Oficjalny blog Project-Ayus - Wersja do druku
Ultima Forum
Oficjalny blog Project-Ayus - Wersja do druku

+- Ultima Forum (https://forum.ultimateam.pl)
+-- Dział: Śmietnik (/Forum-%C5%9Amietnik)
+--- Dział: Reklamy (/Forum-Reklamy)
+--- Wątek: Oficjalny blog Project-Ayus (/Thread-Oficjalny-blog-Project-Ayus)



Oficjalny blog Project-Ayus - Viuu - 14-11-14 23:06

[Obrazek: 5xeux2s.png]
Witam wszystkich.
Zdecydowałem się na zareklamowanie bloga, ponieważ ostatnio zaczęło się na nim trochę dziać. Posty są teraz prawie codziennie, a to za sprawą naszej inicjatywy. Od kilku dni robimy DailyLogi - codzienne (prócz weekendów) raporty opisujące co zrobiliśmy danego dnia (spokojnie, żadnych spoilerów tam nie umieszczę, całej gry również w tym nie zobaczycie, staram się to ograniczać). Robimy to nie tylko po to by informować was na bieżąco, ale też dla motywacji - żeby rzeczywiście robić coś codziennie. Na razie posty są dość mało bogate w treść, ale to się zmieni prawdopodobnie za kilka dni.

Dobra, resztę informacji możecie znaleźć na project-ayus.cba.pl (włącznie z tym co się dzieje z projektami przez nas już zapowiedzianymi).


RE: Oficjalny blog Project-Ayus - X-Tech - 18-11-14 04:27

Screeny ładne i tyle tylko, że nietreściwe. Lubię kiedy na screenach pokazuje się innowacje w grach. Tutaj są tylko ułożenia klocków na mapach dewiacje. Screeny powinny pokazywać zdarzenia na mapach tutaj jedyne zdarzenia to wiatr i mgła.


RE: Oficjalny blog Project-Ayus - Ayene - 03-01-15 16:02

Nie ma co z dużo rozpisywać się na blogach o powstającej grze, bo faktycznie zamiast ją tworzyć robi się tylko na siłę screeny z nowymi mapami. Liczę na to, że brak logów w grudniu przełożyło się na rzetelną pracę.