[XP / VX / VXAce] RPG Maker.eu - Wersja do druku
Ultima Forum
[XP / VX / VXAce] RPG Maker.eu - Wersja do druku

+- Ultima Forum (https://forum.ultimateam.pl)
+-- Dział: Śmietnik (/Forum-%C5%9Amietnik)
+--- Dział: Reklamy (/Forum-Reklamy)
+--- Wątek: [XP / VX / VXAce] RPG Maker.eu (/Thread-XP-VX-VXAce-RPG-Maker-eu)

Strony: 1 2 3 4 5

RPG Maker.eu - czomber4 - 11-02-14 01:39

Serdecznie zapraszam na swoją nową stronę rpgmaker.eu na której będę zamieszczać wszelkiego rodzaju zasoby do programów z rodziny RPG Maker. Stronka jest świeżutka postawiłem ją dopiero dwa dni temu od zera, więc jak na razie nie za dużo się na niej znajduje ale wkrótce znajdziecie tam o wiele więcej materiałów. Staram się tam zamieszczać materiały najlepszej jakości, zarówno te które funkcjonują już w sieci ale starannie posegregowane jak i mnóstwo moich własnych zasobów.

Gorąco zachęcam do zajrzenia :)

RE: RPG Maker.eu - helio108 - 11-02-14 09:12

Nie wygląda najgorzej, ale mogłeś zrobić swojego bloga czy coś.

RE: RPG Maker.eu - ravenone - 11-02-14 10:45

Bardzo ładny i czytelny layout. Przydało by się w przyszłości posegregować to może na poszczególne makery.
Mnóstwo rzeczy masz do uzupełnienia, ale jeśli baza danych będzie okazała, wyjdzie z tego fajna stronka. Powodzenia.

RE: RPG Maker.eu - Viuu - 11-02-14 15:12

Tak jak ravenone napisał - ładny i czytelny layout.
Ogólnie jest nieźle... tylko w sumie mam jeden problem z tym...
Nie można by tego było zrobić jako jakiś normalny portal? Bo w formie bloga miło i fajnie... ale gdy ilość zasobów się zwiększy to przeglądanie będzie strasznie denerwujące i czasochłonne.
Jeden wpis zajmuje dużo miejsca, w ten sposób mało się mieści na jednej stronie i przeglądanie przez to jest mało wygodne...
Nawet pogrupowane na kategorie nie da to praktycznie nic gdy będzie tych zasobów dużo.
Pomyśl nad tym ^ ^

RE: RPG Maker.eu - czomber4 - 11-02-14 15:31

Dokładnie przemyślę wszystko to o czym napisaliście. Dzięki wielkie za wszystkie opinie :) A jeśli chodzi o samą stronkę to jest to jej początkowy wygląd z upływem czasu będę się starać ją systematycznie ulepszać zarówno pod względem funkcjonalności jak i wyglądu. Dodam tylko, że jest to praktycznie pierwsza stronka jaką postawiłem.

RE: RPG Maker.eu - Athanor - 26-02-14 10:39

Bardzo piękna strona. Wyszukane tilesety i chary na najwyższym poziomie, czy są jakieś paczki battlersów normalnych? Muszę poszukać :)
Teraz nie zrobię, przed chwilą zemdlałem i nie nadaję się na szukanie...
Hmm... Czemu muzyka w tle trochę mi przypomina.. ekhem... taką z filmów gdzie on i ona się tam ekhem...
Chwila szukania...
OOOOO! Szukałem to od 4 tygodni!
Spoiler: (Otwórz)
Nie wiem jak ci dziękować! DZIĘKUJĘ!

RE: RPG Maker.eu - czomber4 - 26-02-14 23:05

lol muzyka się zmienia chyba codziennie. Fajnie, że stronka pomogła. Co do battlersów to będzie ich mnóstwo zarówno normalnych jak i animowanych. Posiadam ich całą masę jak i z resztą innych zasobów , tak że, jest to kwestia dodania wszystkiego na strone ( co jest baaardzo czasochłonne, w szczególności jeżeli chodzi o uploadowanie poszczególnych plików do wpisów tak żeby była możliwość ich podglądu. Z uploadowaniem całych paczek na hostingi jest o wiele łatwiej.

Już wkrótce na stronie pojawi się kilka naprawdę fajnych paczek. Jak naprzykład mega packi z grafikami izometrycznymi. Więc bedziecie w stanie stworzyć mapy izometryczne lub w połączeniu z normalnymi grafikami można będzie zrobić naprawde piękne mapy (w szczególności poprzez parallaxing) a nie tylko zwykłe widoczne z jednej strony.

RE: RPG Maker.eu - Perssin - 27-02-14 20:02

Prawda, to bardzo użyteczna stronka i do tego ładna. Z pewnością odwiedzę ją jeszcze wiele razy mimo, że wywołała małego crasha :p

RE: RPG Maker.eu - czomber4 - 27-02-14 20:18

Dzięki wielkie za wasze wszystkie opinie. Dzięki temu mam większą ochotę na rozbudowywanie i ulepszanie strony :)

RE: RPG Maker.eu - helio108 - 28-02-14 16:01

Czomber4 czy możesz załatwić jakieś face set'y?
Masz dużo materialsów a face set'ów mało /: