System RPG XP - Fundament Zła
Aktualny czas: 21-05-19, 10:26 Witaj! Przejdź do zakładki Logowanie lub Rejestracja


Odpowiedz 
[XP] System RPG XP - Fundament Zła
Lartarin Offline
*


Liczba postów: 146
Dołączył: 12-04-13

Pomógł: 5Post: #1
kartka System RPG XP - Fundament Zła

System RPG XP - Fundament Zła

Cel gry:
Wcielamy się w rolę 6 dostępnej w tej wersji bohaterów o bardziej lub mniej zarysowanej osobowości, a naszym zadaniem jest niedać się zabić przez grasujące bandy os, goblinów, misie, uciekinierów z "Tekken"a razz itd.
Motywem przewodnim jest gromadzenie odpowiedniej liczby punktów doświadczenia i awansowanie na wyższe poziomy.
Efektem tego jest pożoga i szkarłatne powietrze utrzymujące się jeszcze przez chwilę po pokonaniu nieprzyjaciela smiles .W grze wykorzystano również parę nieswoich elementów/materiałów, jednakże fabuła i postacie są tworem orginalnym(Twórcy wiedzą)

Bohaterowie:

Selene - Dziewczyna o dobrym lecz naiwnym sercu,kochająca zwierzęta (i zupę wiśniową razz ),silniejsza niż niejeden mężczyzna, często kierująca się chęcią pomocy innym, jednakże bezwzględnie 8-) oddana swoim bliskim, gotowa walczyć u ich boku.

Olaf - Potężnie zbudowany mężczyzna władający slangiem Kościelno - Leśnym (wyimaginowamym) o trudnym dzieciństwie. Jego nauczycielem jest Stary Dąb (widział go tylko Olaf) , przejawia skłonności do bezcelowej agresji lecz o jego pozytywne nastawienie do świata dba Selene (jego przybrana siostra).

Lartarin - Przyjaciólka Selene, typ intelektualnej karierowiczki, nielubiąca osób swojego pokroju. Przejawia skłonności megalomańskie, lekka sadystka, niesłusznie posądzana przez
niektórych o skłonności hmm... do kobiet ;-) Egzekfuje własny przekład prawa. Kobieta która nazywa się Szeryfem z Wieży (Mag miasta - Klam)

A.King - Tajemniczy mężczyzna w masce tygrysa, pochodzący z zapomnianej rasy King'ów.
Jego spokojne usposobienie bardzo często przeplata się gwałtownym w większości nieprzemyślanym działaniem, co daje iście wybuchową mieszankę lol

Riku - Dziewczyna o szybkim dzieciństwie, trudnym charakterze, wielokrotnie przy jej pośrednim udziale ginęło wiele niewinnych osób. Parając się medycyną jak i magią stara się zmyć z siebie brudy przeszłości.

Alan - Drwal z małej osady Tartówko, chaotyczny osobnik uzależniony od grzybków halucynogennych, często po ich spożyciu stanowiący zagrożenie dla siebie oraz towarzyszy.

Screeny:
Spoiler: (Otwórz)
GRA DO ŚCIĄGNIĘCIA:
TUTAJ
(wielkość pliku - 29 MB)

Zrobiłam małą hybrydę z kilku postów razz To nasz pierwszy projekt, ale się go nie wstydzimy :lartarin: Gra została przechrzczona na System RPG XP - Fundament Zła, a w wolnym czasie wprowadzimy do niej kilka korekt. Taka reedycja będzie ^^

[Obrazek: fundament_zla_icon.png][Obrazek: pustkowia_chaosu_icon.png][Obrazek: stukotki_icon.png][Obrazek: shikima_kingdom_icon.png][Obrazek: wymiar_x_icon.png][Obrazek: shikima_ii_icon.png][Obrazek: system_arena_icon.png][Obrazek: sekta_icon.png][Obrazek: sierociniec_icon.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-05-13 21:51 przez Lartarin.)
13-04-13 12:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ultima Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS
Powered By MyBB. © 2013 MyBB Group. All Rights Reserved.
Skórka by Ayene.