Rączki mi już opadają.
Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ayene/public_html/forum/inc/languages/polish/global.lang.php:1) - Line: 411 - File: inc/plugins/google_seo/redirect.php PHP 5.6.40 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/plugins/google_seo/redirect.php 411 header
/inc/plugins/google_seo/redirect.php 399 google_seo_redirect_header
/inc/class_plugins.php 101 google_seo_redirect_hook
/global.php 101 pluginSystem->run_hooks
/showthread.php 22 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ayene/public_html/forum/inc/languages/polish/global.lang.php:1) - Line: 1710 - File: inc/functions.php PHP 5.6.40 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1710 header
/inc/functions.php 1772 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 42 my_set_array_cookie
/showthread.php 578 mark_thread_read
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ayene/public_html/forum/inc/languages/polish/global.lang.php:1) - Line: 1710 - File: inc/functions.php PHP 5.6.40 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1710 header
/inc/functions.php 1772 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 218 my_set_array_cookie
/inc/functions_indicators.php 48 mark_forum_read
/showthread.php 578 mark_thread_read



Aktualny czas: 16-04-24, 20:47 Witaj! Przejdź do zakładki Logowanie lub Rejestracja


Wątek zamknięty 
[VX] Rączki mi już opadają.
Revlis Offline
*


Liczba postów: 266
Dołączył: 04-03-15

Pomógł: 80



Post: #1
Rączki mi już opadają.

Witam. Załóżmy że mamy bohatera, który może używać umiejętności zadających obrażenia fizyczne lub magiczne, ale nie takie które łączą oba typy obrażeń. Jeśli ów bohater ma nałożony na siebie status A i będąc pod jego wpływem zada przeciwnikowi cios lub użyje umiejętności zadającej obrażenia fizyczne, to na przeciwnika zostanie dodatkowo nałożony status B. Taka umiejętność działałaby także w drugą stronę, tzn. Gdy na bohatera nałożony jest status A i będąc pod jego wpływem bohater zostanie zaatakowany przez przeciwnika atakiem zwykłym, lub umiejętnością zadającą obrażenia fizyczne, to na owego przeciwnika zostanie nałożony status B. Dla przykładu - efekt ognistej zbroi nakłada podpalenie za każdym razem gdy bohater zada przeciwnikowi obrażenia fizyczne, lub gdy on sam otrzyma od niego taki rodzaj obrażeń.

Czy wie ktoś jak można by osiągnąć taki (lub zbliżony) efekt?
14-10-15 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
"Pomógł" przyznał(a):
Yoroiookami Offline
*


Liczba postów: 985
Dołączył: 01-05-13

Pomógł: 137



Post: #2
RE: Rączki mi już opadają.

Mam pewien pomysł, ale działałby tylko na skille gracza. Zrobiłem podobnie z Banhammerem. Zwyczajnie stwórz kopię dla każdej umiejętności która ma nakładać podpalenie gdy gracz jest pod wpływem ognistej zbroi. I niech wszystko będzie identyczne, tylko że te ataki nakładają też podpalenie. Gdy stan ognistej zbroi się skończy, gracz odzyska dawne umiejętności. Niestety nie zadziała przy normalnych atakach.

EDIT: Druga część pomysłu polega na zamianie broni gracza w trakcie walki na taką, która nakłada podpalenie. W ten sposób tarcza obejmowałaby też zwykłe ataki. Problem z tym, że nie jestem pewien czy zmiana broni w trakcie walki (nawet na warunkach) zadziała.

Bez odpowiedniego skryptu będzie dużo męczenia się. :I

Kilka screenów dla jasności (niedokładne):
Spoiler: (Otwórz)

[Obrazek: mt4dzY7.png]
[Obrazek: k5KQGOe.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-10-15 23:26 przez Yoroiookami.)
14-10-15 23:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
"Pomógł" przyznał(a): Revlis
Revlis Offline
*


Liczba postów: 266
Dołączył: 04-03-15

Pomógł: 80



Post: #3
RE: Rączki mi już opadają.

Coś z tego zmajstruję. Wielkie dzięki.
15-10-15 00:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
"Pomógł" przyznał(a):
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ultima Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS
Powered By MyBB. © 2013 MyBB Group. All Rights Reserved.
Skórka by Ayene.