Naucz się tworzyć gry na różne platformy od podstaw z GD-Polska.pl!
Aktualny czas: 04-12-21, 03:47 Witaj! Przejdź do zakładki Logowanie lub Rejestracja

Ankieta: Jak podoba ci się strona GD-Polska.pl?
Bardzo fajna
Średnia
Słąba
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
[Dowolny] Naucz się tworzyć gry na różne platformy od podstaw z GD-Polska.pl!
SteveMariano Offline
*

Liczba postów: 0

RE: Naucz się tworzyć gry na różne platformy od podstaw z GD-Polska.pl!

Cytat:Avaron : A może tak Game Maker: Studio? Jest to darmowy silnik :> wiem że jest dostępny na steamie i niby ma spore możliwości.
Jak narbardziej. Game Maker studio nie jest jakimś super programem do tworzenia gier - zresztą jak Sim RPG Maker 95, ale będą i tutoriale o nim. Wszystko w swoim czasie.

Cytat:Mateusz SSJ8: A co z RPG Makerami XP i nowszymi? Bo tam jest tylko 95. Z XP mogę pomóc, jeśli chcesz.
Wiem, że na razie jest tylko simrpgm95, ale chciałem zacząć uczyć użytkowników GD-Polska od podstaw tworzyć gry - opisać im rodzaje gier, programy do ich projektowania, pokazać jak wyglądały pierwsze gry, a następnie od najlichszej lini oporu czyli od najstarszych wersji pokazywać po kolei o co w tym kaman. Sim95 i 95 będą służyły jako program szkoleniowy dla zupełnych laików, aby zrozumieli zasady działania zdarzeń w programach tego typu. Dopiero później, gdy skończę z wersją 95 zamierzam zaprezentować dla odmiany jak tworzyć gry w 3D - Unity 3D, UDk, potem znów powrót do RPGM w nowszych wersjach - 200/2003 i kolejne artykuły związane z programami do tworzenia gier 3D, itd... stopniowo, a nie od razu wyłożyć kawę na ławę, a potem myśleć czy czymś to przebiję. Wiadomo do VX też dotrzemy. Hehe pewnie tak, ale pożyjemy, zobaczymy. Być może sam kładę sobie kłodę pod nogi rozpoczynając pierwszy warsztat od sim95, ale myślę, że tego jeszcze nie było na łamach polskich serwisów o tworzeniu gier.
04-03-15 20:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
SteveMariano Offline
*

Liczba postów: 0

Mateusz SSJ8 - Reszta makerów i silniki 3D będą oczywiście opisane, ale wszystko z czasem.

Strona jest już w pełni dostosowana do telefonów, tabletów, smartfonów oraz innych urządzeń mobilnych. Zapraszam do przetestowania. :)
15-03-15 17:10
"Pomógł" przyznał(a):
Avaron Offline
*

Liczba postów: 213

No i widze że skończyło się na chęciach :/ żadnego artykułu nic :/ jedynie troszke zmieniony (na lepsze) layout

I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."
28-03-15 16:04
"Pomógł" przyznał(a):
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ultima Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS