Ultima Forum

Pełna wersja: Black World
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam ostatnio z wielką chęcią podjąłem się wyzwania o zrobieniu gry. Będzie to gra typu Margonem. Naszym zadaniem będzie wbicie 99lvl dobrze się przy tym bawiąc. Demo dodam jeszcze dziś ew. jutro rano

Bohater
Spoiler: (Otwórz)
Co mam już zrobione:
-24 Lokacje
-3 EXPOWISKA
-31 Broni
-3 Misje (4 Powstaje)

Co chcę zrobić:
-około 100 lokacji
-12 EXPOWISK
-wiele wiele misji
-Nowe bronie oraz pancerze


Gra ukaże się około 31 sierpnia o wszystkich problemach oraz przedłużeniach będę informował
Mam nadzieje że was zachęciłem do gry piszcie sugestie w tym temacie na 100% ich wysłucham!(najbardziej chciałbym aby każdy z was napisał jakąś nazwę broni wykorzystam to przy tworzeniu na 1000%)
A może jakaś fabuła bądź historia?
Kim jest bohater?
Gdzie się wszystko dzieje?*

^
|
|
Tego mi brakuje w zapowiedzi.
Narazie nie oceniam

*Trzeciego nie trzeba :)
(06-07-13 14:31)GmenGul napisał(a): [ -> ]A może jakaś fabuła bądź historia?
Kim jest bohater?
Gdzie się wszystko dzieje?*

^
|
|
Tego mi brakuje w zapowiedzi.
Narazie nie oceniam

*Trzeciego nie trzeba :)
Fabuła to wbicie 99 lvl a co do tych 2 to masz racje muszę to naprawić przepraszam
Novciu powiem ci szczerze. Twoja gra w żaden sposób mnie nie zachęciła! Gra typu wbij 99 lvl dobrze przy tym się bawić wygląda dla mnie tak: Zabijaj, wykonuj misje i zdobywaj coraz wyższy poziom tylko po to by osiągnąć poziom 99 bez celu...
Historia? Fabuła? A po co w tej grze takie coś? Tu mamy wbijać poziom bez myślenia. Nawet jeśli wydasz demo to nie zagram nigdy w życiu. Już prędzej zacznę od nowa grać w "Przygody szkielecika". W dodatku zapowiedź powinna mieć minimum 3 screnny!.

Moja sugestia jest taka. To co robisz to kaszanka bez pomysłu, która w żaden sposób nie przyciągnie uwagi gracza.

Ta zapowiedź nie powinna się pojawić... nie w takim stanie.
Ocena najniższa jaka może być.
(06-07-13 14:38)GmenGul napisał(a): [ -> ]
Novciu napisał(a):Fabuła to wbicie 99 lvl[...]
:kable: Ale fabuła to historia gry....

kanumerki mnie też nie zachęciła...

//Wygaśnie
jaka historia gry trzeba wbic 99lvl co tu wiecej gadać ?

(06-07-13 14:37)kanumerki napisał(a): [ -> ]Novciu powiem ci szczerze. Twoja gra w żaden sposób mnie nie zachęciła! Gra typu wbij 99 lvl dobrze przy tym się bawić wygląda dla mnie tak: Zabijaj, wykonuj misje i zdobywaj coraz wyższy poziom tylko po to by osiągnąć poziom 99 bez celu...
Historia? Fabuła? A po co w tej grze takie coś? Tu mamy wbijać poziom bez myślenia. Nawet jeśli wydasz demo to nie zagram nigdy w życiu. Już prędzej zacznę od nowa grać w "Przygody szkielecika". W dodatku zapowiedź powinna mieć minimum 3 screnny!.

Moja sugestia jest taka. To co robisz to kaszanka bez pomysłu, która w żaden sposób nie przyciągnie uwagi gracza.

Ta zapowiedź nie powinna się pojawić... nie w takim stanie.
Ocena najniższa jaka może być.

Skoro umiesz tak pisać to prosze wymyśl gre i ją wykonaj
(06-07-13 14:41)Novciu napisał(a): [ -> ]jaka historia gry trzeba wbic 99lvl co tu wiecej gadać ?

:kable: np. historia bohatera...
Fabuły nie ma... Jeżeli myślisz, że wbicie do 99 lvl to fabuła to zapraszam:
Fabuła
cRPG

Poza tym masz całe 3 misje, jestem naprawdę pod wrażeniem...

A tak w ogóle to temat jest nieregulaminowy...


Ocena zapowiedzi: -1/10
Ja pie***le...
Niech ktoś mi wytłumaczy, jak się powstrzymać od chęci mordu gdy zobaczy się taki syf?
Dzięki temu... "cudownemu" projektowi nie jestem (i już nie będę pewnie) w stanie spojrzeć na tytuł "Black World".

Dobra może przejdźmy do rzeczy.
O czym ta gra ma być, o wbijaniu leveli? No już lecę, zawsze marzyłem o pobraniu tibii i możliwości zagrania w nią na singlu, ale nigdy nie miałem odwagi... Ty zaś zrobisz nam ułatwienie w dostępie do czegoś takiego. MÓJ BOHATERZE!
Nie wiem czy miałeś głowę w dupie jak to wymyślałeś, ale tak gówniany pomysł już od dawna (chyba nawet na starej ultimie chwile tego nie było) nie był praktykowany. I CHWAŁA IM ZA TO! Ty wszystko spaprałeś!
Wytłumacz mi proszę coś, chciałbyś zagrać w grę w której nie musisz robić nic innego niż wbijać level? Wbił byś ten 99? Ale po co? Co ci to wgl daje?
Screenów brak... W sumie jest tak jak napisał Amel, nie ma tu czego ocenić (prócz tego mętnego pomysłu).

Cóż... pozostaje mi tylko życzyć powodzenia.
Niech dysk na którym masz tą grę wybuchnie przy robieniu ostatniej rzeczy potrzebnej do gry, a jakakolwiek kopia zapasowa ulegnie szybkiemu zniszczeniu ^ ^

[Za wszelką wulgarność przepraszam osoby trzecie, wszystko kierowane jest do autora].
Po co ma być gra w której się wbija lvl?
Jak napisał Viuu:
Viuu napisał(a):zawsze marzyłem o pobraniu tibii i możliwości zagrania w nią na singlu, ale nigdy nie miałem odwagi... Ty zaś zrobisz nam ułatwienie w dostępie do czegoś takiego. MÓJ BOHATERZE!
Już lepsza jest tibia od tego CZEGOŚ co się nazywa "Black World".
Taa... ._. może zechciałbyś nieco popracować nad fabułą... bo aż nie dziwię się że Viuu tak rejdżuje.
Stron: 1 2
Przekierowanie