Czy TiTek dokończy Parallel Worlds?
Aktualny czas: 09-02-23, 11:02 Witaj! Przejdź do zakładki Logowanie lub Rejestracja

Odpowiedz 
~Nakhitto Offline
*

Liczba postów: 39

Jak myślicie, czy TiTek dokończy PW2? Bo na forum pusto i cicho :-/
06-10-14 20:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Dragon Kamillo Offline
*

Liczba postów: 330

RE: Czy TiTek dokończy Parallel Worlds?

Nie wiem, w sumie mam to troszkę gdzieś.
PW było gorsze od CP3 jeśli chodzi o rozrywkę.
06-10-14 20:43
"Pomógł" przyznał(a):
~Nakhitto Offline
*

Tak szczerze to nie grałem w CP. Warto obczaić?
06-10-14 20:52
"Pomógł" przyznał(a):
X-Tech Offline

Liczba postów: 876

CP3...CP3 to profesja polskiego jrpg.

CP3 opierało się na takich przygodach postaci z ikrą do życia. Czuć było ich zgranie ich chęć do przeżywania przygód. To były postaci, które lubiły wyzwania i przygody. Ja się tym jarałem tymi akcjami, które co chwile już od początku były organizowane. Jakieś zakradanki, nieprzewydiwalne questy i co chwila zaskakujące akcje w kolejnych miastach i na drodze do nich i przede wszystkim masa ciekawych postaci i klimat gry i scenek. Później ta cała szkoła magiii + zajebiaście wyważone walki i minigry, sekrety w dungeonach i ciągłe zwroty akcji. Ta gra jest zajebiasta.

Jeśli natomiast napisałbym, że PW było złe to skłamałbym, ale dla mnie było od początku lekko nudne. Miasto w PW miało klimat. Hardkorowa rozgrywka ze statami też i uzupełnianiem pasków, ale tutaj mi zabrakło tej swobody i radochy z fabuły. Nie miałem siły, by opuścić Korsanię robiąc kolejne questy w stylu roznoszenie długopisów.

Jeśli Titek zrobiłby kolejne przygodowe rpg z masą postaci, ale np: w vx ace na wielu szalonych pomysłach na rozgrywkę i na tych cukierkowych grafikach minigrach popapranych przygodach z dużą ilością postaci to by było całkiem mega, bo o ile PW ma klimat...dla mnie brakuje w tej grze życia i tego powera jaki daje nawet 10 minut grania w CP3 od razu przygody sekrety i kombinacje z walkami i szalone akcje m.innymi jakieś kradzieże klejnotów z domów, jakieś masowe nawalanki z grabionymi demolowanymi wioskami, które wcześniej stały całe i w nich normalnie chodziliśmy. Ogólnie w tej grze wszystko ma ponadprzeciętny poziom szczególnie dialogi i postaci i scenki, a także same lokacje.

Niech robi jak chce PW 2 , ale jak dla mnie mógłby pomyśleć o czymś rajcowniejszym nastawionym na garść energicznych postaci przygód minigier i ciekawych modyfikacji do walk i elementów z innych kultowych gierek, bo jesli chodzi o energetyczne gierki na bazie jrpg to w polsce nie znam nikogo kto to potrafi robić lepiej na przykładzie CP3. CP3 To najlepszy klimat jrpgowy jaki spotkałem w grach. Ta gra była taka prawie, że raelna dzięki tym przygodom i postaciom i polskiej mentalności postaci. Dialogi i scenki były podstawowo świetne i nie nudziły i były takie szczere i prawdziwe - postaci - wykreowane ze serducha. Ogólnie to chciałbym new game. VERY VERY MUCH.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-10-14 21:05 przez X-Tech.)
06-10-14 20:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a): ~Nakhitto
~Nakhitto Offline
*

Szczerze to przeżywałem fabułę w PW podobnie jak Ty. Co chwilę chciałem więcej i iść dalej z tą fabułą. Dzięki, chętnie chapnę CP :D
06-10-14 21:15
"Pomógł" przyznał(a):
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ultima Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS