Jak to jest z zapisami w grach ;P
Aktualny czas: 09-02-23, 11:33 Witaj! Przejdź do zakładki Logowanie lub Rejestracja

Wątek zamknięty 
Jak to jest z zapisami w grach ;P
tkisluk91 Offline
*

Liczba postów: 20

RE: Jak to jest z zapisami w grach ;P

Smutna jest ta dyskusja, kurwa jeżeli chcesz by Cię ludzie docenili za granie to zacznij grać w jakiś multiplayer i osiągnij coś przeciwko innym graczom, a nie się jaracie, że przeszliście grę bez save'u... Mnie wkurwia np. takie coś, że muszę czekać na zapis gry jak chce kończyć granie. To tylko rozrywka ma zabić czas, zrelaksować, a nie robić z Ciebie boga życia.
29-11-14 00:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
"Pomógł" przyznał(a): Czytaj Nol Fejs
X-Tech Offline

Liczba postów: 876

RE: Jak to jest z zapisami w grach ;P

Dzięki za odpowiedź. To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że gry przestały być ambitną rozrywką W SENSIE nie traktuje się je jako wyzwania - takie wasze irytacje krytyką quick save świetnie to obrazują. Gry przestały być w większości formą współzawodnictwa/formą wyzwań to już w większości takie paki grafik do przewijania których oglądanie ma bawić, a samo spędzanie z nimi czasu już trudno nawet nazwać graniem, a nawet wyzwaniem, bo musi się samo za rączkę prowadzić. Szkoda. Temat zamknie się sam za 12/24 godzin no chyba że się coś zmieni. Czas start.

P.S. tu nawet nie chodzi o was jako o graczy ale ogólnie twórców tych "wielkich gier". Obrazuje mi tylko po co w ogóle powstają te masowe wielkie ogłupiające tytuły na pc.

Jak wspaniale że jeszcze istnieje na PC scena gier free i twórcy gier traktują swoje dzieła jako twory stawiające na wyzwania.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-11-14 03:44 przez X-Tech.)
29-11-14 03:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
"Pomógł" przyznał(a):
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ultima Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS