Andek Blog (blog o systemie android) - Wersja do druku
Ultima Forum
Andek Blog (blog o systemie android) - Wersja do druku

+- Ultima Forum (https://forum.ultimateam.pl)
+-- Dział: Śmietnik (/Forum-%C5%9Amietnik)
+--- Dział: Reklamy (/Forum-Reklamy)
+--- Wątek: Andek Blog (blog o systemie android) (/Thread-Andek-Blog-blog-o-systemie-android)

Strony: 1 2 3

Andek Blog (blog o systemie android) - krakoman - 27-12-13 20:43

Postanowiłem założyć Bloga o systemie android. Jest on bardzo nowy i posiada mało wpisów, ale będzie często aktualizowany. Znajdziecie tu poradniki, recenzje i newsy, dotyczące wszystkiego, co związane z "Andkiem".
Zapraszam: Click!

RE: Andek Blog (blog o systemie android) - Gorn5 - 27-12-13 20:52

Stronka pod względem graficznym: Nie zbyt ciekawa, ale może być :) (fajne logo xD)

Stronka pod względem treści: SŁABO (wiem, że stronka dopiero startuje, ale już na sam początek byś mógł dać więcej wpisów :))

Ogólnie: 5/10

Edit:
Po za tym wyłapałem błąd: Jeśli wejdzie się na "Recenzje" nie ma innych kategorii :(
Piszę "Brak kategorii"

RE: Andek Blog (blog o systemie android) - krakoman - 27-12-13 21:10

GamesBytes napisał(a):Po za tym wyłapałem błąd: Jeśli wejdzie się na "Recenzje" nie ma innych kategorii :(
Naprawione :)

RE: Andek Blog (blog o systemie android) - Rave - 27-12-13 21:14

Zrób poradnik na temat jailbreakowania "dla tumanów". Być może dostanę wkrótce urządzenie z andkiem (spóźniony prezent gwiazdkowy) więc taki poradnik się przyda.

RE: Andek Blog (blog o systemie android) - Gorn5 - 27-12-13 21:17

Ja już mam :P
Tylko, że blog jest o Androidzie więc zamiast pisać o jakiś nowszych technologiach, lepiej więcej napisać o Andku ;) Najlepiej zrobić osobną kategorię "Technologie" i tam wszystko dać związane z telefonami itp. Bo rozumiem, że kategoria "Newsy" jest to kategoria informująca co dzieje się z technologiami mającymi Androida itp., tak?

RE: Andek Blog (blog o systemie android) - krakoman - 28-12-13 11:44

Rave napisał(a):Zrób poradnik na temat jailbreakowania "dla tumanów".
Jeśli chodzi ci o roota, to już zrobiłem :)

RE: Andek Blog (blog o systemie android) - Crashykk - 28-12-13 11:54

Co do samej wersji "kit-kat". Ciekawe jaki ukryty obrazek znajdziemy teraz klikajac na "Wersja Systemu Android" w ustawieniach ;P

RE: Andek Blog (blog o systemie android) - Hubertov - 28-12-13 13:46

W tematyce androida jestem zupełnie zielony. Szkoda że nie ma posta "O androidzie słów kilka" - czyli wyjaśnienie co to jest android, dlaczego akurat on, anie inne wsio ;-)
Ogólnie fajny blog. Przejrzyście, jasno, ładnie opisane.

Rahim, daj im spokój, rozmowa z GB to jak grochem o ściane ;p Walczysz z wiatrakami ;p

RE: Andek Blog (blog o systemie android) - krakoman - 28-12-13 14:13

Hubertov napisał(a):W tematyce androida jestem zupełnie zielony. Szkoda że nie ma posta "O androidzie słów kilka" - czyli wyjaśnienie co to jest android, dlaczego akurat on, anie inne wsio ;-)
Dodałem słowniczek dla "zielonych". Jeszcze coś może dodam :)

RE: Andek Blog (blog o systemie android) - Multi0 - 28-12-13 14:15

Cóż wiem że jest możliwość bo sam się tym zajmowałem kiedyś aby przenosić gry z Java na Android, jest do tego program.
Wiele ciekawych gier zostało na stare komórki i niektórzy by do nich wrócili, poszukaj programu i zrób tutek jak te gierki pod androida emulować :]