Porażki RM-a
Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ayene/public_html/forum/inc/languages/polish/global.lang.php:1) - Line: 1710 - File: inc/functions.php PHP 5.6.40 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1710 header
/inc/functions.php 1772 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 42 my_set_array_cookie
/showthread.php 578 mark_thread_read



Aktualny czas: 18-04-24, 02:46 Witaj! Przejdź do zakładki Logowanie lub Rejestracja


Odpowiedz 
Porażki RM-a
helio108 Offline
*


Liczba postów: 208
Dołączył: 20-10-13

Pomógł: 4



Post: #71
RE: Porażki RM-a

Weź okup za kota którym będzie 1.000 odc. porażek. :P

MARCUS :D
05-01-14 15:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Mateusz SSJ8 Offline
*


Liczba postów: 510
Dołączył: 10-05-13

Pomógł: 40



Post: #72
RE: Porażki RM-a

Nie wiadomo, czy Angius ma kota, a i tak tylko szczególny debil zażądałby już jednego odcinka porażek za życie kota. Lepiej zostawić kota w spokoju.

Swoją drogą Angius chyba już nie uważa gry "Miasteczko Nowoczesne 1" za porażkę, bo do tej pory nie ma czwartego odcinka.

Nienawidzony i nienawidzący. Przez nienawiść tego drugiego obaj będą martwi.
18-05-14 13:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Adrapnikram Offline
*


Liczba postów: 571
Dołączył: 04-10-13

Pomógł: 45



Post: #73
RE: Porażki RM-a

Może nie wytrzymał. W każdym razie ja tak sądzę bo w ogóle nie nagrywa
18-05-14 14:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Angius Offline
*


Liczba postów: 48
Dołączył: 30-04-13

Pomógł: 6



Post: #74
RE: Porażki RM-a

Przeżywam właśnie mały kryzys twórczy.

Od czasu gdy włączyłem Miasteczko na streamie i... Nie miałem o czym mówić. Nic, zero, null.

Ta gra jest tak zła, że nie da się jej nawet gnoić. Porażki do tej pory polegały na wytykaniu wad, czasem wyolbrzymianiu ich, w kontraście z jakimiś nienajgorszymi elementami dane gry.

Miasteczko jest jedną wielką wadą. Sam fakt istnienia tej gry jest skazą na historii gier od czasów gdy pierwszy Egipcjanin wymyślił Senet.

Nie wiem, czy potrafię jeszcze komentować jakiekolwiek produkcję...
18-05-14 15:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Rave Offline
*


Liczba postów: 327
Dołączył: 02-05-13

Pomógł: 3



Post: #75
RE: Porażki RM-a

Cytat:Nie wiem, czy potrafię jeszcze komentować jakiekolwiek produkcję...

Potrafisz pod warunkiem że to nie Miasteczko. Za babacośtam się lepiej weź.

Nie ma rzeczy niemożliwych, jest tylko brak umiejętności.
[Obrazek: UXIyBZb.gif][Obrazek: UXIyBZb.gif]

Spoiler: (Otwórz)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-05-14 15:44 przez Rave.)
18-05-14 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Mateusz SSJ8 Offline
*


Liczba postów: 510
Dołączył: 10-05-13

Pomógł: 40



Post: #76
RE: Porażki RM-a

Rozumiem, że jest ci ciężko, Angius, ale uciekanie przed grą nic ci nie pomoże. Zacząłeś grę i teraz musisz ją skończyć. Jeśli tego nie zrobisz, to ona nigdy nie da ci spokoju. Im szybciej więc ją ukończysz, tym wcześniej będziesz mógł od niej odpocząć na dobre.

Przy okazji właśnie wysyłam w internet porażkę plagima. Pośpiesz się z oryginalnym "Miasteczkiem Nowoczesnym 1", bo chcę, żebyś pokazał w porażkach RMa właśnie to. Link ci zaraz na PW przekażę. Wysyłam, bo plagim udostępnił to na speedyshare.

EDIT 19 maj 2014
Dobra. Już weszło.
Ten link jest, jakby ktoś chciał zagrać w grę plagima.

EDIT 19 maj 2014 #2
Mam jakieś problemy z wysyłaniem prywatnych wiadomości, więc będziesz musiał, Angius, skorzystać z linku podanego przeze mnie tutaj.

Nienawidzony i nienawidzący. Przez nienawiść tego drugiego obaj będą martwi.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-05-14 13:31 przez Mateusz SSJ8.)
19-05-14 13:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
ThrashHD Offline
*


Liczba postów: 64
Dołączył: 25-03-14

Pomógł: 0



Post: #77
RE: Porażki RM-a

Ciekawy kanał i ciekawa seria, subuję :D

Mam tylko nadzieje że moja gra się tam nie znajdzie...

:gokulol:
19-05-14 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
X-Tech Offline


Liczba postów: 876
Dołączył: 03-05-13

Pomógł: 23



Post: #78
RE: Porażki RM-a

Spokojnie u Angiusa pojawiają się tylko ludzie, którzy świadomie robią gry inaczej, aby się znaleźć w Porążkach.
19-05-14 16:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Tarrou Offline


Liczba postów: 29
Dołączył: 17-04-14

Pomógł: 0



Post: #79
RE: Porażki RM-a

(19-05-14 13:18)Mateusz SSJ8 napisał(a):  Rozumiem, że jest ci ciężko, Angius, ale uciekanie przed grą nic ci nie pomoże. Zacząłeś grę i teraz musisz ją skończyć. Jeśli tego nie zrobisz, to ona nigdy nie da ci spokoju. Im szybciej więc ją ukończysz, tym wcześniej będziesz mógł od niej odpocząć na dobre.

Przy okazji właśnie wysyłam w internet porażkę plagima. Pośpiesz się z oryginalnym "Miasteczkiem Nowoczesnym 1", bo chcę, żebyś pokazał w porażkach RMa właśnie to. Link ci zaraz na PW przekażę. Wysyłam, bo plagim udostępnił to na speedyshare.

EDIT 19 maj 2014
Dobra. Już weszło.
Ten link jest, jakby ktoś chciał zagrać w grę plagima.

EDIT 19 maj 2014 #2
Mam jakieś problemy z wysyłaniem prywatnych wiadomości, więc będziesz musiał, Angius, skorzystać z linku podanego przeze mnie tutaj.
Nie rozumiem... Raz się sam podpisujesz pod MN, a raz podpisujesz pod tym tytułem osoby trzecie. Czyżbyś się wstydził serii Miasteczek Nowoczesnych? Autor który wypiera się swoich gier nie jest wart uwagi.
I nie odpowiadaj za to bo zaraz padnie coś w stylu jak zawsze "zagrajcie w MN bo to jedyna gra która jest och ah" a chyba trochę jej do tego brakuje xDDD
22-05-14 12:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Mateusz SSJ8 Offline
*


Liczba postów: 510
Dołączył: 10-05-13

Pomógł: 40



Post: #80
RE: Porażki RM-a

Na dobrą sprawę, Tarrou, powinieneś przez 15 minut siedzieć w pustym pokoju z pustą głową.

Odwiedź kanał Angiusa na Youtubie. Znajdziesz tam 3 gameplaye "Miasteczko Nowoczesne 1" i jeden przegląd instrukcji. po prostu wejdź na youtu.be i wpisz "miasteczko nowoczesne" w wyszukiwarkę.

@Angius
Cytat:Ta gra jest tak zła, że nie da się jej nawet gnoić.
Aż śmiać mi się chce, kiedy to czytam. Więc "Metin 3" jest lepszą grą od tej?:lol2:

Nienawidzony i nienawidzący. Przez nienawiść tego drugiego obaj będą martwi.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-05-14 13:07 przez Mateusz SSJ8.)
22-05-14 12:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ultima Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS
Powered By MyBB. © 2013 MyBB Group. All Rights Reserved.
Skórka by Ayene.