Pomoc z V-Eq / Myszka
Aktualny czas: 23-09-19, 15:32 Witaj! Przejdź do zakładki Logowanie lub Rejestracja

Odpowiedz 
[XP] Pomoc z V-Eq / Myszka
praetorianshaxo Offline
*

Liczba postów: 4

Pomoc z V-Eq / Myszka

~ Visual Equipment / edycja myszki ~

Witam. Poszukuję osoby, która umie coś klecić w RGSS. Mianowicie potrzebuję nowego skryptu typu Visual Equipment, lub edycji tego, który się tu znajduje na Ultimie. Chodzi o to, by skrypt nakładał na charset kilka warstw grafik [charsetów] w odpowiedniej kolejności w zależności od przełączników / zmiennych.

Potrzebuję również pomocy z myszą. Chcę popularny skrypt na myszkę Modules.Mouse Input (7.0) By Near Fantastica & SephirothSpawn rozbudować o możliwość włączania i wyłączania myszki w dowolnym momencie za pomocą przełącznika, aby mysz reagowała na klikanie w Eventy na dystans i wyświetlała wskazany obrazek za pomocą komentarza.

Chętnie też się nauczę pisać w Ruby do RPG Maker XP jeśli ktoś mi pokaże jak to się robi. Poradniki na YT i w necie są dla mnie dość chaotyczne i nie odpowiedzą mi na pytania, które mogą mnie nurtować w trakcie pisania skryptu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-01-19 06:35 przez praetorianshaxo.)
02-01-19 06:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ultima Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS