[VXAce] DEMO - Gothic II Noc Kruka - Wersja do druku
Ultima Forum
[VXAce] DEMO - Gothic II Noc Kruka - Wersja do druku

+- Ultima Forum (https://forum.ultimateam.pl)
+-- Dział: RPG Maker (/Forum-RPG-Maker)
+--- Dział: Zapowiedzi gier i dema (/Forum-Zapowiedzi-gier-i-dema)
+--- Wątek: [VXAce] DEMO - Gothic II Noc Kruka (/Thread-VXAce-DEMO-Gothic-II-Noc-Kruka)



DEMO - Gothic II Noc Kruka - Sharkingv2 - 29-03-17 23:39

Fabuła:
Po wydarzeniach z "Gothica I", potężny mag Xardas wskrzesił nas z pod gruzów jaskini Ściącego, gdzie się znajdował bohater po wydarzeniach z 1 części. Naszym zadaniem jest powstrzymanie armii zła, jaką są Smoki które zostały wezwane przez Śniącego.

Screeny:
Bohater:
http://prnt.sc/eq2tji
Bezimienny - Były więzień w koloni karnej Khorinis. Po upadku bariery został przywalony przez gruzy. Wskrzesił go mag Xardas.

Skrypty:
W Demo gry nie zostały użyte, żadne skrypty. Ale wypiszę wam jakich możecie się spodziewać w pełnej wersji.
Muzyka:
Gothic II Noc Kruka

Grafiki:
  • Grafiki mojego autorstwa

Postęp w tworzeniu:
Gra jest skończona w 3%

Planowany termin ukończenia pełnej wersji gry jest mi nieznany. Nie zamierzam się śpieszyć, ponieważ to będzie bardzo długa gra.

Demo:


RE: DEMO - Gothic II Noc Kruka - Yoroiookami - 29-03-17 23:54

Fajnie, że coś tworzysz. Szkoda że akurat Gothica. Takie przekopiowane gry nie mają jak dla mnie za wiele sensu i wolałbym, gdybyś wymyślił własny świat i postaci. No ale powodzenia w tworzeniu. smiles


RE: DEMO - Gothic II Noc Kruka - Sharkingv2 - 30-03-17 13:56

Masz rację, że takie przekopiowany świat i postaci nie mają sensu. Mam pomysł na nową grę, dzięki Tobie. Zrobię może tak, że wymyślę swoją nową fabułę i postaci i osiedlę ich w trochę pozmienianym świecie Gothica II. Co myślisz o takim czymś?


RE: DEMO - Gothic II Noc Kruka - Yoroiookami - 30-03-17 15:41

(30-03-17 13:56)Sharkingv2 napisał(a):  Masz rację, że takie przekopiowany świat i postaci nie mają sensu. Mam pomysł na nową grę, dzięki Tobie. Zrobię może tak, że wymyślę swoją nową fabułę i postaci i osiedlę ich w trochę pozmienianym świecie Gothica II. Co myślisz o takim czymś?
Dużo lepiej. A jak na pierwszy projekt to nawet w porządku. smiles
Polecam ci też tak nie mieszać własnej grafiki i grafiki z programu, bo wychodzą cuda.
Mapki też nie są złe, tylko mógłbyś na nie poświęcić trochę więcej czasu.

Jeszcze raz powodzenia. mrgreen