Porażki RM-a
Aktualny czas: 21-01-22, 19:40 Witaj! Przejdź do zakładki Logowanie lub Rejestracja

Odpowiedz 
Porażki RM-a
Mateusz SSJ8 Offline
*

Liczba postów: 510

RE: Porażki RM-a

(21-06-14 10:52)CrasheR napisał(a):  Mateusz SSJ8, tyle, że twoja gra jest niesamowicie słaba. Przez większość odcinka Angius i tak nie wiedział dokąd iść, a na dodatek wielkość map nie za bardzo zachęca do grania. Sam próbowałem to przejść i nie dałem rady, dlatego mam prośbę do Ciebie. Nie skazuj na tę grę kolejnego (jak to nazwałeś) "zagrajmera" :roll:

Tyle, że Angius popełniał błedy, których oczekiwałbym po skończonym Mugole. Mianowicie:
1. W instrukcji przy Seiyi było napisane, że on nie potrafi skryptu napisać. Gdyby Angius przeczytał instrukcję w odpowiednim miejscu, to by wiedział, gdzie iść, żeby znaleźć Seiyę. Myślisz, że dlaczego nigdy dotąd nie udostępniłem pełnej wersji gry, nie dołączając do niej instrukcji?
2. Kiedy po raz pierwszy czytasz wiadomość na płocie wokół mojej posesji, Sonic powie, gdzie teraz gracz musi iść. W pierwszym odcinku serii Angius popełnił ten błąd, że przespacjował to miejsce, nawet go nie czytając. W efekcie Angius sam na siebie ściągnął 15 minut błądzenia po Nowoczesnym.
3. Yume wspomniała, że trzeba zdobyć kasę na broń. A kiedy pasek postaci się naładuje, zaznaczoną komendą jest "Atak bronią". Myślałeś, że dlaczego dałem postaci na początku gry słabe ataki, do których w dalszej grze dochodzą mocniejsze?

Angius. Chyba za dużo grałeś w gry, gdzie postaciom podłożono głosy w każdym momencie.

Nienawidzony i nienawidzący. Przez nienawiść tego drugiego obaj będą martwi.
21-06-14 13:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Zvarr Offline
*

Liczba postów: 118

Swoją drogą wydaje mi się jednak, że Angius czasem troszkę przesadza z porażkami. Drobne nieporozumienia i momenty typu "I gdzie mam teraz pójść?" zdarzają się w prawie każdej produkcji, w tym i w tych dobrych. Odnoszę wrażenie, że Angius tylko czeka na taki moment, czasem specjalnie się gubiąc, żeby wytknąć grze wyolbrzymione błędy. Między porażkami, a hitami ze świata RM nie ma tak dużej różnicy, jakby się mogło wydawać. Nie powinniśmy na samym początku źle się nastawiać. Jednakże po kilkunastu gniotach Angius ma prawo do takiej szybkiej opinii.
22-06-14 14:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
X-Tech Offline

Liczba postów: 876

(22-06-14 14:33)Zvarr napisał(a):  Swoją drogą wydaje mi się jednak, że Angius czasem troszkę przesadza z porażkami. Drobne nieporozumienia i momenty typu "I gdzie mam teraz pójść?" zdarzają się w prawie każdej produkcji, w tym i w tych dobrych. Odnoszę wrażenie, że Angius tylko czeka na taki moment, czasem specjalnie się gubiąc, żeby wytknąć grze wyolbrzymione błędy. Między porażkami, a hitami ze świata RM nie ma tak dużej różnicy, jakby się mogło wydawać. Nie powinniśmy na samym początku źle się nastawiać. Jednakże po kilkunastu gniotach Angius ma prawo do takiej szybkiej opinii.

Co do różnicy między crapami, a bardzo dobrymi grami ze świata na rma to, albo jesteś najgłupszym userem na forach o rmie, albo robisz sobie jaja, albo grasz w crapy, które w twoim mniemaniu są hitami, ale nie trafiły do porażek.

Zagraj sobie w kilka GIER NA RM np: w "Alter aila genesis" Prawie nie ma różnicy ???

----

Co do całych porażek: Dla mnie konstrukcja wygląda mniej /więcej tak:

-Mam zły humorek pohejtuję crapowate gry, które robią dzieci np: w rmie. Pozwiedzam je sobie.
-bla bla bla, błędy ortograficzne, bla bla bla, jak wygląda domek na tej mapie....bla, bla, bla.
-o kurde nie mogę ruszyć dalej - jaka głupia gra.
-ok mam dość oh co za porażka. Jak mnie wymęczyła jaka głupia, co za debil taką grę zrobił. bla bla.
-Już mi lepiej.
-koniec. wracam do majnkrafta, albo mmo.
-Gry na makera ? A co to ? Ja nie znam. Gram tylko w crapy, które robią 10 letnie dzieci.
-Jestem ekspertem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-06-14 17:39 przez X-Tech.)
23-06-14 17:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Mateusz SSJ8 Offline
*

Miałem to napisać dawno temu, ale coś mi scalało z wiadomością do Lartarin.

(23-06-14 17:29)X-Tech napisał(a):  
(22-06-14 14:33)Zvarr napisał(a):  Swoją drogą wydaje mi się jednak, że Angius czasem troszkę przesadza z porażkami. Drobne nieporozumienia i momenty typu "I gdzie mam teraz pójść?" zdarzają się w prawie każdej produkcji, w tym i w tych dobrych. Odnoszę wrażenie, że Angius tylko czeka na taki moment, czasem specjalnie się gubiąc, żeby wytknąć grze wyolbrzymione błędy. Między porażkami, a hitami ze świata RM nie ma tak dużej różnicy, jakby się mogło wydawać. Nie powinniśmy na samym początku źle się nastawiać. Jednakże po kilkunastu gniotach Angius ma prawo do takiej szybkiej opinii.

Co do różnicy między crapami, a bardzo dobrymi grami ze świata na rma to, albo jesteś najgłupszym userem na forach o rmie, albo robisz sobie jaja, albo grasz w crapy, które w twoim mniemaniu są hitami, ale nie trafiły do porażek.

Zagraj sobie w kilka GIER NA RM np: w "Alter aila genesis" Prawie nie ma różnicy ???
----
Co do całych porażek: Dla mnie konstrukcja wygląda mniej /więcej tak:

-Mam zły humorek pohejtuję crapowate gry, które robią dzieci np: w rmie. Pozwiedzam je sobie.
-bla bla bla, błędy ortograficzne, bla bla bla, jak wygląda domek na tej mapie....bla, bla, bla.
-o kurde nie mogę ruszyć dalej - jaka głupia gra.
-ok mam dość oh co za porażka. Jak mnie wymęczyła jaka głupia, co za debil taką grę zrobił. bla bla.
-Już mi lepiej.
-koniec. wracam do majnkrafta, albo mmo.
-Gry na makera ? A co to ? Ja nie znam. Gram tylko w crapy, które robią 10 letnie dzieci.
-Jestem ekspertem.

Nic przeciwko temu nie mam, że go zjechałeś, X-Tech. Trzeba być debilem, żeby obsuwać gracza za mapę równiny, na której kompletnie nic nie ma, a potem pieklić się na niego, bo dał za dużo drzew na pustyni. Pamiętam jeszcze sytuację na RMXP.pl, gdzie Squallowi pojechali za to, że dał za dużo drzew na pustyni. W tym miejscu Osho miał rację, kiedy powiedział:
Cytat:ci, co mówią, że w pusterj głowie rządzi diabeł, sami są wysłannikami diabła.
. A tych wysłanników diabła właśnie na RMXP.pl było najwięcej z tego, co mi wiadomo.

Co do twojej opinii na tematy porażek, to Angius jest już uzależniony od gier 3D. Sam lubię 3D, ale od czasu do czasu lubię pograć w jakieś retro z Kuniem Kunem. Pamiętasz może grę znaną u nas jako "Goal 3" (właściwy tytuł to "Kunio Kun no Nekketsu Soccer League")? RPG Makery pozwalają robić gry mające taką samą grafikę, jak ta piłka nożna na przykład. Różnicą jest paleta 256 kolorów na sprite (Famicom miał tylko 4). A ci, którzy uważają się za ekspertów, niczym nie różnią się od jednego smerfa ze znanej kreskówki, który był naprawdę istnym wrzodem na tyłku.

Co do porażek, w "Historii Archipelagu Stworzyciela" ucieszyło mnie to, że "Miasteczko Nowoczesne 1" okazało się łatwiejszą do przejścia grą, niż demo HAS. Gokufanowi udało się ją przejść. Dwójka też jest do przejścia, ale finałowe walki mogą sprawić kłopoty.

@Angius
Kończ "Miasteczko Nowoczesne 1", bo przed tobą jeszcze Dwójka, trójka, dwie historie czwórki i plagiat zrobiony przez Rahima.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-07-14 20:03 przez Mateusz SSJ8.)
24-06-14 19:03
"Pomógł" przyznał(a):
Lartarin Offline
*

Liczba postów: 147

Kolejny post odbiegający od tematu = ostr!
08-07-14 20:46
"Pomógł" przyznał(a):
Rave Offline
*

Liczba postów: 327

Kiedy nowe porażki?

Nie ma rzeczy niemożliwych, jest tylko brak umiejętności.
[Obrazek: UXIyBZb.gif][Obrazek: UXIyBZb.gif]

Spoiler: (Otwórz)
09-07-14 00:14
"Pomógł" przyznał(a):
Angius Offline
*

Liczba postów: 48

(09-07-14 00:14)Rave napisał(a):  Kiedy nowe porażki?

Nie mam pojęcia. Nie chcę tego nagrywać na siłę, już zresztą widzę głosy, że Porażki to takie "Hurr durr jestę expertę podwyższam se ego", nie chcę więc, by te podejrzenia okazały się zasadne.
Co do ewentualnych innych serii, to muszę uzbierać na karę umowną dla Orange albo na opłacanie dwóch internetów na raz, bo z moją obecną prędkością mogę wrzucać co najwyżej dwudziestominutowe filmiki w 480p i to pod warunkiem, że zostawię komputer włączony na kilka godzin więcej.

Co do tego, co pisał X i chyba jeszcze kilka osób wcześniej:
Co do mojej pozakanałowej działalności, jest jeszcze BLOG, na który wróciłem i mam zamiar coś popisać. Przez dłuższy czas siedziałem głównie na anglojęzycznych stronach, pisałem tylko na anglojęzycznych forach, więc język nasz ojczysty mógł mi trochę zardzewieć, stąd też decyzja o popisaniu sobie jakichś amatorskich recenzji, czy postów ot tak.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-07-14 18:13 przez Angius.)
14-07-14 18:13
"Pomógł" przyznał(a):
Rave Offline
*

Liczba postów: 327

Mam pomysł: Co powiesz na Porażki w formie blogowej, uzupełnionej ofc screenami? Zadziałałoby takie coś?

Nie ma rzeczy niemożliwych, jest tylko brak umiejętności.
[Obrazek: UXIyBZb.gif][Obrazek: UXIyBZb.gif]

14-07-14 21:28
"Pomógł" przyznał(a):
Mateusz SSJ8 Offline
*

(14-07-14 21:28)Rave napisał(a):  Mam pomysł: Co powiesz na Porażki w formie blogowej, uzupełnionej ofc screenami? Zadziałałoby takie coś?

Nawet, jeśli Angius spróbuje, to dopiero PO TYM, jak to zrobi, przekonamy się.

A na kanale ruch mu zamarł. Zostało mu tylko dokończyć "Zagrajmy w Miasteczko Nowoczesne", bo wątpię, żeby miał jeszcze jakieś porażki w zanadrzu. Ostatnia gra to "Historia Archipelagu Stworzyciela" sprzed dwóch miesięcy.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-08-14 19:58 przez Mateusz SSJ8.)
07-08-14 19:58
"Pomógł" przyznał(a):
X-Tech Offline

Liczba postów: 876

MATEUSZ żąda sławy
07-08-14 20:27
"Pomógł" przyznał(a):
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ultima Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS