Ultima Forum

Pełna wersja: KGS forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Siemanko!
Chciałem Was wszystkich zaprosić do przystąpienia do grona forumowiczów tego forum.
Pewnie powiecie że nie potrzebujecie kolejnego forum lecz może jednak dołączycie? Nasze forum może poszczycić się może lekkim i przyjemnym klimatem, łatwym regulaminem oraz ładnym designem.
helio108 napisał(a):...łatwym regulaminem...
:co:
Aż mi się przypomniały dzieła Gorna xD
>lekki przyjemny klimat
>zero postów

> ładny design
> bezpłciowa kupa

> łatwy regulamin
> spisane na kolanie para-zasady
> banuj za błędy ortograficzne
> błędy ortograficzne w regulaminie

Weź się nie wysilaj człowieku. Rób normalne gry a o rozkręcaniu forów myśl jak będziesz obyty i znany.

Nie chcę wyjść na buca niszczącego ludziom marzenia, no ale k@$&a!
Coś mi mówi, że to nie wypali ;p Po co 2 fora? Czym to by się w tematyce od Ultimy? Niczym.
"Ultima Forum - konkurencyjne forum :D" o konkurencji na razie nie ma mowy xd o tamtym forum praktycznie nikt nie wie oprócz osób, które przeczytały ten post. No, ale dobra spróbuję zacząć myśleć pozytywnie, zrobię konta i niech się dzieje, co się ma dziać ;v
KacpiPL napisał(a):Po co 2 fora?
Chyba 3. Gospoda? :roll:
(04-10-15 21:38)CrasheR napisał(a): [ -> ]

A no tak xd
CrasheR napisał(a):
Ten post, w kontekście do Kejbla III xDD
"Najwspanialsze forum o tematyce RPG Makera"
"- Szymkim213 - moderator"
Tyle w temacie...
Zabijcie to zanim złoży jaja!
Cyz tylko mi się zdaje że gdzieś tu siedzi przyczajony GamesBytes?
Albo chociaż jego ruch?
To ciekawe że moi równieśnicy(albo prawie) po zrobieniu tragicznych górę biorą się za jeszcze słabsze strony internetowe. Widocznie hasło: "łatwo i przyjemnie" przyciąga wiele chętnych.
Beka mam napisane w wiadomości"gorn5" bez 5 a tłumaczy na gamebytes.
Stron: 1 2
Przekierowanie