"Gdy myślą, że wszystko wypili... Pokaż, że sie mylili."
~Wstęp~
Siemandero, jestem PaC, (PAK, PAKTHEKILLAKLOWN, PaCek, PAKKK, i inne takie) jedni mogą mnie znać jeszcze ze starej ultimy inni moga mnie nie znać wcale, a jeszcze inni mieć mnie gdzieś

No więc cześć, miło jest was poznać.
Ten projekt, z założenia nie ma być super dobrym i rozbudowanym projektem, ma być małym projekcikiem dzięki któremu przypomne sobie coś o mejkerze. Tytuł oryginalny, wypełniony suchym, mało śmiesznym humorem, który prawdopodobnie bawi tylko mnie. Zapraszam.
~Fabuła~
Pewnego dnia, po ostrej imprezie w swoim domu budzi się Zenek - starszy degustator wysoko procentowych trunków. Budzi sie z okropnym bólem głowy, jak to bywa podczas "po imprezowej klątwie". Szybko zrywa się z łóżka i leci na strych, po domowej roboty lekarstwie doktora Rysia, lecz jak się okazuje, lekarstwo "wyszło". Biegiem pędzi do swojego przyjaciela i jednocześnie kompana przy degustacji, Mirka. Po małym sporze z jego żoną Zenek rusza do piwnicy Mirka i dowiaduje się, że lekarstwo zostało skradzione. Razem wyruszają w podróż przez niebezpieczny świat pełny dzikich borsuków i jamników. Czy przyjaciele dadzą rade? Czy wyleczą się z klątwy? Tego dowiecie się w The Legend of Zenek.
~Postacie~
Zenek - Starszy degustator piwa, mieszkający obok wsi "Biegunkowo dolne", jego ulubionym daniem jest kiszony ogórek zapijany... znaczy się popijany "Mózgotrzepem Ryśka". Stały bywalec baru "U Basi".
Mirek - Młodszy mężczyzna, razem z Zenkiem łączy go wspólne hobby. Lubi częste imprezy oraz wakacje w barze.
Rysiek - Twórca słynnego na całą wieś trunku, nie wiadomo co się z nim teraz dzieje, wszyscy mówią, że odszedł do lepszego miejsca, tam na górze.
Halina - Żona Mirka, niezadowolona z zainteresowań swojego męża. Potajemnie nalewa mu do kufla piwo bezalkoholowe.
~Wierzenia i kultura~
Mieszkańcy Biegunkowa Dolnego nie różnią się zbytnio od dzisiejszych ludzi. Mają swoją religie, zwaną Freemanizmem, wierzą, że po śmierci idą do nieba, gdzie Morgan Freeman daje im wieczne życie, życie w raju.
~SKRINSZOTY~
~skrypty~
Walka w czasie rzeczywistym
~Grafika~
RPG MAKER VX DELUXE RTP
~Creditsy~
Dla wszystkich którzy mi pomogli, gdy wydam pełną wersje podam szczegółowo wszystkich.