Porażki RM-a
Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ayene/public_html/forum/inc/languages/polish/global.lang.php:1) - Line: 411 - File: inc/plugins/google_seo/redirect.php PHP 5.6.40 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/plugins/google_seo/redirect.php 411 header
/inc/plugins/google_seo/redirect.php 399 google_seo_redirect_header
/inc/class_plugins.php 101 google_seo_redirect_hook
/global.php 101 pluginSystem->run_hooks
/showthread.php 22 require_once
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ayene/public_html/forum/inc/languages/polish/global.lang.php:1) - Line: 1710 - File: inc/functions.php PHP 5.6.40 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1710 header
/inc/functions.php 1772 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 42 my_set_array_cookie
/showthread.php 578 mark_thread_read



Aktualny czas: 16-04-24, 07:21 Witaj! Przejdź do zakładki Logowanie lub Rejestracja


Odpowiedz 
Porażki RM-a
Mateusz SSJ8 Offline
*


Liczba postów: 510
Dołączył: 10-05-13

Pomógł: 40



Post: #131
RE: Porażki RM-a

Cytat:to chyba ja inne porażki oglądałem, ale Angius nigdy nie powiedział nic co byłoby "oceną" makera...
Swoją drogą może wystarczy tego jechania po Angiusie, co? -_-
Niektórym trudno powiedzieć, bo np. w "Metin 3" z VX (nie Ace) Angius po jednym błędzie, który mu wyskoczył, obejrzał grę w RPG Makerze, bo nie chciało mu się znowu toczyć tych losowych walk na ekspowisku. W jednym z późniejszych odcinków porażek wspomniał, że nie lubi randomencounterów. W związku z tym podejrzewam, że są dwa powody,dla których już nie pokazuje gry "Miasteczko Nowoczesne 1", przez co szukam zagrajmera, który znajdzie czas, żeby na wizji przejść całą grę. W końcu jakby to wyglądało, że taki zagrajmer jakna przykład Wirgliusz kręci serię "Zagrajmy w..." z grą, którą sam stworzył w RPG Makerze, Multimedia Fusion, Game Makerze, czy w innym proghramie do tworzenia gier. Te dwa powody to:
1. W "Miasteczko Nowoczesne 1" jest za dużo randomencounterów, żeby oczekiwać, że Angius kiedykolwiek zakończy to jako pierwszą serię "Zagrajmy w..." na swoim kanale.
2. Sam polubił "Miasteczko Nowoczesne 1" do tego stopnia, że jego seria o porażce zaczęła przekształcać się w pierwszą na jego kanale serię "Zagrajmy w..." i rzucił to, żeby tego uniknąć.
A co do jechania po Angiusie, to nie powiem, kto zaczął, bo nie ma znaczenia. Ci, co w tym nie uczestniczą, mają trzymać się od tego z dala, a ci, co biorą w tym udział, mają skończyć.

@X-Tech
Cytat:Mniej więcej 0. Tyle w oczach scenowiczów są warte porażki kręcone przez osobę, która leje na gry z rpgmakera, a ja leję na te porażki proste, bo wolę grać w gry rm i je skomentować na forum niż oglądać pseudonagrywki kogoś kto jedzie po całości po grach z rm wyżywając się na dzieciach, które mają problemy z ortografią. Dla mnie to nie ma żadnej wartości, bo niby dla kogo to ma być kręcone jak nie dla dzieci, które uczą się co dopiero w szkole podstawowej ortografii. Ty chyba żartujesz czy tak na serio ?
Nienawiść może zabić i tego, kto jest znienawidzony, jak i tego, który nienawidzi. Angius sam zapewne popełniał błędy ortograficzne, ale już zapewne tego nie pamięta. Ale przynajmniej można się pośmiać, jak są nowe odcinki "Porażek". Wiem, bo samsię nieźle uśmiałem przy drugim odcinku "Miasteczko Nowoczesne 1", jak Angius w pierwszej walce próbował przespacjować potyczkę, owocem czego był "Game Over" w wyniku drugiej walki.
Cytat:To gówno hańbi polskiego rpgmakera i nic więcej nie robi. Rzygam na porażki rma. Tyle na temat, a ty Amela-coś tam swoje humorki na opactwie pokazuj.
Wiesz, co jest jeszcze większą hańbą w polskim RPG Makerze? Hardcore'owiec piejący o wyższości RPG Makerów 2000 i 2003 nad XP i nowszymi z taką gorliwością, że kto się z nim nie zgadza, ten zostanie przez niego wyzwany od debili, baranów, ćwoków, niedorozwojów i chyba lepiej będzie, jak nie będę wymieniał, od czego jeszcze. I dokładnie tak samo, jak ty Amela, ja bym ciebie wyganiał na jakieś siedlisko Pinocchimonów, bo Amel przynajmniej nie stosował tu zasady "cel uświęca środki".

A takbardziej na temat, to kiedyś w końcu gry do porażek sie Angiusowi skończą. Ewentualnie zapomni z nudów o swoim kanale na Youtubie. I to na zawsze. Bo ile można cały czas jedno i to samo.

Nienawidzony i nienawidzący. Przez nienawiść tego drugiego obaj będą martwi.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-11-14 20:31 przez Mateusz SSJ8.)
10-11-14 20:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Mateusz SSJ8 Offline
*


Liczba postów: 510
Dołączył: 10-05-13

Pomógł: 40



Post: #132
RE: Porażki RM-a

1. W jednym z odcinków porażek po trzeciej części "Miasteczko Nowoczesne 1" Angius wspomniał, że nie lubi randomencounterów (losowych walk). Gdzieś od odcinka 20 do 25.
2.
Angius napisał(a):Nie! Ja się nie zgadzam! Nie! To jest... [śmiech/] Będę musiał zadzwonić do mojego psychiatry. Niech mi przepisze silniejsze leki.
3. Do domu Amelanduila zapukał Pinocchimon. Amelanduil otworzył, na co Pinocchimon
Cytat:A krzyżem chcesz?!!!
i zdzielił Amelanduila swoim uchwytem.

Nienawidzony i nienawidzący. Przez nienawiść tego drugiego obaj będą martwi.
11-11-14 20:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Mateusz SSJ8 Offline
*


Liczba postów: 510
Dołączył: 10-05-13

Pomógł: 40



Post: #133
RE: Porażki RM-a

Cytat:kiedyś w końcu gry do porażek sie Angiusowi skończą. Ewentualnie zapomni z nudów o swoim kanale na Youtubie. I to na zawsze.

Przepraszam za trzeci post z rzędu, ale wygląda na to, że moja przepowiednia odnośnie kanału Angiusa właśnie się sprawdziła. Ostatni jego post w tym temacie jest z 26 października 2014 roku, a ostatni film na jego kanale jest z 19 sierpnia 2014 roku. Czyli albo skończyły mu się porażki, albo kanał tak go znudził, że po prostu o nim zapomniał.

Nienawidzony i nienawidzący. Przez nienawiść tego drugiego obaj będą martwi.
04-01-15 10:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
X-Tech Offline


Liczba postów: 876
Dołączył: 03-05-13

Pomógł: 23



Post: #134
RE: Porażki RM-a

Angius przyznał się, że od początku nie inteeresują go gry na rma, bo właśnie zapytałem jakiś czas temu - skoro kręci takie coś to jakie gry na rma lubi skoro zgrywa takiego maniaka, a okazało się, że w takowe nie gra - kręcąc takie coś pokazał, że jedyne co go interesuje to wyżywanie się na dzieciach i półmózgach za ortografię np. Od tej pory mniej więcej zniknął ;p Wypadek przy pracy i strzał w stopę. Serio po czymś takim miałby wrzucać więcej skoro jedynym celem tego nagrywania była wyżywka na ludziach, którzy próbują robić namiastki gier w rmie ? Sami komentujcie gry na forach i zobaczycie, że to będzie bardziej interesujące kiedy nawzajem będziecie czytać swoje opinie i wywnioskujecie, które gry są dobre zamiast czekać na kolejne nagrywki osoby, która nabija się z bł. ortograficznych i poza tym praktycznie nic nie wnosi.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-01-15 15:38 przez X-Tech.)
04-01-15 15:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
konekszyn Offline
*


Liczba postów: 7
Dołączył: 08-12-13

Pomógł: 1



Post: #135
RE: Porażki RM-a

Mateusz SSJ8 napisał(a):albo kanał tak go znudził, że po prostu o nim zapomniał.
zapewne już zauważył, że nagrywanie porażek niczego nie zmieni, dzieciaki dalej będą tworzyć crapy a normalni dalej będą go hejtować ;]

hejt hejt hejt
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-01-15 15:59 przez konekszyn.)
04-01-15 15:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
X-Tech Offline


Liczba postów: 876
Dołączył: 03-05-13

Pomógł: 23



Post: #136
RE: Porażki RM-a

On dawno zauważył, że raczej przyczynia się do napędzania ilości cap, bo trolle zaczęły wrzucać więcej syfu miesiące temu, żeby istnieć w tych nagrywkach, ale do czasu.... Natomiast ja pokazując jak wyglądają porażki rma naprawdę i interesując się trochę faktycznie tymi grami i zapowiedziami przyczyniłem się do zwiększenia porządku na forum i komentarzami odpowiednio skrytykowalem syf na który trafiłem. Nie wiem dla kogo to jest kręcone, a raczej było, ale chyba dla kompletnych debili. Tacy pseudo krytycy z neta przynajmniej są zajarani tematem, którzy krytykują, a Angius nawet nie gra w takie gry na rma, a więc nic o nich nie wie. G.. warte te porazki to są nagrywki które nie służą nikomu. Od tego by komentować gry jesteśmy my użytkownicy i nasze opinie są o wiele ciekawsze jeśli się jaramy tymi grami, a nie jakiś pseudo znawca, który w takie gry nie gra tylko podgrywa znawcę, atakując jakieś crapy gł. za ortografię. Czy naprawdę niektórzy są aż takimi idiotami, że proszą się o kolejne odcinki syfu, aby ich syf mógł gdzieś istnieć, bo zamiast się postarać i zrobić dobrą grę by móc konkurować np: w GF wolą anonimowo pod innymi nickami być ośmieszani za bycie debilami o czym każdy zapomni po 15 minutach od wyłączenia nagrywek angiusa ? Nie lepiej zrobić wciągające gry i z różnorodną rozgrywką i wciągającą fabułą zamiast interesować się tym całym syfem ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-01-15 16:43 przez X-Tech.)
04-01-15 16:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ultima Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS
Powered By MyBB. © 2013 MyBB Group. All Rights Reserved.
Skórka by Ayene.