Hunter
Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ayene/public_html/forum/inc/languages/polish/global.lang.php:1) - Line: 411 - File: inc/plugins/google_seo/redirect.php PHP 5.6.40 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/plugins/google_seo/redirect.php 411 header
/inc/plugins/google_seo/redirect.php 399 google_seo_redirect_header
/inc/class_plugins.php 101 google_seo_redirect_hook
/global.php 101 pluginSystem->run_hooks
/showthread.php 22 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ayene/public_html/forum/inc/languages/polish/global.lang.php:1) - Line: 1710 - File: inc/functions.php PHP 5.6.40 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1710 header
/inc/functions.php 1772 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 42 my_set_array_cookie
/showthread.php 578 mark_thread_read
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ayene/public_html/forum/inc/languages/polish/global.lang.php:1) - Line: 1710 - File: inc/functions.php PHP 5.6.40 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1710 header
/inc/functions.php 1772 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 218 my_set_array_cookie
/inc/functions_indicators.php 48 mark_forum_read
/showthread.php 578 mark_thread_read



Aktualny czas: 19-04-24, 05:12 Witaj! Przejdź do zakładki Logowanie lub Rejestracja


Odpowiedz 
[XP] Hunter
Amelanduil Offline
*


Liczba postów: 303
Dołączył: 30-04-13

Pomógł: 35



Post: #11
RE: Hunter

Diablo napisał(a):Przy tym projekcie nawet LunaTera wyglada jak pierwszy amatorski projekt
W zupełności zgadzam się z Diablo,
http://www.youtube.com/watch?v=JUDPc49zwRg
Ta cała LunaTera na pewno nie jest tak dobra jak to :roll:
19-06-13 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
OzzY Offline
*


Liczba postów: 26
Dołączył: 19-05-13

Pomógł: 0



Post: #12
RE: Hunter

Spokojnie. To kolejna normalna gra, żadne arcydzieło. X-Tech no wiesz głównie to inspiruje się takimi tytułami jak:
  • Battle City
  • Contra
  • Theme Hospital
  • Prince of Persia z 1989 r.


Nigdy nie inspirowałem się żadną grą bo tworzenie własnego utworu na bazie czegoś już stworzonego nie prowadzi do niczego fajnego.

Postaram się w najbliższym czasie bardziej przybliżyć wam świat gry. Gry sobie nie odpuszczę za długo już ją tworzę (gdyby tak policzyć to będzie już trochę czasu z parę tygodni ciągłej pracy). Voice Acting (sound acting :D) nie będzie mega profesjonalny ale postaramy się żeby wyszło jak najlepiej. Gra ma być dla gracza prosta a przy tym dawać dużo frajdy według moich założeń.

Jeżeli chodzi o testowanie gry itp. może kiedyś :) kierujcie zapytania na e-mail geekgamesvideos@gmail.com
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-13 20:36 przez OzzY.)
19-06-13 20:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Omnom Offline
*


Liczba postów: 27
Dołączył: 08-05-13

Pomógł: 0



Post: #13
RE: Hunter

Ładna mapa świata. Stworzona w jakimś generatorze czy wykonana w programie graficznym?

[Obrazek: 29z35w3.gif]
20-06-13 01:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
OzzY Offline
*


Liczba postów: 26
Dołączył: 19-05-13

Pomógł: 0



Post: #14
RE: Hunter

(20-06-13 01:54)Omnom napisał(a):  Ładna mapa świata. Stworzona w jakimś generatorze czy wykonana w programie graficznym?

Żadnego generatora :) Gra tworzona w bardzo popularnym kombajnie graficznym do obróbki zdjęć "Hipstagram". Tak na serio darmowa odchudzona wersja photoshopa.
20-06-13 08:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Ayene Offline
*


Liczba postów: 758
Dołączył: 09-04-13

Pomógł: 112



Post: #15
RE: Hunter

Ta mapa jest nie tyle ładna, co śliczna. Oprawa, zwłaszcza te heksagramy, są po prostu piękne.

Co do zapowiedzi... jestem pełna optymizmu. W przeciwieństwie do części przedmówców zapowiedzią jestem zachwycona. Pikseloza łapek na pierwszym i trzecim screenie przywołuje wspomnienia. No i voice acting, które jest z mojej strony nieosiągalnym marzeniem, mam nadzieję, że Tobie się uda :aww: Wymienione cechy "brzmią" trochę nadprofesjonalnie jak na RM-a, wysoką poprzeczkę postawiłeś i sobie, i oczywiście nam.

[Obrazek: aye_furniture_pres.png]
21-06-13 11:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Deuce Offline
*


Liczba postów: 312
Dołączył: 11-05-13

Pomógł: 34



Post: #16
RE: Hunter

Gra zapowiada się świetnie,ale mam pytanie czytałem w zapowiedzi że są lochy zamki itp ale czy będą takie lokacje jak lasy?

[Obrazek: 240x4ye.jpg]
21-06-13 14:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Pan Cube Offline
*


Liczba postów: 166
Dołączył: 06-06-13

Pomógł: 0



Post: #17
RE: Hunter

Gra chyba będzie wyglądać jak blood czy doom XD
Te łapki z pierwszego i drugiego screena są jak ręce tego kolesia z dooma.

[Obrazek: 2855344481.png]

Aktualny projekt:
Wymiar Śmierci
Księga I
Fabuła: 12%
Questy: 1%
Mapping: 5%
Gra: 1%
Razem: 4,75%
Księga II
Fabuła: 3%
Questy: 0%
Mapping: 0%
Gra: 0,1%
Razem: 0,775%
21-06-13 14:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
OzzY Offline
*


Liczba postów: 26
Dołączył: 19-05-13

Pomógł: 0



Post: #18
RE: Hunter

Ayene napisał(a):Ta mapa jest nie tyle ładna, co śliczna. Oprawa, zwłaszcza te heksagramy, są po prostu piękne.

Co do zapowiedzi... jestem pełna optymizmu. W przeciwieństwie do części przedmówców zapowiedzią jestem zachwycona. Pikseloza łapek na pierwszym i trzecim screenie przywołuje wspomnienia. No i voice acting, które jest z mojej strony nieosiągalnym marzeniem, mam nadzieję, że Tobie się uda :aww: Wymienione cechy "brzmią" trochę nadprofesjonalnie jak na RM-a, wysoką poprzeczkę postawiłeś i sobie, i oczywiście nam.

Dzięki za miłe słowa. Nad grą nie pracuje jedna osoba, ja jestem tylko głównodowodzącym. Na pewno Lukas się ucieszy z tą mapką za takie słowa. :)

Deuce napisał(a):Gra zapowiada się świetnie,ale mam pytanie czytałem w zapowiedzi że są lochy zamki itp ale czy będą takie lokacje jak lasy?

Raczej tak, wciąż pracuje nad estetyką tych lokacji co łatwym zadaniem nie jest. Mam nadzieje, że za miesiąc wypuszczę trailer pokazujący grę w działaniu wiec ocenisz sam.

GmenGul napisał(a):Gra chyba będzie wyglądać jak blood czy doom XD
Te łapki z pierwszego i drugiego screena są jak ręce tego kolesia z dooma.

Nie raczej nie wyglądają tak samo :) Przyjrzyj się sam.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-06-13 14:42 przez OzzY.)
21-06-13 14:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Pan Cube Offline
*


Liczba postów: 166
Dołączył: 06-06-13

Pomógł: 0



Post: #19
RE: Hunter

OzzY napisał(a):
GmenGul napisał(a):Gra chyba będzie wyglądać jak blood czy doom XD
Te łapki z pierwszego i drugiego screena są jak ręce tego kolesia z dooma.

Nie raczej nie wyglądają tak samo :) Przyjrzyj się sam.

Różnią się grafiką :) Sam zauważyłem.

[Obrazek: 2855344481.png]

Aktualny projekt:
Wymiar Śmierci
Księga I
Fabuła: 12%
Questy: 1%
Mapping: 5%
Gra: 1%
Razem: 4,75%
Księga II
Fabuła: 3%
Questy: 0%
Mapping: 0%
Gra: 0,1%
Razem: 0,775%
21-06-13 14:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
tracersgta Offline
*


Liczba postów: 237
Dołączył: 09-06-13

Pomógł: 0



Post: #20
RE: Hunter

Cóż, moim zdaniem RPG MAKER to nie narzędzie do tworzenia tego typu gier, gdyż jest to program do tworzenia małych RPG. Mimo wszystko screeny prezentują się ładnie, mapa świata jeszcze lepiej. Jeżeli projekt będzie dokończony to masz gwarancję, że zagram, ukończę i ocenię...
22-06-13 15:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ultima Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS
Powered By MyBB. © 2013 MyBB Group. All Rights Reserved.
Skórka by Ayene.