Andek Blog (blog o systemie android)
Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ayene/public_html/forum/inc/languages/polish/global.lang.php:1) - Line: 1710 - File: inc/functions.php PHP 5.6.40 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1710 header
/inc/functions.php 1772 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 42 my_set_array_cookie
/showthread.php 578 mark_thread_read



Aktualny czas: 16-04-24, 20:00 Witaj! Przejdź do zakładki Logowanie lub Rejestracja


Odpowiedz 
Andek Blog (blog o systemie android)
Multi0 Offline


Liczba postów: 163
Dołączył: 09-05-13

Pomógł: 0



Post: #21
RE: Andek Blog (blog o systemie android)

Może, strona stoi na tym samym co Geralta, tak więc jeśli on może to i on (masło maślane xD)
29-12-13 18:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
krakoman Niedostępny
*


Liczba postów: 125
Dołączył: 02-05-13

Pomógł: 7



Post: #22
RE: Andek Blog (blog o systemie android)

Niektóre poradniki (te trudniejsze) będę robił w formie filmów, aby "zielonym" było łatwiej :)

UWAGA: Jeżeli macie jakiś "androidowy" problem piszcie na PW. Jeżeli będzie popularny i ciekawy zrobię o nim poradnik.

Wybaczcie za kolejny post ale mam ważną informację. Strona została usunięta przez manifo ponieważ teraz trzeba płacić, dlatego przeniosę ją na inną domenę.

Aktualny projekt:
Brak
30-12-13 17:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
helio108 Offline
*


Liczba postów: 208
Dołączył: 20-10-13

Pomógł: 4



Post: #23
RE: Andek Blog (blog o systemie android)

Sam kiedyś robiłem stronę w manifo i wydje mi się że to że strona za kasę tylko dla tego że masz kilka stron na kocie.
Jeśli opzostałych nie używasz to pozostałe usuń.

MARCUS :D
20-01-14 12:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ultima Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS
Powered By MyBB. © 2013 MyBB Group. All Rights Reserved.
Skórka by Ayene.