Tajna broń użytkownika RPGMAKER 2K3 (Rpgmaker ME)
Aktualny czas: 09-02-23, 10:55 Witaj! Przejdź do zakładki Logowanie lub Rejestracja

Odpowiedz 
Tajna broń użytkownika RPGMAKER 2K3 (Rpgmaker ME)
X-Tech Offline

Liczba postów: 876

RE: Tajna broń użytkownika RPGMAKER 2K3 (Rpgmaker ME)

Podsumowując. Jak chcecie robić gry jak miasteczko nowoczesne wybierzcie xp.
25-10-14 00:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Czytaj Nol Fejs Offline
*

Liczba postów: 8

Czy istnieje patch, usuwający menu? Nie chodzi mi o menu tytułowe, tylko tę pod klawiszem ESC. Najlepiej gdyby był kompatybilny z BetterAEPem / Power Modem (lub usuwał jednocześnie też menu tytułowe).

@DOWN

Oż.... rzeczywiście lol. Jakim cudem mogłem nie zauważyć? :-? Przepraszam za spam.

Mów co tam sobie chcesz, ja i tak mam swoje zdanie, a ludzi wklejających gotowce nazywam debilami. :b
~Czytaj Noł Fejs

Mój projekt:
Spoiler: (Otwórz)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-14 23:31 przez Czytaj Nol Fejs.)
03-12-14 21:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Dragon Kamillo Offline
*

Liczba postów: 330

Zdarzenia - komenda wyłącz menu, inteligencja niektórych osób naprawdę jest zabójcza.
03-12-14 22:46
"Pomógł" przyznał(a): Czytaj Nol Fejs
X-Tech Offline

Co ma wiedza o tym do inteligencji. Leń zwykły. XD
04-12-14 17:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
ArmandoHorseman Offline
*

Liczba postów: 3

(25-10-14 00:12)X-Tech napisał(a):  Podsumowując. Jak chcecie robić gry jak miasteczko nowoczesne wybierzcie xp.

Dość stary post, ale... postanowiłem przerzucić się z VX Ace'a na XP, by sprawdzić mapping i skrypty.
Starałem się bawić w parallax mapping na VX Ace, jednak dochodząc do etapu skryptowania - zwyczajnie odpadłem.
Co do "miasteczka" - nie no litości, aż tak to nie przegnę xD
Fabuła powstaje w osobnym zeszycie, wszystko na bieżąco jest sprawdzane i przemyślane. Mogę powiedzieć, że brakuje tylko zakończenia i samej gry.
Co do 2K3, to chyba jednak podziękuję.
05-12-14 18:53
"Pomógł" przyznał(a):
Mateusz SSJ8 Offline
*

Liczba postów: 510

Nawet cię rozumiem, ArmandoHorseman. X-Tengu to niestety, kawał polityka. Wiem, że jeśli użytkownik RPG Makera 2003 rzeczywiście ma jakąś tajną broń, to tylko on sam o niej wie, ale X-Tech próbuje wszystkim wmówić, że ta broń jest oczywista. Już dawno przeszedłem z RPG Makera 2003 na XP i nie żałuję.

Nienawidzony i nienawidzący. Przez nienawiść tego drugiego obaj będą martwi.
06-12-14 10:13
"Pomógł" przyznał(a):
tkisluk91 Offline
*

Liczba postów: 20

x-tech odpuść mu już te miasteczko xD
nie no miałem pompe jak zobaczyłem screeny, ale ważne, że coś robi :D
no te postacie w paincie tworza ten klimat ;d
x tech usunal swoje i wyglada jak spam :D
06-12-14 21:57
"Pomógł" przyznał(a):
Mateusz SSJ8 Offline
*

Cóż. X-Tech zdecydowanie nie należy do tych, o których nie można powiedzieć, że ich poziom wypowiedzi ssie (głównie przez to, że wyzywa od debili i niedorozwojów). Jak na moje oko, to użytkownicy RPG Makera 2003 nie mają żadnej tajnej broni. A jeśli w ogóle można mówić o ich tajnej broni, to zapewne jest to coś pokroju Sharingana, Byakugana, czy innego ograniczenia więzów krwi, jak to się to wszystko w "Naruto" nazywało.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-12-14 17:43 przez Mateusz SSJ8.)
11-12-14 17:42
"Pomógł" przyznał(a):
X-Tech Offline

SSJ8 jedyną rzeczą która ssie w tym temacie jest zawartość spamu jaką wniosłeś Miasteczkiem Nowoczesnym na twoje szczęście musiałem usunąć. Odnośnie twoich gadek o bogach wykreowałeś powód spamu.

Bronią użytkowników 2k3 jest ich umysł. Nic tu nikt nie zrobi za ciebie. Twórca dobrej gry z 2k3 to osoba, która rozumie co tworzy i gwarantuje to spójność/grywalność i klimat jakiego nie mają gry robione z gotowców skryptowych, bo tak naprawdę bez tworzenia rozgrywki i jej elementów nie można mówić o tworzeniu gier. Równie dobrze można zrobić dobrą grę np: w VX ACE dopóki tworzy się ją samemu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-12-14 18:00 przez X-Tech.)
11-12-14 17:51
"Pomógł" przyznał(a):
Mateusz SSJ8 Offline
*

Cytat:SSJ8 jedyną rzeczą która ssie w tym temacie jest zawartość spamu jaką wniosłeś Miasteczkiem Nowoczesnym na twoje szczęście musiałem usunąć. Odnośnie twoich gadek o bogach wykreowałeś powód spamu
Nie słyszałeś, X-Tengu, że kto najbardziej skupia się na tym, żeby nie wjechać prosto pod samochód, ten najłatwiej wjedzie prosto pod samochód? Co ty chcesz osiągnąć, wyjeżdżając, gdzie popadnie, ze wzmiankami o mojej serii? Zapewne chcesz mnie wkurzyć, żeby mnie zbanowano. Ale prędzej to ciebie zbanują, a nie mnie.

Cytat:Bronią użytkowników 2k3 jest ich umysł. Nic tu nikt nie zrobi za ciebie. Twórca dobrej gry z 2k3 to osoba, która rozumie co tworzy i gwarantuje to spójność/grywalność i klimat jakiego nie mają gry robione z gotowców skryptowych, bo tak naprawdę bez tworzenia rozgrywki i jej elementów nie można mówić o tworzeniu gier. Równie dobrze można zrobić dobrą grę np: w VX ACE dopóki tworzy się ją samemu.
Kłam dalej, to w końcu twój własny nos cię zabije. Rahim w "Dworze czystych dusz" skopiował system walki z gier Sojity. Nawet ta gra jest tak samo irytująca, jak "Lt. Python" Sojity. Oczywiście Jazzwhisky usunął dwór z Gospody.

11-12-14 21:45
"Pomógł" przyznał(a):
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ultima Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS