Ogólne pytanie do wszystkich
Aktualny czas: 09-02-23, 10:53 Witaj! Przejdź do zakładki Logowanie lub Rejestracja

Odpowiedz 
Ogólne pytanie do wszystkich
Hobar Offline
*

Liczba postów: 152

RE: Ogólne pytanie do wszystkich

Kategoria w której gra znajduję się według Ciebie ma znaczenie na ocene gry czy nie zabardzo ? ;)

i must see u perfect body and face my dear and my dear sister
04-10-14 21:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Kosmik123 Offline
*

Liczba postów: 36

Po co się tak pytasz? Chcesz jakiejś aprobaty do zrobienia gry?
Zrób ją po prostu. Opublikuj i wtedy się okaże po ocenach czy była dobra, bo taki wnikliwy wywiad czy lubimy to czy to, wskazuje jakbyś chciał zrobić coś specjalnie pod publikę.
04-10-14 22:08
"Pomógł" przyznał(a):
Hobar Offline
*

Liczba postów: 152

Znaczy się nie nie robię czegoś pod publikę tylko ciekawi mnie to co kto jak lubi to jest temat ogólny i gdybym to robił to bym napisał zaraz w pytaniu

i must see u perfect body and face my dear and my dear sister
04-10-14 22:19
"Pomógł" przyznał(a):
X-Tech Offline

Liczba postów: 876

Z niektórymi tutaj nie pogadasz więc napiszę ci w skrócie:

Jeśli zrobisz mi grę, która będzie miała mroczny klimacik s-f+thiller i nieco kryminał i horror z jakąś tajemnicą do rozwiązania i ewentualnie prostym skryptem na ewentualną walkę polegająca na obronie gunem to będę zainteresowany na pewno. Do tego jakieś zagadki xd

A jeśli chcesz wiedzieć, którą grę najbardziej lubię z rma - RPG to zdecydowanie blurred line i alter aila genesis, ale ogólnie jestem maniakiem gier z gatunku horror i shmup. Na rpgmakera niezłym arcydziełem jest wg. mnie desert nightmare - HORROR. Jeśli wykombinujesz mi rpg z elementami horroru i przygodówki i s-f i thillera to będę się jarał. (Na grafikach typu tall charset lub tych bazowych z 2k3 bo te z vx ace wyglądają jak z przedszkola w poważnych grach) Bardzo dobry pomysł w takich grach to czasem trochę luźniejszej muzyki i sytuacji wytchnienia i bezpieczeństwa,a nie nieustanna przesada.

Inną opcją to rpg, które polega na humorze. Na śmiesznych nazwach przedmiotów i śmiesznej fabule co krok i śmiesznych postaciach. Taką grę również bym wielbił.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-10-14 22:32 przez X-Tech.)
04-10-14 22:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Adrapnikram Offline
*

Liczba postów: 571

Komercyjne gry zazwyczaj tworzą się w grupie i pod publikę.
Natomiast w RM króluje indywiduaizm i swoboda tworzenia. To nie nadaje ograniczeń, twórca robi co chce i daje to fajne efekty. To jest tak samo jak w muzyce. Jest profesjonalna i amatorska. Profesjonalna jest zazwyczaj utarta szlakami dlatego, aby mogło się trafić do graczy, natomiast amotorzy robią to tylko/zazwyczaj dla siebie.
11-10-14 22:23
"Pomógł" przyznał(a):
X-Tech Offline

Liczba postów: 876

Dlatego kiedy robisz grę i wysyłasz w neta, w którą pogra sporo ludzi i oceniają ją dobrze przestajesz być amatorem, ale jesteś w tym już w tym niezły, ale nadal warto robić kolejne gry, aby być lepszym. Pierwsza gra może okazać się niezła i zaskakująca, ale nigdy nie najlepsza.

Bardzo często gry z rma są lepsze od komercyjnych pod wieloma względami przede wszystkim takim, że nie ma w nich żadnych ograniczeń, które występują w tych komercyjnych I PRZEDE WSZYSTKIM TAKIM, że są efektem wizji jednej osoby - spójnej i nieograniczonej. Niektóre naprawdę uwielbiam głównie od strony fabuły i grywalności. Grafika potrafi też trzymać klimat np: w Alter Aila Genesis. Uważam, że grafika 2-d w rmie potrafi być piękna.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-14 22:37 przez X-Tech.)
11-10-14 22:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ultima Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS