Goniec RM
Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ayene/public_html/forum/inc/languages/polish/global.lang.php:1) - Line: 1710 - File: inc/functions.php PHP 5.6.40 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1710 header
/inc/functions.php 1772 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 42 my_set_array_cookie
/showthread.php 578 mark_thread_read



Aktualny czas: 18-04-24, 19:34 Witaj! Przejdź do zakładki Logowanie lub Rejestracja


Odpowiedz 
Goniec RM
Rave Offline
*


Liczba postów: 327
Dołączył: 02-05-13

Pomógł: 3



Post: #11
RE: Goniec RM

(10-05-13 17:56)ravenone napisał(a):  Racja. Nie jestem webmasterem i zostaję przy xhtml + css.

Ja mogę cię z Concrete5 przeszkolić+zainstalować na serwerze jak chcesz. Concrete5 się praktycznie jak Worda używa - wszystko tam wyklikujesz. Ja bym ci skonfigurował wszelkie rzeczy których ty nie chcesz tykać, tobie by zostało dodawanie artykułów.

Nie ma rzeczy niemożliwych, jest tylko brak umiejętności.
[Obrazek: UXIyBZb.gif][Obrazek: UXIyBZb.gif]

Spoiler: (Otwórz)
13-05-13 16:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Multi0 Offline


Liczba postów: 163
Dołączył: 09-05-13

Pomógł: 0



Post: #12
RE: Goniec RM

Rave po co cos przekombinowywać jak można zrobić to na html'u? Gonieć nie ma być swetaśny, goniec ma przekazywac informacje. To zin o grach a nie świecąca popierdułka o lalkach barbie~
13-05-13 16:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Rave Offline
*


Liczba postów: 327
Dołączył: 02-05-13

Pomógł: 3



Post: #13
RE: Goniec RM

Tja, tylko że potem przy zmianie designu musisz zmieniać kilka(naście/dziesiąt) stron, a w wypadku strony na php wystarczy zmienić szablon (zwykle 2-5 plików).

Nie ma rzeczy niemożliwych, jest tylko brak umiejętności.
[Obrazek: UXIyBZb.gif][Obrazek: UXIyBZb.gif]

Spoiler: (Otwórz)
13-05-13 16:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Multi0 Offline


Liczba postów: 163
Dołączył: 09-05-13

Pomógł: 0



Post: #14
RE: Goniec RM

I? Goniec jak już powiedziałem "To zin o grach a nie świecąca popierdułka o lalkach barbie~"
On nie bd zmienił desingu codziennie, teraz bd nowy to prawda, jednak ravenone sobie poradzi, lubi html'a, zna się na tym to czego ma nie robic tego w nim? To tak jak ja bym ci kazał rysować po kartonie długopisem, mimo że od małego uczyli cię iż rysunki robi się ołówkiem.
Dlatego ravenone nie bd robił bo tak ty chcesz, będzie robił to co uważa za stosowne.
13-05-13 16:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Rave Offline
*


Liczba postów: 327
Dołączył: 02-05-13

Pomógł: 3



Post: #15
RE: Goniec RM

HTML to lata 90, a przez przeglądarki jest wspierany "z przyzwyczajenia" (mimo że jakiś binarny format byłby mniej obciążający dla łącz niż tekstowy HTML zawierający mnóstwo spacji, enterów i innych niepotrzebnych znaków - zamiast tekstowych tagów, mogłyby być stosowane numeryczne oznaczenia). Teraz są o wiele lepsze technologie pozwalające na pisanie stron z prawdziwego zdarzenia bez konieczności uploadu przez ftp.

Powiem tak: Załóżmy, że Ravenone zgubił hasło do hostingu. I co? Strona na htmlu w czarnej D. Nie można nic dodać. Natomiast do strony w php czy innej nowoczesnej technologii można ciągle artykuły dodawać o ile przy okazji nie zgubiłeś hasła do swojej strony.

To nie lata 90 i Web 1.0. To jest rok 2013 i Web 2.0 gdzie jak się same strony nie odświeżają przez Ajax i jQuery, to nie mają sensu.

Nie ma rzeczy niemożliwych, jest tylko brak umiejętności.
[Obrazek: UXIyBZb.gif][Obrazek: UXIyBZb.gif]

Spoiler: (Otwórz)
13-05-13 18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
X-Tech Offline


Liczba postów: 876
Dołączył: 03-05-13

Pomógł: 23



Post: #16
RE: Goniec RM

Ja zawsze myślałem, że w GOŃCU chodzi o jak najczęściej pojawiające się sensowne/interesujące teksty.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-13 18:13 przez X-Tech.)
13-05-13 18:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Multi0 Offline


Liczba postów: 163
Dołączył: 09-05-13

Pomógł: 0



Post: #17
RE: Goniec RM

Rave, nie obraź się ale jak zaczniemy kombinować z Gońcem to wyjdzie z niego to co z sekty, przepraszam forum Titka gdzie masz moda, pustka.
Możesz tutaj przyprowadzić słonia stojącego na trąbie a Goniec i tak nie będzie ustawiony po twojemu, to jak wygląda i na czym stoi zależy tylko od inicjatywy administratora.
13-05-13 18:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
ravenone Offline
*


Liczba postów: 49
Dołączył: 04-05-13

Pomógł: 0



Post: #18
RE: Goniec RM

Rave dzięki za propozycje. Może w przyszłości skorzystam. Traktuję to jako hobby więc nic na siłę nie chcę robić. Nie drążcie już tematu.
14-05-13 12:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Yoroiookami Offline
*


Liczba postów: 985
Dołączył: 01-05-13

Pomógł: 137



Post: #19
RE: Goniec RM

Wpadłem tu żeby napisać że cieszę się z Gońca. To w sumie jedyne moje takie źródło informacji o tym co ludzie tworzą. Tak trzymajcie smiles
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-05-13 12:59 przez Yoroiookami.)
14-05-13 12:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
X-Tech Offline


Liczba postów: 876
Dołączył: 03-05-13

Pomógł: 23



Post: #20
RE: Goniec RM

(14-05-13 12:58)Yoroiookami napisał(a):  Wpadłem tu żeby napisać że cieszę się z Gońca. To w sumie jedyne moje takie źródło informacji o tym co ludzie tworzą. Tak trzymajcie smiles

Ciekawe od kiedy ? Jakbyś nie miał tego na forum w dziale z zapowiedziami... no comment.



Ile razy jeszcze będziecie klepać gońca i udawać entuzjazm ignorując czytanie jego zawartości ?
Krzywdzicie tylko osoby, które tworzą.


Ludzie przynajmniej wymagajcie czegoś,a nie udawajcie, że się jaracie/czytacie...przez was te osoby, które piszą tylko tracą swój czas i innych, bo powielają złe schematy sądząc, że piszą dobrze (!) Rewelacji nie ma i rzadko kiedy są tu teksty na poziomie i naprawdę interesujące - przeczytać listę tematów w gońcu i napisać, że jest słitaśnie/fajnie, bo goniec wyszedł to tylko krzywdzenie jego autorów (!)

Owszem zdarza się czasem choć trochę czegoś ciekawego do poczytania, ale nie mówcie mi, że czytacie każdy artykuł bez przesady nawet taki maniak rpgmakera jak ja nie ma siły czytać wszystkiego z entuzjazmem, bo nie zawsze tu jest coś naprawdę ciekawego, a po drugie nie zawsze jest coś napisanego na poziomie dlatego cieszenie się jak głupi do sera, bo wyszedł goniec jest żenująco słabe. Ogólnie zin słabo ma się do Tokei, w którym zawsze były teksty na poziomie. W GOŃCU coś na poziomie zdarza się rzadko/niezbyt często...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-05-13 14:52 przez X-Tech.)
14-05-13 14:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ultima Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS
Powered By MyBB. © 2013 MyBB Group. All Rights Reserved.
Skórka by Ayene.