System RPG VXAce - Sekta
Aktualny czas: 12-12-18, 08:59 Witaj! Przejdź do zakładki Logowanie lub Rejestracja

Odpowiedz 
[VXAce] System RPG VXAce - Sekta
Lartarin Offline
*

Liczba postów: 146

kartka System RPG VXAce - Sekta

[Obrazek: sekta_logo.png]

Bardzo krótki opis:
Spoiler: (Otwórz)
Udział biorą:
Zdjęcia z planu:
Download: Wywiad z Reżyserami:

[Obrazek: fundament_zla_icon.png][Obrazek: pustkowia_chaosu_icon.png][Obrazek: stukotki_icon.png][Obrazek: shikima_kingdom_icon.png][Obrazek: wymiar_x_icon.png][Obrazek: shikima_ii_icon.png][Obrazek: system_arena_icon.png][Obrazek: sekta_icon.png][Obrazek: sierociniec_icon.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-05-13 11:13 przez Lartarin.)
28-05-13 11:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
SaE Offline
*

Liczba postów: 32

RE: System RPG VXAce - Sekta

Hahaha! Zapowiedź jest mistrzowska ^^ ci którzy grali w SK wiedzą, co to za epizodzik Lartarin miała z Selene Hardkorrrr ^^ Chcę w to zagrać!
28-05-13 11:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Rasha Offline
*

Liczba postów: 8

Lartarin "Po pobiciu scenografa groziło jej zwolnienie z produkcji, ale następnego dnia powód wycofał oskarżenie i sam zrezygnował"
Bo to scenografia ma być dopasowana do L nie odwrotnie ona nie gra roli, to rola się do niej dopasowuje. Hehehe

Selene "Znajomi jej twierdzą, że popada w pracoholizm" hej no epizodzik w SK nie wliczajmy w prace to była czysta przyjemność :). Bynajmniej dla gracza :P.

Traisa: "Obecnie szykuje się do kolejnych scen w Sekcie, gdzie odgrywa pierwszoplanową postać"...sława cmentarzyk....dzieci nie no spełnienie marzeń...

Riku: Służba zdrowia ledwo ciągnie wiec mądry wybór.

Gra zapowiada się rewelacyjnie...czekam z cieknącą ślinką na premierę...Bravo Girls...
28-05-13 12:03
"Pomógł" przyznał(a):
SaE Offline
*

Liczba postów: 32

Lartarin jest jak Czak Noris lol Co za wyróżnienie dla Traisy. Rola pierwszoplanowa pewnie jako ofiara tytułowej Sekty haha
28-05-13 12:19
"Pomógł" przyznał(a):
Ozzma Offline
*

Liczba postów: 37

Zapowiedź jest bardzo interesująca, już nie mogę się doczekać gry. Biedna Rasha, nie chcę żeby była pierwszą ofiarą sekty! SaE jesteś okrutna :grozi: .

[Obrazek: sygnasys.png]
28-05-13 19:25
"Pomógł" przyznał(a):
Rasha Offline
*

Nie martw się Ozzma jakby co będę Sae nawiedzać w nocy, a po avku może już się domyślać jakie koszmary będą ją czekały hehe. Albo wymęczę..zabiorę siły witalne multi orgazmem. :P
Tak w klimacie SK
28-05-13 21:00
"Pomógł" przyznał(a):
Ayene Offline
*

Liczba postów: 754

Wypadałoby wyjaśnić skąd w ogóle są te postaci :roll: Wiele razy wspominaliśmy na forum, że gry TagTeamu powstają w oparciu o sesje gry fabularnej, przez co przedstawiają prawdziwe kłesty, a zwłaszcza charakterystyczne dla BG zachowania.
I tak Selene to moja postać, Traisa to postać Rashy, Riku jest bohaterem Nhadali, a L. to... L. :roll: Zresztą stąd niektórych babek ksywki na forum.
Zdarzenia z Sekty akurat L. wymyśliła na potrzeby gry, ale zawierają masę odwołań do prawdziwych wydarzeń. No tyle z wykładu ;-)

[Obrazek: aye_furniture_pres.png]
28-05-13 23:51
"Pomógł" przyznał(a):
Diablo Offline
*

Liczba postów: 197

Windowskin jest lipny. Przynajmniej dla mnie. Nie pasuje do reszty. Poza tym czcionkę przydałoby się zmienić. Reszta może być. RTP nie jest złe. Mam nadzieję, że gra wykorzysta potencjał RMVX Ace ;-D

PS. czy mnie wzrok zwodzi czy pomieszałyście duże Chibi z charsetami z XP? Bo to źle by wyglądało. Duże chibi są grubsze niż szczupłe postacie z XP'ka.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-05-13 10:26 przez Diablo.)
29-05-13 10:21
"Pomógł" przyznał(a):
Rasha Offline
*

Jak dla laika to postacie są super nie jakieś chodzące kwadraty. Czcionka jak najbardziej mi odpowiada jest czytelna, a dla mnie to istotne i wygląda schludnie. Przede wszystkim ostatnio przeglądałam jak wyglądają mapki z innych gier i tu chylę czoła przed twórcami bo
1. trawa mi z betonu nie wyrasta
2. nie ma kolorowych kwiatków w zimie
3. Układ na mapie jest odpowiednikiem rzeczywistego układy
4. zachowany jest klimat miejsc
5. zachowane są proporcje ..co bym się nie potykała o na siłę wciśnięty tilset
29-05-13 11:15
"Pomógł" przyznał(a):
Ayene Offline
*

Liczba postów: 754

Lartarin odrzuciła na razie wszystkie pierdoły, by skupić się na scenkach i rozwoju wydarzeń. Jak będzie ochota i czas to pewnie poprawi niepasujące elementy smiles O ile rzeczywiście nie będą pasowały :roll:

[Obrazek: aye_furniture_pres.png]
29-05-13 12:11
"Pomógł" przyznał(a):
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ultima Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS