Ultima Forum

Pełna wersja: Pomocy? ;-; "RGSS_RTP musi być zainstalowana."
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
http://imgur.com/a/IhmJq
Cóż... Rano jeszcze działało i nagle pojawia się to
Przeinstalowanie nie pomogło
Ktokolwiek może mi pomóc? ,_,
A nie zainstalowałaś przez przypadek samego programu bez RTP?
Pobrałem z Twierdzy, raczej powinien być
I napisałem, że wcześniej działało (około tydzień)
Spróbuj zapytać na czacie, gdzieś tak o 22. Przynajmniej masz 6 aktywnych osób. :-? (dobra, nie promując bezpodstawnie konkurencji, choć tak naprawdę nie wiem :lol2: :)A ściągał...?eś wersję BETA czy stabilną?
Stabilną
I dzięki, spróbuję na czacie

Niestety nie jestem ogarniętym człowiekiem... Jest na TYM forum czat, którego nie umiem znaleźć, czy chodzi o ten z Twierdzy lub jeszcze inny?

*ciężko wzdycha* Ślepy ja nie zauważył linku ._.
@AlmostNoRuby
Na forum nie bawimy się w przejścia na chat. Tym bardziej, że jeśli sytuacja powtórzy się u kogoś innego, a była już raz rozwiązana na forum, to ten inny użytkownik może skorzystać bez zakładania tematu na forum.

@ZlapieChmure
Zapewne podczas ostatniego czyszczenia komputera wymazałeś z rejestru wpisy ważne dla RPG Makera XP. Uruchom edytor rejestru jako administrator komputera i wprowadź je na nowo. W ten sposób ominiesz instalację.
Wpis potrzebny do działania RPG Makera XP znajduje się w "HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/". Jeśli masz system 32-bitowy, to bezpośrednio tam tworzysz folder "Enterbrain". W przypadku 64-bitowego musisz ów folder utworzyć w znajdującym się pod tą ścieżką folderze "Wow6432Note". W "Enterbrain" tworzysz ścieżkę "RGSS/RTP" lub "RGSS1/RTP". W folderze "RTP" tworzysz klucz o nazwie "Standard" i wartości będącej ścieżką do twojego RTP.
Rozumiem doskonale, tylko jak szybko piszę się odpowiedź to się na to za dobrze nie patrzy. A odp zawsze można tu przepisać (i tak tam nikt nic sensownego nie powiedział), więc piszę szybkie .:you win:. i szybko.idę na autobus.
Co masz na myśli przez "ścieżkę"?
Mam takie polecenia: http://imgur.com/a/0tcZa
Edit: A, nieważne
Dzięki za pomoc
Przekierowanie