Ultima Forum

Pełna wersja: ArkanA: The Book of Curses
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: jXwBleh.png]


[Obrazek: Xa4GSMp.png]

Wróciłem po długiej przerwie do makera. Lepiej późno niż zwykle. Nie chcę puszczać się od razu na głębokie wody i robić grę. Postanowiłem wydać ulepszoną wersję Arkany pt. "The Book of Curses". Jest to forma dodatku/edycji rozszerzonej. Poprawione zostały już wszelkie elementy kosmetyczne. Obecnie pracuję nad nowymi lokacjami i wątkami. Dodane zostanie parę zadań. A wszystko nadal będzie spójną całością. Liczę, że nowa, odświeżona ArkanA zadowoli zarówno fanów pierwszej wersji, jak i ewentualnych nowych graczy. Pozdrawiam! Diablo a.k.a. Diabolo i wiedz, że szatan się tobą interesuje!


[Obrazek: Wz0ESCy.png]

[Obrazek: vUgi5Fc.png]

Arneth (bo tak ma na imię bohater) nie zmienia się w ogóle od czasów Arcymaga z Dejiz. Nadal jest wyrachowanym, rządnym władzy magiem z lekkim przerostem ambicji. Tym razem będzie musiał przebrnąć przez nowe, niebezpieczne lokacje, a jaki będzie tego efekt? Już wkrótce się przekonacie...

[Obrazek: UcwSaJm.png]

Król Diego III wysłał już dawno maga - Arnetha, aby zbadał status jego wojsk w obozie pod Tharaidun. Poza informacjami, ambitny czarodziej pragnie jeszcze jednej rzeczy. Mrocznego artefaktu - Arkany. Dałaby mu ona moc i władzę. Jednak sprawa zaczyna się lekko komplikować. Z głębiny wynurza się jedna ze starych, ukrytych świątyń. Co skrywa i jaka będzie cena za odkrycie jej tajemnicy? Cóż... Kto się przejmuje losem świata?


[Obrazek: n7PATl6.png]

Spoiler: (Otwórz)


[Obrazek: KEh8Ecp.png]

-całkowicie nowa mechanika skill'ów;
-nowy title screen;
-zredukowana ciemność;
-poprawki kosmetyczne typu windowskin itd;
-paru nowych NPC'tów;
-nowy wątek;


[Obrazek: QgQeRTd.png]


RTP
https://mega.nz/#!gxx2iBbZ!gWLZ9SSTxXPd7...DFoGHSS_04
Bez RTP
https://mega.nz/#!0lZUnbjC!miNzr03JvOgK1...yNjsy6U_DM
Dobra siedzę na telefonie popijając przy tym herbatę powiem tyle
Fabuła nie zmieniła się nic grałem bez dodatku i ciągle fine XD
+1
Mechanika skrypty tutaj zostają takie same. No chyba że doszły nowe!
+1
Grafika nic się nie różni
+0
Ocena końcową 3+ (plus za to że konntyunujesz grę)
Nie łam się nawet gra wyszła spoko ;)
Pozdrawiam!
Szymkim213
Szymkim213 napisał(a):Dobra siedzę na telefonie popijając przy tym herbatę
Czyli rozumiem że oceniasz nie grając? Ambitnie :P

Zagrałem, mam za sobą około godzinę gry, jestem prawdopodobnie przy ostatnim bossie.
Graficznie wykonana jest solidnie, klimatycznie, jedynie czasem musiałem kleić twarz do ekranu by coś dojrzeć w ciemnych pomieszczeniach, choć to nie jest uciążliwy problem.
Muzyka - to co lubię najbardziej. Mroczne klimaty, momentami spokojne, momentami gwałtowne. Nie wszędzie dobrane tak jakbym tego oczekiwał, lecz jednak dla mnie mocna strona gry.
Systemy - siłowanie na rękę pomysłowo zrealizowane, walka przyjemna choć czasem przeciwnicy głupio zacinają się na przeszkodach. No ale nie ma gier idealnych, a nie jest to bug nie do wybaczenia.


+ niedługa, przyjemna, klimatyczna, nieprzesadzona,
- kilka bugów, miejscami nie do końca dobre blokowanie tilesetów, jak dla mnie za krótka,

Twórz dalej biggrin
Ja dużych różnic nie widzę :P Po przejściu "podstawki" nwm czy warto przechodzić drugi raz.
Nadal super gra z super klimatem :D
Powiem tak: W grze jest mało różnic od poprzedniczki, ale nadal trzyma fajny klimat i dalej dobrze mi się w nią gra. :)
Oby tak dalej ;)
Aktualizuję stare, nieaktualne linki w ramach sprzątania w tematach moich gier :)
Przekierowanie