Czcionka, sprzedaż przedmiotów i błąd
Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ayene/public_html/forum/inc/languages/polish/global.lang.php:1) - Line: 411 - File: inc/plugins/google_seo/redirect.php PHP 5.6.40 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/plugins/google_seo/redirect.php 411 header
/inc/plugins/google_seo/redirect.php 399 google_seo_redirect_header
/inc/class_plugins.php 101 google_seo_redirect_hook
/global.php 101 pluginSystem->run_hooks
/showthread.php 22 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ayene/public_html/forum/inc/languages/polish/global.lang.php:1) - Line: 1710 - File: inc/functions.php PHP 5.6.40 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1710 header
/inc/functions.php 1772 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 42 my_set_array_cookie
/showthread.php 578 mark_thread_read



Aktualny czas: 20-04-24, 04:11 Witaj! Przejdź do zakładki Logowanie lub Rejestracja


Wątek zamknięty 
[XP] Czcionka, sprzedaż przedmiotów i błąd
Shadi Offline
*


Liczba postów: 21
Dołączył: 05-05-13

Pomógł: 0



Post: #1
Czcionka, sprzedaż przedmiotów i błąd

Witajcie.
Postanowiłem wydać wersję poprawioną swojej gry sprzed lat o pokemonach. Na drodze do poprawiania mojego projektu stanęło mi kilka bugów/problemów, z którymi sam nie poradziłem sobie, więc tutaj zgłaszam się o pomoc, mam nadzieję że wszystko jest poprawnie, w razie gdyby tak nie było proszę wątek usunąć.
1) Czy i jak da się zrobić, by przedmiotu nie dało się sprzedać? Widziałem w menu makera ustawianie używalności przedmiotu i jego zużywalności, a to właśnie jak zrobić? Bo mam kilka takich itemó,w chociażby akcesorium PokeDev, w przypadku których nie powinno być możliwa ich sprzedaż.
2) Jak zrobić by w czasie używania w całej grze, w dialogach białej czcionki, móc dla menu w walce używać czarnej? (system walki tradycyjny z RPG Makera)? To samo chciałbym osiągnąć gdy używam skryptu RingMenu na napisy w tym menu, ale nie wszystkie, ale jedynie te w wyborze opcji, kiedy jeszcze widać mapę.
3) Przed jedną walką gra u mnie crashuje, podczas gdy przed innymi nic takiego nie ma miejsca. Myślałem że to może być brak muzyczki lub grafiki w zasobach, ale okazało się że nie. Jakiś jeszcze pomysł co to może być? Wyskakuje SyntaxError Occurred While Running Script. Jakby ktoś chciał się zająć tym problemem mógłbym udzielić więcej informacji, bądź na privie podesłać nawet grę.
Cóż. To chyba by było na tyle. Z góry dziękuję za odpowiedź.
15-03-19 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
"Pomógł" przyznał(a):
Yoroiookami Offline
*


Liczba postów: 985
Dołączył: 01-05-13

Pomógł: 137



Post: #2
RE: Czcionka, sprzedaż przedmiotów i błąd

1) Nie wystarczy ustawić wartości (ceny) przedmiotu na 0? Nie pamiętam, czy tak to nie działało. :zmienny:

[Obrazek: mt4dzY7.png]
[Obrazek: k5KQGOe.png]
15-03-19 20:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
"Pomógł" przyznał(a):
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ultima Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS
Powered By MyBB. © 2013 MyBB Group. All Rights Reserved.
Skórka by Ayene.