzY7.png]
[Obrazek: k5KQGOe.png]
17-09-18 15:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
GamesGal Offline
*

Witam was dzisiaj poraz kolejny. Mam do was małą prośbę, chcialbym zrobić takie coś ala wywiad tylko Kingdom. Chodzi mi o to abyście zadawali pytania na temat Kingdom i zespolu a ja wam odpowiem na kazde pytania w najbliższym poście na blogu. Za każde pytania bardzo dziękuje.

Yoroiookami:
Staramy się aby każda mapa była piękna i przykuwała oczy do siebie.
17-09-18 18:25
"Pomógł" przyznał(a):
Lartarin Offline
*

Podpisuje się pod opinią :yoroi: Widać, że dbasz o każdy wizualny detal :lartarin:
Pozazdrościć

[Obrazek: fundament_zla_icon.png][Obrazek: pustkowia_chaosu_icon.png][Obrazek: stukotki_icon.png][Obrazek: shikima_kingdom_icon.png][Obrazek: wymiar_x_icon.png][Obrazek: shikima_ii_icon.png][Obrazek: system_arena_icon.png][Obrazek: sekta_icon.png][Obrazek: sierociniec_icon.png]
17-09-18 22:37
"Pomógł" przyznał(a):
GamesGal Offline
*

Lartarin bardzo dziękuje, Staramy się, mam nadzieje że nasze demo spodoba sie nie tylko przez wygląd map ale i też przez elementy gry. pozdrawiam.
18-09-18 06:15
"Pomógł" przyznał(a):
Lartarin Offline
*

Jak to mówią - "wyjdzie w praniu" - :lartarin:
Po niezłej prezentacji apetyty pewnie się wszystkim wzmogły.

19-09-18 11:32
"Pomógł" przyznał(a):
GamesGal Offline
*

Witam was drodzy czytelnicy forum. Chciałbym wam dzisiaj za informować że pracuje nad zbudowaniem strony internetowej w tematyce Kingdom. Co na niej będzie:

1. aktualne stan prac nad projektem oraz różne akcje związane z Kingdom.
2.Solucja
3.Encyklopedia postaci itp
4.Prezentacja na temat świata gry
5. Mapa świata
i wiele innych

Napiszcie co sądzicie o pomyśle na stronę.
24-09-18 18:28
"Pomógł" przyznał(a):
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ultima Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS