Ultima Forum

Pełna wersja: Walka w czasie rzeczywistym
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Krótki opis:
Znalazłem ten skrypt ale niestety nie działą mi zawsze pojawia się błąd w ostatniej linijce:

Script ' ' line 228: SyntaxError occurred

pomocy i dodałem już jeden post że szukałem tego skryptu ale nie moge go usunąć bo zdążyłem znaleść skrypt w tym czasie i przekonać się że mi nie działa xd

Skrypt:
Spoiler: (Otwórz)
Jeżeli szukasz pomocy, to powinieneś wybrać dział "wsparcie". :)
aha xd okok
Źle wkleiłeś skrypt. To jest sama konfiguracja, więc wklej CAŁY skrypt. Pierwsza linijka jest bez znacznika #, pewnie też twój błąd.
nie ;p skopiowałem to z kądś i nie moja wina ja nic nie robiłem z tym ja chce poprostu wiedzieć czemu nie działą a właściwie to już nie trzeba znalazłem już

P.S. nie ogarniam w ogóle skryptów
No bo nie wkleiłeś pełnego skryptu... Wiem, że to źle zrobiłeś, więc mnie nie przekonuj, że jest inaczej...
ja tego nie zrobiłem
No uparł się... Wkleiłeś mi tu strzępek skryptu. Jakąś 1/12 tego co powinno tu być. Ten skrypt jest tak długi, że byś go tu nawet wkleić nie mógł, bo jest limit znaków.
bo tyle właśnie tam znalazłem więc w ogóle chciałem usunąć ten temat bo już znalazłem więc wiesz -.-
To jest fragment skryptu z dema z tego tematu :arrow: http://www.ultimateam.pl/viewtopic.php?t=2072
Aby wszystko działało poprawnie, trzeba skopiować łącznie 5 skryptów.
Zamykam.
Przekierowanie