Świta RM'a? XD - Wersja do druku
Ultima Forum
Świta RM'a? XD - Wersja do druku

+- Ultima Forum (https://forum.ultimateam.pl)
+-- Dział: Śmietnik (/Forum-%C5%9Amietnik)
+--- Dział: Reklamy (/Forum-Reklamy)
+--- Wątek: Świta RM'a? XD (/Thread-%C5%9Awita-RM-a-XD)

Strony: 1 2 3

Świta RM'a? XD - Amelanduil - 25-08-16 10:11

Macie, pośmiejmy się razem:
http://switarm.esy.es/index.php

Dla mnie to wygląda jakby Haxo stwierdził "nikt na scenie nie traktuje mnie poważnie, i wgl za duże tu kolesiostwo, zrobię sobie własną scenę".

RE: Świta RM'a? XD - Yoroiookami - 25-08-16 18:31

Oj tam. Co drugi użytkownik robi sobie własne forum na ErEmY. Sam takie miałem, zanim trafiłem na Ultimę. :lala:

No nic, czas stworzyć Klub Psiapsiół RM. :L
Będzie tam miejsce na porady, pełne wersje gier, dema...

RE: Świta RM'a? XD - Crashykk - 25-08-16 18:50

Trochę nie ogarniam o co chodzi z Haxo, ale kolejne forum w obecnej sytuacji sceny to coś zabawnego. :P

RE: Świta RM'a? XD - Adrapnikram - 26-08-16 23:09

Zawiodłem się widząc, że na dwa tematy jest tylko jeden z grą, a drugi to regulamin. Spodziewałem się gry od Helio czy coś.

RE: Świta RM'a? XD - Kryzz333 - 27-08-16 17:23

Zapomnieli zaprosić reszty kollegsów, bo tylko 4 osoby na forum.

"Mejkerowanie to wojna, spamuj internet dla Haxo"

RE: Świta RM'a? XD - Athanor - 30-08-16 08:38

Jestem zaskoczony surowością regulaminu, akceptować go mogą tylko użytkownicy o mocnych nerwach.

[Obrazek: 01fc974c02996.png]

RE: Świta RM'a? XD - Adrapnikram - 30-08-16 16:12

Ja niestety nie spełniam, żadnego warunku to nie będę się ta pchać

RE: Świta RM'a? XD - praetorianshaxo - 11-09-16 15:07

(25-08-16 10:11)Amelanduil napisał(a):  Macie, pośmiejmy się razem:
http://switarm.esy.es/index.php

Dla mnie to wygląda jakby Haxo stwierdził "nikt na scenie nie traktuje mnie poważnie, i wgl za duże tu kolesiostwo, zrobię sobie własną scenę".

Wiesz Amel. Postanowiłem, że się tobie odwdzięczę za notoryczne prowokacje, ubliżanie, szkalowanie, podjudzanie i wiele innych. Obecnie zbieram wszystkie twoje zaczepki i ubliżanie mi i moim fanom. Naśmiewanie się z mojej twórczości itp itd. Chcesz wszystkim pokazać jaki jesteś kozak to zobaczymy czy będziesz kozaczył po paru publikacjach jaki jesteś toksyczny. Tyle w temacie. Założycielem forum jest Grentos, a ja się zgodziłem mu pomóc. Co ci do tego, że jest forum? Co się tak interesujesz tym co robię? Nie żeby coś, ale twoje zachowanie jest żałosne i zobaczymy co zrobisz jak opublikuje pewne treści, które udostępniasz i tak publicznie. Nie pozwolę na twoje dalsze działania, które mają za zadanie mi szkodzić.

Aha i jeśli nie zaprzestaniesz to sprawę skieruję do odpowiednich instytucji pozdrawiam. Chcesz się bawić w dorosłego to się zabawimy.

RE: Świta RM'a? XD - INRE - 11-09-16 15:28

Cytat:to zobaczymy czy będziesz kozaczył po paru publikacjach jaki jesteś toksyczny. Tyle w temacie
Cytat:i zobaczymy co zrobisz jak opublikuje pewne treści, które udostępniasz i tak publicznie.
Cytat:Aha i jeśli nie zaprzestaniesz to sprawę skieruję do odpowiednich instytucji pozdrawiam. Chcesz się bawić w dorosłego to się zabawimy.

O kurde. Trochę jak Tajger Bonzo to brzmi. XD
Jeszcze zobaczycie hejkerzy...

A tak poza tym też nie jestem za tym, żeby wyśmiewać, atakować itd. Ale w sumie nic się nie dzieje bez przyczyny... śmieją się nie bez powodu, podpadasz najwyraźniej
A ta reakcja powyżej jest śmieszna, po prostu. "Tyle w temacie".

RE: Świta RM'a? XD - praetorianshaxo - 11-09-16 15:43

To jest tylko jedna któraś tego jak on traktuje mnie i osoby, które mają jakkolwiek dobre zdanie o moich projektach. I żeby nie było udostępniłeś link do forum szkalując je akurat wtedy, kiedy jest w fazie budowy, ale spoko.

ROZMOWA NA GOSPODZIE:
Spoiler: (Otwórz)
I TAKIE TAM ZACZEPKI:
Spoiler: (Otwórz)
To tyle. Nie chcę już wyciągać innych brudów amela, bo nie jestem świnią. I wiesz co ci powiem tak na koniec? Może i dla ciebie moi fani jacy by nie byli są do dupy i w ogóle, ale zniżasz się do gorszego poziomu niż ich widzisz ;) pozdrawiam.