Opactwo RM
Aktualny czas: 19-10-21, 13:20 Witaj! Przejdź do zakładki Logowanie lub Rejestracja

Wątek zamknięty 
Opactwo RM
ADI Offline
*

Liczba postów: 274

RE: Opactwo RM

yyy... Wat?

Admini mnie obserwują XD

[Obrazek: rm1ftf.png]
23-04-14 17:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
"Pomógł" przyznał(a):
Dragon Kamillo Offline
*

Liczba postów: 330

I tak pewno padną XD.
Ale jak się rozkręci to może nawet się zarejestruje, ale puki co cienko to widzę.
23-04-14 19:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
"Pomógł" przyznał(a):
Tarrou Offline

Liczba postów: 29

Przecież nikt nie mówił że to forum to takie typowo scenowe, już na początku
było podkreślone, że to raczej dla osób nie związanych z rm, które chciały nauczyć się podstaw obsługi. Layout... Tak, jest byle jaki, ale właśnie sprawa ma się tak, że do czasu kiedy nie załatwimy sobie własnego, wygląd ma byle jaki, nad tym pracujemy, serwer hostingera nie nadaje się na forum, więc to też ulegnie zmianie. Kolejną rzeczą było nakreślenie że forum się nie utrzyma, to trudno, zamkniemy. Traktujemy to raczej jako ,,wakacyjną inicjatywę" zabicia czasu, i przekazaniu nowym tego co wiemy o makerze, może nasza wiedza nie jest obszerna, ale podstawy mamy wyrobione. Dziwni mnie wasza krytyka, bo już pierwszego dnia mieliśmy większy ruch niż ultima czy gospoda mimo sb, było sporo poruszonych tematów o RM, dostaliśmy skrypty, kilka tutoriali. Większość zarejestrowanych osób zaangażowała się w pomoc, i dodawała coś od siebie, było zgranie czego brak na ultimie między innymi, tutaj ostatnich czasy większość tematów jakie są poruszanych to dlaczego administracja robi to i czego nie robi tego, a czego nie da nam tego i owego, a treściwych tematów jest niewiele zaczynanych. Rzuciliście się z krytyką jak by to było nie wiem co strasznego, a przecież głównie chodzi tu o rm, rozwijanie hobby, i dobrą zabawę smiles Serio, szanuje wasze zdanie, ale każdy chyba ma prawo do własnej inicjatywy, nawet jeśli nie potrwa to długo. Moim zdaniem warto jednak coś zrobić, a nie siedzieć za przeproszeniem na czterech literach, narzekać i krytykować.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-04-14 10:53 przez Tarrou.)
24-04-14 10:51
"Pomógł" przyznał(a):
noruj Offline
*

Liczba postów: 115

Hehe, strasznie śmieszna jest ta inicjatywa. x d
Jak można chwalić się aktywnością forum przez 1 dzień jego działalności? xD Przecież to bezsensu. Jakby aktywność się trzymała rok-dwa można już coś zaczynać mówić, a 1 dzień to jakaś parodia. To tak jakbym wyjąłj jakiś losowy dzień z historii ultimy gdzie ta aktywność była 5x większa od tego co mówisz. Przecież to nie ma żadnego przełożenia x d

PS. jak ktoś chce ogarnąć podstawy to zapraszajcie ich na duże fora, gdzie a) jest więcej ludzi z większym doświadczeniem b) jest masa materiałów, skryptów, tutoriali c) jest masa rozwiązanych już problemów, z których można czerpać wiedze.
25-04-14 22:18
"Pomógł" przyznał(a):
Rave Offline
*

Liczba postów: 327

Noruj, a przepraszam skąd ludzie mają się dowiedzieć o takim forum niż przez takie tematy? Ja np. o Ultimie nie wiedziałem dopóki nie przeczytałem o tym albo w Gońcu albo na gospodzie.

Nie ma rzeczy niemożliwych, jest tylko brak umiejętności.
[Obrazek: UXIyBZb.gif][Obrazek: UXIyBZb.gif]

Spoiler: (Otwórz)
25-04-14 22:43
"Pomógł" przyznał(a):
noruj Offline
*

A co to ma wspólnego?
25-04-14 23:18
"Pomógł" przyznał(a):
Rave Offline
*

Nikt nie wie o stronie/forum=brak użytkowników=brak postów/artykułów/itd.

26-04-14 10:23
"Pomógł" przyznał(a):
Tarrou Offline

Liczba postów: 29

(25-04-14 22:18)noruj napisał(a):  PS. jak ktoś chce ogarnąć podstawy to zapraszajcie ich na duże fora, gdzie a) jest więcej ludzi z większym doświadczeniem b) jest masa materiałów, skryptów, tutoriali c) jest masa rozwiązanych już problemów, z których można czerpać wiedze.
Co wszystko w jednej chwili przekreśla to że na Ultimie jest Viuu i jego giermek Amelanduil przez co wielu nowych rezygnuje wg. z rm.
A na gospodzie nie raz tematy podstaw są omijane, bo się nikomu podstaw nie chce tłumaczyć, bądź trzeba czekać dłuższy czas.

Twoje Noruj przykłady nic nie znaczą, przypomnij sobie jak sam zakładałeś fora mrgreen
Ponadto każde forum jakoś zaczynało, ty byś się nigdy niczego nie dorobił gdyby nie twój przyjaciel Rojo xd
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-04-14 11:37 przez Tarrou.)
26-04-14 11:13
"Pomógł" przyznał(a):
Rave Offline
*

(26-04-14 11:13)Tarrou napisał(a):  snip

Gdzie przycisk Lubię to, kiedy go trzeba?

26-04-14 11:22
"Pomógł" przyznał(a):
noruj Offline
*

Teraz wykazujesz się olbrzymią ignorancją wypowiadając się o tematach o których nie masz pojęcia. Jedyne forum jakie stworzyłem miało na celu kolecjonowanie moich recenzji, tam nie odbywały się żadne rozmowy, więc zasadniczo nie można tego nazwać forum.
Druga rzecz, gry na Roja nie dały mi kompletnie nic, bo wszystko co obecnie mam (wszystkie gry, trofea w konkursach) zdobyłem ZANIM cokowiek zrobiłem dla Roja. Jak można być takim ignorantem???
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-04-14 11:43 przez noruj.)
26-04-14 11:42
"Pomógł" przyznał(a):
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ultima Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS