Ultima Forum

Pełna wersja: CoL
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, nazywam się Marek i szukam grafika (na start) i może kogoś jeszcze. W sumie powinienem zacząc od poczatku, a więc nazywam się Marek mam xx+ lat i 0 ukończonych projektów. Od zawsze interesowałem się tworzeniem gier, dawniej tworzyłem w RPG Maker xp, byłem starym bywalcem zamkniętego już portalu RMXP, ultimę też odwiedzałem lecz bardziej jako gość, do rzeczy. A więc imam się tworzenia gier online moje umiejętności nie są wysokie, jednak tworzę na platformie (BYOND) która ma wbudoway "system" client - server.
Dość farmazonów... Mój projekt jest o tematyce dragon ball i zacząłem go pisać ... prawie rok temu :shock: (jak ten czas szybko leci) Jednak z braku czasu który muszę poświęcać pracy nie umiem sobie samemu ze wszystkim poradzić. Dlatego też postanowiłem zwrócić się o pomoc. Na pierwszy ogień leci grafik. Otóż potrzebuję osoby która "wykona" sprita. - no niby mam gotowego jednak jakością nie grzeszy. Moje umiejętności pozostawiają wiele do życzenia, (w sumie potrzebuję tylko animacji ataku)

Czas na jakieś konkrety, na moim kanale yt można znalezc filmiki ktore prezentuja rozgrywke. Co prawda filmiki nie sa do końca aktualne jednak nie duzo się różnią od tego co mam teraz.
(Hue hue jak można zauważyć na początku szedłem jak huragan a projekt rósł w oczach - wakacje, dużo wolnego czasu. )
Czyli tak na daną chwile potrzebuję tylko i wyłącznie grafika (dobrego) - Nie wiem czy jest sens pisać o jakich kolwiek pięniądzach, gdyż nie ma dla mnie to dużego znaczenia.

... W sumie nie ma co się rozpisywać o rozgrywce, bo nie ma to najmniejszego znaczenia...

Bonusowy gif zrobiony na bierząco.

Kliknij

Zainteresowanych zapraszam na Discord.
Przekierowanie