Zokus
Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ayene/public_html/forum/inc/languages/polish/global.lang.php:1) - Line: 411 - File: inc/plugins/google_seo/redirect.php PHP 5.6.40 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/plugins/google_seo/redirect.php 411 header
/inc/plugins/google_seo/redirect.php 399 google_seo_redirect_header
/inc/class_plugins.php 101 google_seo_redirect_hook
/global.php 101 pluginSystem->run_hooks
/showthread.php 22 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ayene/public_html/forum/inc/languages/polish/global.lang.php:1) - Line: 1710 - File: inc/functions.php PHP 5.6.40 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1710 header
/inc/functions.php 1772 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 42 my_set_array_cookie
/showthread.php 578 mark_thread_read



Aktualny czas: 16-04-24, 07:37 Witaj! Przejdź do zakładki Logowanie lub Rejestracja


Odpowiedz 
[VXAce] Zokus
Zwiodimus Offline
*


Liczba postów: 12
Dołączył: 02-07-13

Pomógł: 0



Post: #11
RE: Zokus

Ozzma - Cały początek gry to praktycznie jedynie "film" przed prawdziwą grą, bowiem
kiedy już poznamy losy niewidomego zabójcy, przyjdzie nam wcielić się w Zonisa.
Dopiero od tego momentu rozpoczyna się prawdziwa gra. Zonis nie jest już mega mocarny tak
jak Zokus a walki z czasem stają się naprawdę trudne.

Przyznam że ten początek może być nudny i atmosfera w nim panująca nie jest zbyt optymistyczna,
no ale taki już on jest. Ma bowiem przedstawiać okrutne losy które spotykają niegdyś ultra
potężne królestwo.

Jeżeli chodzi o fabułę, to zdradzę iż miałem co do niej wielkie plany i strasznie mi się to wszystko
pogmatwało. Co nie zmienia jednak faktu iż zawarłem w niej przekaz, który wcale nie tak
łatwo jest zrozumieć, lecz aby chociaż spróbować, należałoby przejść całą grę.

Zwicza paczka, zawiera wszystkie gry z serii Zwicze Opowieści i nie tylko LINK

Gra fabularna - "Zokus 2014"

Trza robić, nie gadać.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-14 20:55 przez Zwiodimus.)
06-06-14 19:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
atakujonc Offline
*


Liczba postów: 9
Dołączył: 01-03-14

Pomógł: 0



Post: #12
RE: Zokus

Od razu mówię że grafika robiona w paincie wygląda na robioną na szybko. Co bardzo mnie odrzuca od zagrania w ową grę. Po innych Postach sądzę, że gra nie jest dopracowana i znajduje się jeszcze w fazie Alpha. Właśnie ją ściągam i zaraz w nią zagram, przemyślę wszystko co się znajdywało, i napiszę recenzję :)

Moje Projekty:

06-06-14 20:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ultima Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS
Powered By MyBB. © 2013 MyBB Group. All Rights Reserved.
Skórka by Ayene.