Przygody Szkielecika
Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ayene/public_html/forum/inc/languages/polish/global.lang.php:1) - Line: 411 - File: inc/plugins/google_seo/redirect.php PHP 5.6.40 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/plugins/google_seo/redirect.php 411 header
/inc/plugins/google_seo/redirect.php 399 google_seo_redirect_header
/inc/class_plugins.php 101 google_seo_redirect_hook
/global.php 101 pluginSystem->run_hooks
/showthread.php 22 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ayene/public_html/forum/inc/languages/polish/global.lang.php:1) - Line: 1710 - File: inc/functions.php PHP 5.6.40 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1710 header
/inc/functions.php 1772 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 42 my_set_array_cookie
/showthread.php 578 mark_thread_read



Aktualny czas: 20-04-24, 13:09 Witaj! Przejdź do zakładki Logowanie lub Rejestracja


Odpowiedz 
[2k3] Przygody Szkielecika
Zombik Offline
*


Liczba postów: 47
Dołączył: 10-05-13

Pomógł: 0



Post: #1
Przygody Szkielecika

Tytuł: Przygody Szkielecika
Wersja RM: 2003

Fabuła:
Pewnego dnia w pewnym miejscu budzi się szkielecik. Nie wie jak się tu znalazł i zaczyna szukać domu.

Od autora:
Już sama fabuła brzmi kiepsko i zapewne myślicie sobie: "WTF! Co to w ogóle ma być!?" Tak... macie rację. Przygody Szkielecika to gra, która jest kiczem w dosłownym tego słowa znaczeniu. Po rozpoczęciu nowej gry po prostu się pojawiamy i... to tyle. Nie liczcie na to, że zostanie wam przedstawiona fabuła. Musicie uwierzyć mi na słowo, że Szkielecik poszukuje domu XD.
Co będziemy robić w tej grze? Przechodzić z mapy do mapy, unikając potworów, które biegają lewo-prawo lub góra-dół i... to wszystko. Nic poza tym xD.
Ta gra jest tylko dla prawdziwych koksów, którzy szczotkują zęby papierem ściernym i piją tylko wodę po parówkach. To tyle.
Dlaczego to stworzyłem? Cóż... brak weny na tworzenie gier dał się odczuć, dlatego postanowiłem stworzyć choć taki kicz XD. O dziwo gra jest nawet grywalna!
"Przygody Szkielecika" były pierwszą grą jaką w ogóle stworzyłem na makera... pierwszą próbą gry. Po wielu latach postanowiłem je zrekonstruować i wydać, abyście zobaczyli sobie jak wyglądała pierwsza gra Zombika O_O.
Zapraszam do pobierania, dla tych, co na serio się nudzą! Tylko 2,74 MB!

Screeny:
[Obrazek: vo3.png]

[Obrazek: ma0.png]

[Obrazek: i20t.png]

Link do pobrania pełnej wersji:
http://www66.zippyshare.com/v/95791764/file.html

https://www.box.com/files/0/f/824338498/1/f_8949418257
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-06-13 04:02 przez Zombik.)
22-06-13 16:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
X-Tech Offline


Liczba postów: 876
Dołączył: 03-05-13

Pomógł: 23



Post: #2
RE: Przygody Szkielecika

Zombik jesteś jak saper rozbrajasz mnie jak pole minowe. XD Co za pomysł na grę i stylowy title. Dobrze, że nie owijasz w bawełnę ta gra to tandeta i kicz oparty na głupkowatych założeniach, aż strach pobierać taki shit - ale napisałeś szczerze o projekcie i co oferuje bez ściemy - zareklamowałeś to jak prawie mini crapowatą grę na nesa z seri action 52 (która jest trauma niejednego starego wyjadacza), więc może to być szoker na 5 minut zdecydowany zdać zapomnieć, a może ktoś jeszcze się uzależni i będziesz musiał organizować zbiorowa terapia dla uzależnionych od gry - a sobie pobiorę to najwyżej wpadnę w pułapke nałogu ewentualnie zginę na miejscu w trakcie gry śmiercią nienaturalną XD 0_0

edit:

Zombik to chory pomysł. Tylko szatan mógł ci podsunąć taką ideę. Oczywiście, że pobieram - rmowa gra w stylu gry ze składanki action 52 (czyli zestawu największej traumy na nesa) - bezcenne. XD


EDIT:

Co za gra. XD
Na wyspach mijamy smoczki, a na plaży piratki, w bibliotece bibliotekarzy, w zamku rycerzy, na polu rolników. XD

W tle gra luźna rtpowa muzyka. Klimacik jest. XD

Leżę XD

Ta gra robi niezłe pranie mojemu mózgowi.
Ja chyba się dałem wciągnąć. Jestem już na 12 etapie. To podstęp.
Dopisz, że surrealistyczna i hipsterzy zaklaszczą xd


Stage 13. Już dość sobie uszkodziłem mózg tym tytułem. Czas wywalać. Nigdy więcej. Grozi kalectwem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-06-13 18:30 przez X-Tech.)
22-06-13 16:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Zombik Offline
*


Liczba postów: 47
Dołączył: 10-05-13

Pomógł: 0



Post: #3
RE: Przygody Szkielecika

Wspaniała grafika, wciągająca fabuła i niesamowita grywalność to cechy główne tego wiekopomnego dzieła.
Nie możesz Jej usunąć... ona jest Tobą... ta gra jest już częścią Ciebie i będziesz o Niej myślał czy tego chcesz czy nie... związała Cię w swoich sidłach i sprawiła, że stałeś się Jej niewolnikiem... nawet jeżeli ją usuniesz i tak do Niej wrócisz... musisz... wyrok już zapadł wraz z pierwszym odpaleniem tej gry.
Muhahahahahahaha!
22-06-13 18:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Avara Offline
*


Liczba postów: 109
Dołączył: 16-05-13

Pomógł: 0



Post: #4
RE: Przygody Szkielecika

Error: "Plik system2c - nie mógł zostać znaleziony."

My Fantasy Online 3 - gra przeglądarkowa RPG w Maker'owych klimatach
[Obrazek: 35187.png]
Spoiler: (Otwórz)
22-06-13 20:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Zombik Offline
*


Liczba postów: 47
Dołączył: 10-05-13

Pomógł: 0



Post: #5
RE: Przygody Szkielecika

Dziwne... wydawało mi się, że pliki Systemu2 są używane tylko do walk w 2k3... jak widać się myliłem i są niezbędne do odpalenia, jeżeli nie posiadamy tej wersji makera.
Dodałem do bazy ten plik i shostowałem na nowo. Oto poprawiona wersja:
http://www66.zippyshare.com/v/95791764/file.html

W pierwszym poście też zamieniłem linki.
22-06-13 21:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Avara Offline
*


Liczba postów: 109
Dołączył: 16-05-13

Pomógł: 0



Post: #6
RE: Przygody Szkielecika

Teraz wszystko działa ^^ Na razie dotarłam do 14. poziomu. Dowód:
Spoiler: (Otwórz)
Na 12. można było dostać oczopląsu przy takiej ziemi i 'ścianach' razz A na 13. niezły żeś labirynt zrobił :shock:
@Zombik, możesz powiedzieć, ile jest w tej grze poziomów :?: smiles

My Fantasy Online 3 - gra przeglądarkowa RPG w Maker'owych klimatach
[Obrazek: 35187.png]
Spoiler: (Otwórz)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-06-13 22:55 przez Avara.)
22-06-13 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Zombik Offline
*


Liczba postów: 47
Dołączył: 10-05-13

Pomógł: 0



Post: #7
RE: Przygody Szkielecika

Ta gra ma tyle poziomów, żeby sprawić nieodwracalne szkody w mózgu XDDD. Niestety nie mogę publicznie napisać liczby poziomów z pewnych psychologicznych względów XD.
22-06-13 23:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Draken Offline
*


Liczba postów: 50
Dołączył: 02-05-13

Pomógł: 1



Post: #8
RE: Przygody Szkielecika

16 poziom to jakaś kpina i kalumnie! Tego się nie da przejść... No, może się da, ale ja nie umiem...

Zapewne jest 20 poziomów :P Bo jeśli poziom trudności rósłby tak jak dotychczas, to po 20 lvl przeciwnicy migaliby z prędkością światła...

Polskie, ostre, hard science-fiction!
23-06-13 00:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Zombik Offline
*


Liczba postów: 47
Dołączył: 10-05-13

Pomógł: 0



Post: #9
RE: Przygody Szkielecika

Osobiście przelazłem 16 poziom za pierwszym razem XD. To jeszcze nic. Muhahahaha.
Co do ilości poziomów to graj... i graj... i graj... I GRAJ... a się dowiesz O_O *psychopatyczne spojrzenie*
23-06-13 00:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Yoroiookami Offline
*


Liczba postów: 985
Dołączył: 01-05-13

Pomógł: 137



Post: #10
RE: Przygody Szkielecika

(Na poziomie 10-tym, można oszukiwać przechodząc 'przez' półki z książkami. :roll: )

Mój ulubiony level to 12-ty, taki farmerasty :lol2: . Po prostu świetnie zrobiony poziom jak dla mnie.
Świetna muzyczka na końcu gry, za każdym razem jak ginąłem, nuciłem ją sobie. >_>'

Gra przypomina mi starego Srebrnego Serfera :ehe: co chwilę się umiera.
Mimo to, akceptuję twoje wyzwanie! :lala: Gdy przejdę grę, oczekuję lizaka! :grozi:

A co do poziomu 16-tego...nie wiem co sobie myślałeś. Jesteś potworem, nieczułym draniem, jesteś po prostu chory. Nie wiem, jak można z uśmiechem na twarzy sprawiać tak ogromny ból graczom...
Przez ciebie wyrosną na psychopatów. :grozi: Wstydź się! :lala:
A tak szczerze to dobra robota... ._. za mniej więcej 40-tym podejściem udało mi się przejść.

[Obrazek: mt4dzY7.png]
[Obrazek: k5KQGOe.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-06-13 00:49 przez Yoroiookami.)
23-06-13 00:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ultima Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS
Powered By MyBB. © 2013 MyBB Group. All Rights Reserved.
Skórka by Ayene.