blizz abs - problem
Aktualny czas: 18-10-17, 05:53 Witaj! Przejdź do zakładki Logowanie lub Rejestracja

Odpowiedz 
[XP] blizz abs - problem
dudekmenPL Offline
*

Liczba postów: 74

blizz abs - problem

1.Problem polega na tym że kiedy przeciwnik zobaczy gracza zatrzymuje się w miejscu
Próbowałem zmieniać opcje ruchu ale nic nie dały

Jakieś pomysły dlaczego ?

Dodam ze to najzwyklejszy przeciwnik Enemy \e[1], jeśli chodzi o interakcje walki to jest wszystko git tylko stoi w miejscu.

[edit]
2.Jeszcze czy ktoś wie jk przypisać własne klawisze w sterowaniu itp
3.Czy może lepiej innym abs zastąpić ?

Z góry dzięki

Obecny projekt INVISUS
Fp : https://www.facebook.com/TheGameProject/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-09-17 19:30 przez dudekmenPL.)
28-09-17 19:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Yoroiookami Offline
*

Liczba postów: 775

RE: blizz abs - problem

Najlepiej to nie używać ABS'ów, chyba że robisz własny. Nie wiem czy ktoś na forum się na nich zna, ale w przeciwnym wypadku musieliby sobie zrobić lekturę z bardzo długiego, skomplikowanego skryptu. :I
Wszystko powinno być w instrukcji. Jeżeli nie ma instrukcji, to wyrzuć skrypt. A jeżeli prosisz o pomoc, to mógłbyś zamieścić ten skrypt. :ahoy:

[Obrazek: bhixcw.jpg]
[Obrazek: tumblr_static_eyes.gif]
28-09-17 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Venesard Offline
*

Liczba postów: 227

Na BlizzABSie zjadłem zęby, praktycznie przepisałem go od nowa :P sprawdzałeś co się dzieje po aktywacji eventu? Może zdarzenie jest po prostu unieruchomione?

Sam nie wiem czy coś tworzę.
28-09-17 22:25
"Pomógł" przyznał(a):
dudekmenPL Offline
*

pytajnik RE: blizz abs - problem

(28-09-17 22:25)Venesard napisał(a):  Na BlizzABSie zjadłem zęby, praktycznie przepisałem go od nowa :P sprawdzałeś co się dzieje po aktywacji eventu? Może zdarzenie jest po prostu unieruchomione?

co do skryptu jest tu : http://www.ultimateam.pl/viewtopic.php?t=5815

Jeśli chodzi o samo zdarzenie ma możliwość ruchu nawet ustawioną za bohaterem
nie ma żadnych błędów i cała akcja działa jedyne co jest nie tak to monster zatrzymuje sie przed postacią (miedzy nimi jest 1 wolne pole, z tego co zauważyłem to obszar ataku) i stoi, w sensie nie zacznie interakcji i nie zaatakuje jako 1.

Jest to dla mnie trochę dziwne XD bo ani błędu ani nic

Chciałem pokombinować z gra ktora ma walkę na mapie może znacie inne sposoby na taką walkę ?

Wiem że można na zdarzeniach jednak aż tak ich nie ogarniam jeśli chodzi o ruby też cienko xD szybciej c++
29-09-17 19:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Venesard Offline
*

Liczba postów: 227

Na początek zmień skrypt na nowszy. Masz wersję 2.82, aktualna jest 2.87, link jest tutaj: Klik!
Jeśli to nie naprawi problemu, sprawdź czy nie używasz skryptów które wpływają na zachowanie/ruch eventów.

Sam nie wiem czy coś tworzę.
29-09-17 22:35
"Pomógł" przyznał(a):
dudekmenPL Offline
*

(29-09-17 22:35)Venesard napisał(a):  Na początek zmień skrypt na nowszy. Masz wersję 2.82, aktualna jest 2.87, link jest tutaj: Klik!
Jeśli to nie naprawi problemu, sprawdź czy nie używasz skryptów które wpływają na zachowanie/ruch eventów.

Po wgraniu najnowszej wersji działa dzięki wielkie
30-09-17 21:39
"Pomógł" przyznał(a):
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ultima Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS