PGR Online - polska gra farmerska
Aktualny czas: 04-12-21, 04:17 Witaj! Przejdź do zakładki Logowanie lub Rejestracja

Odpowiedz 
PGR Online - polska gra farmerska
FrozenShade Offline
*

Liczba postów: 1

RE: Nowa gra przeglądarkowa - poszukuję testerów

Aktualizacja:
- druga grafika klienta w gospodarstwie,
- tło pola specjalnego (premium),
- event z nagrodami - zbiórka złomu.

[Obrazek: sp1p100000067.jpg]
25-10-13 20:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
FrozenShade Offline
*

Aktualizacja:

- bonus dla graczy używających sygnatur PGRu na forach,
- blokada handlu pomiędzy kontami grającymi z tego samego IP,
- zwiększony czas transportu pomiędzy kontami grającymi z tego samego IP.

08-11-13 02:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
FrozenShade Offline
*

Aktualizacja:

- docelowa grafika gospodarstwa,
- docelowa grafika klubu,
- docelowe grafiki budynków,
- nowe zadania,
- nowe rośliny,
- nowe poziomy budynków,
- przebudowane okno stawiania budynku,
- poprawione poruszanie kursorami na mapie (wersja okienkowa)

21-11-13 10:10
"Pomógł" przyznał(a):
FrozenShade Offline
*

Aktualizacja:
- Konkurs 'Rolnik Tygodnia' z nagrodami (u Krystyny),
- Podświetlanie klientów,
- Zmiana oznaczenia własnych budynków na mapie,
- Zapamiętywanie loginu i serwera w kliencie okienkowym

04-12-13 20:18
"Pomógł" przyznał(a):
FrozenShade Offline
*

Aktualizacja
- system zleceń specjalnych
- animowany Marian,
- informacje o ilości dostaw
- Nowe zadanie
- Nowe rośliny (16 poziom)

18-12-13 10:54
"Pomógł" przyznał(a):
Athanor Offline
*

Liczba postów: 143

Azaliż...
Podziwiam cię za to że chciało ci się to robić, gra wygląda ładnie, mapa kształtem pasuje do wyspy z wulkanem :D Sama jest ładna (koło rzeki to więcej jest gospodarstw niż ziemi) i już nieźle sobię radzę, na początku trochę trudno, bez pieniędzy, dużo EXPa do poziomu, i godzinne czekanie trochę mnie odpycha, ale godzinka to jakiś film i już. Troszku znalazłem pytań, jeśli możesz odpowiedz:
-Poziom drugi: Oracz ugorów, nie powinno być ogórów?
-Czy będziesz robił forum a wraz z nim nabór i takie inne?
-Wg. mnie grafiki gospodarstw i pól powinny być jak lasów, od górnie, nie wiem jak by to wyglądało, czy by się zlewało wiec nie jestem do końca pewny.
-Tak jak mówiłem ciężko jak na razie żyć. Myślę że w następnych poziomach jest łatwiej, a może zaczyna się mordor?
- Z widzeniem sygnatury wystarczy że ktoś ją kliknie, czy wystarczy że ktoś ją będzie miał na ekranie?

To jest sygnatura która nikogo nie obchodzi, bo informacje tutaj wypisane są kłamstwem.
Slave:
Gra nigdy nie wyjdzie. Demo gotowe do wrzucenia.
Pożoga:
Gra ma wyjść przed końcem roku (prawdopodobnie).
The Room:
Ruszyły pierwsze szkice.
20-12-13 22:49
"Pomógł" przyznał(a):
Multi0 Offline

Liczba postów: 163

Z powodu matur nie mogłem uczestniczyć w testach gry, jednak dostałem login i hasło na email, chciał bym teraz do tego przysiąść, czy mógł bym prosić o jeszcze jednego emaila z hasłem i loginem? Tamten gdzieś się zapodział...

EDIT: Mam już i gram :)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-12-13 23:16 przez Multi0.)
20-12-13 22:56
"Pomógł" przyznał(a):
FrozenShade Offline
*

MarcineQ:

Ciesze się, że się podoba :)
Start bez pieniędzy jest zamierzony, w końcu zaczynasz od zera, każdy grosz trzeba zarobić. Ogólnie gra jest nastawiona na granie tak z doskoku, tu nie ma siedzenia godzinami przed komputerem, już sam początek to sugeruje i jeśli komuś to nie odpowiada to wylogowuje się, nie wraca, nie ma późniejszego rozczarowania. A i ja nie mam problemu, bo bardzo łatwo określić, które konta nie będą rozgrywane, usunie się je i zrobi miejsce dla tych, co chcą grać.
Skrócić tej godzinki za bardzo się nie da - zbyt wiele zależy od tych podstawowych 16 min i 1 pkt expa. Ale są dzikie roślinki do zbierania na mapie - wiele osób je zbiera, dla początkującego gracza są naprawdę pomocne.

A teraz punkciki:

1. http://pl.wikipedia.org/wiki/Ug%C3%B3r
2. Forum kiedyś powstanie. Uruchomienie silnika (MyBB np) to nie jest problem. Ja zwyczajnie nie znam się na webówce, nie chce mi się tego uczyć, graficy z zespołu nie umieją zakodować layoutu - czekam więc na to, aż mi się zachce lub ktoś pomoże ogarnąć ten temat (ktoś niby się zgłosił, ale na razie cisza z jego strony).
3. Powinny być, ale takie grafiki zrobił kiedyś grafik, nikt za bardzo nie zwraca na to uwagi, ja sam się przyzwyczaiłem. Pewnie kiedyś do tego tematu wrócę i je zmienię.
4. Nie jest łatwo ale nie ma tragedii. Pierwsze kilka poziomów jest ułatwionych, potem klienci zaczynają wymagać roślin z obu rodzajów upraw - trzeba handlować, to jeden z elementów gry. Jest kilka ułatwień: czyszcząc pole można znaleźć pieniądze, są zadania specjalne z nagrodami w postaci punktów doświadczenia. W planach jest jeszcze przynajmniej jedna funkcja umilająca rozgrywkę i jednocześnie ułatwiająca początki.
5. Zliczane są 'otwarcia' pliku, teraz np nabiłem ci punkt. Bonus może nie jest duży, ale dla tych, którzy opierają rozgrywkę na handlu na pewno okaże się istotny. Najważniejsze jest, żeby sygnatura znajdowała się na popularnym forum, duża ilość wyświetleń zapewnia, że bonus będzie cały czas aktywny.

Rahim:

Zapraszam na stronę http://pgr-online.pl
Rejestracja działa od jakiegoś czasu, to już w sumie nie testy tylko gra z prawdziwego zdarzenia a jeśli znalazłeś maila ze starym hasłem to tez dobrze. Tylko nie wchodź przez tamtą stronę, której adres wysłałem. To tymczasówka, która czasem działa, czasem nie. Oficjalna strona jest dostępna zawsze.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-12-13 23:23 przez FrozenShade.)
20-12-13 23:23
"Pomógł" przyznał(a):
Multi0 Offline

Liczba postów: 163

Jeśli chodzi o forum odezwij sie na email, coś czuje że znam osoby które mogą ci pomóc... :)
20-12-13 23:37
"Pomógł" przyznał(a):
Athanor Offline
*

Liczba postów: 143

Cytat:Ciesze się, że się podoba :)

I to jest najważniejsze, że podoba ci się podobanie graczy.
Cytat:Ale są dzikie roślinki do zbierania na mapie - wiele osób je zbiera, dla początkującego gracza są naprawdę pomocne.

Taka mała rzecz a cieszy. Zapasy na kolejny poziom bez marnowania pieniędzy ^^
Cytat:Bonus może nie jest duży (...)

Tak jak pisałeś, konto premium nie jest by być lepszym, ale żeby lekko ułatwić grę :) A bonus też nie robi wielkich szkód.
Cytat:i jeśli komuś to nie odpowiada to wylogowuje się, nie wraca, nie ma późniejszego rozczarowania.
Jak to mówią często w fantasy: "Nie wolno się poddawać, należy walczyć do samego końca!" Postaram się! Wycisnę z siebię ostatnią krople ogórków i będę wielkim farmerem!

Cytat:Zliczane są 'otwarcia' pliku

Jak dobrze mieć zaufanych przyjaciół i popularnego TSa z nimi 8-)

PS: Jeśli to ty jesteś tym pomocnikiem w samouczku, współczuje ci latania do ministerstwa i pisania. Na szczęście może kiedyś odkryjesz nową wyspę z bardziej wygodnym sposobem transportu ^^

A ja się zabieram za zbieranie 250 żyta. Trochę potrwa, ale w tym czasie pooglądam anime. Ciężko będzie ale będę walczyć! smiles

To jest sygnatura która nikogo nie obchodzi, bo informacje tutaj wypisane są kłamstwem.
Slave:
Gra nigdy nie wyjdzie. Demo gotowe do wrzucenia.
Pożoga:
Gra ma wyjść przed końcem roku (prawdopodobnie).
The Room:
Ruszyły pierwsze szkice.
21-12-13 01:00
"Pomógł" przyznał(a):
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ultima Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS