Jutjube$zy
Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ayene/public_html/forum/inc/languages/polish/global.lang.php:1) - Line: 1710 - File: inc/functions.php PHP 5.6.40 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1710 header
/inc/functions.php 1772 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 42 my_set_array_cookie
/showthread.php 578 mark_thread_read
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ayene/public_html/forum/inc/languages/polish/global.lang.php:1) - Line: 1710 - File: inc/functions.php PHP 5.6.40 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1710 header
/inc/functions.php 1772 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 218 my_set_array_cookie
/inc/functions_indicators.php 48 mark_forum_read
/showthread.php 578 mark_thread_read



Aktualny czas: 16-04-24, 12:16 Witaj! Przejdź do zakładki Logowanie lub Rejestracja


Odpowiedz 
Jutjube$zy
Crashykk Offline
*


Liczba postów: 368
Dołączył: 30-04-13

Pomógł: 36



Post: #11
RE: Jutjube$zy

Dla mnie zwyczajne robienie z siebie kretyna w stylu "pełdepiego" nie jest fajne. Trafiłem na niego przypadkowo, gdy w "proponowanych" pojawił mi się jego let's play z Kingdom Hearts. Szczerze przyznam, że nie wytrzymałem nawet jednego filmu. Po prostu mi się to nie podoba. W sumie, to ja w ogóle let's playów nie oglądam, co najwyżej raz na jakiś czas gameplay, aby sprawdzić, jakaś gra mi się spodoba.

Jeżeli zaś chodzi o samego YT, to wolę filmy w stylu Lekko Stronniczych, czy też Piątek: The Series.

[Obrazek: oe6WuyS.png]
https://crashykk.itch.io/dunsas-prophecy
24-04-14 00:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Yoroiookami Offline
*


Liczba postów: 985
Dołączył: 01-05-13

Pomógł: 137



Post: #12
RE: Jutjube$zy

https://www.youtube.com/watch?v=pyTfUnnxZV4 Proszę, może spodoba się tym bardziej 'poważniejszym' tutaj. :roll: Totalbiscuit ma świetną serię o nazwie WTF, w której omawia głównie gry dodawane na Steam. Świetny komentator, to wyłącznie ze względu na niego zakupiłem Dungeons of Dredmor i kilka innych gier. Polecam.

[Obrazek: mt4dzY7.png]
[Obrazek: k5KQGOe.png]
24-04-14 01:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
X-Tech Offline


Liczba postów: 876
Dołączył: 03-05-13

Pomógł: 23



Post: #13
RE: Jutjube$zy

Jeśli coś irytuje nie ma sensu oglądać. Ja nie znajduje sensu w oglądaniu lets play itp. Zwyczajnie odpaliłem coś takiego tylko kiedy chciałem poznać jakąś grę, a nie miałem możliwości np: z powodu słabego pca ewentualnie lub po za graniu, aby sprawdzić wrażenia innej osoby, ale oglądać to dla rozrywki ? Strata czasu.


Dla mnie najlepszy z tego wszystkiego i najciekawszy był kanał MORFAR i jest nadal (gośc gra w gry grozy głównie mody do amnesii - oglądałem jego podejścia po tym jak sam przeszedłem mod lub aby go chwilę ogarnąć przed zagraniem) Obejrzałem kilka razy jego granie w gry. On w odróżnieniu od pewdie coś tam nie psuje klimatu gier horror, w które gra zachowywaniem się na siłę jak dureń i totalny debil wydurniający się pod publikę growego ciemnogrodu. Pewdie coś tam totalnie niszczy i rujnuje atmosferę gier, w które gra przez co dla dzieciarni najlepszymi grami stają się głupoty pokroju slendera, bo pewdie coś tam udaje wielce przerażonego i drze się jak szalony na najbardziej tępych i durnych horrorach. Dzieciarnia więc woli oglądać pewdiepie niż grać w dobre gry, a jeśli gra to w 10 minutowe crapyu pokroju slendera i slendytubbies i inny szajs.To totalnie psuje i otępia podejście ludzi do gier grozy. W ten sposób tworzy się grupa pseudoekspertów horrorów, dla których grami grozy są slendery itp. crapy i takie osoby zaczynają wypowiadać się jako znawcy horrorów. Po prostu brak słów.

Obejrzałem trochę jego granie w Alicję w wykonaniu pewdie coś tam, ale dlatego że utknąłem w jednym miejscu i chciałem sprawdzić jak przejść to miejsce. Jeśli traktować Pewdie coś tam jako szoł dla nie mających pojęciach o grach ludzi, którzy lubią patrzeć na durni OK, ale jeśli te rzeczy oglądają normalni gracze uważam, że chyba narzekają na nadmiar czasu...lub trafili tam z dziwnych powodów jak np: ja.


Rojo - mega udawacz, mega aktor migający do widzów w wieku szkoły podstawowej o mało nie wypruwający sobie flaków w swoich "szoł?" udając wielkiego sojusznika luzaka bywalca podwórek człowieka wychowanego na ulicy. Jest to tak sztuczne, że aż niewiarygodnie żenujące.

To co robił jest spoko to - sentymentalnie przez gry cała reszta to jedno wielkie udawanie łącznie z tym robieniem gier dla Roja i wkręcającymi się w to gimbazami m.innymi quadem9 i całą resztą lizorojodupów. No taka niestety jest prawda, że jeśli ktoś w to idzie to po to, aby lizać dupe kolesiowi, który tak naprawde nie jest obrazem eloziomka wychowanego w latach 90tych z ludzmi ulicy eloziomkami ale na takiego sie wlasnie kreuje to znak, że taka osoba jest dzieckiem wychowanym przed komputerem, które nie widzi za dużo świata zewnętrznego - dostaje namiastke podwórka u Roja, który reprezentantem podwórka lat90tych zdecydowanie nie jest, ale na takiego sie kreuje. Tak właśnie wygląda społeczność w internetach. Jeśli komuś to się podoba OK nie mam z tym problemu dla mnie kolejna strata czasu. Po co oglądać udającego elo joł ziomka rzucającego na siłę tekstami, które są mu obce lepiej pograć w jakieś gry.


Najlepiej wspominam kanał MORFAR jeśli idzie o ludzi grających w gry.

Bardzo lubię AVGN gadającego o grach na nesa. Polecam, bo gość tworzy klimat, a jego recenzje są niemal jak filmy krótkometrażowe z fabułą.

To by było wszystko.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-04-14 02:50 przez X-Tech.)
24-04-14 02:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Rave Offline
*


Liczba postów: 327
Dołączył: 02-05-13

Pomógł: 3



Post: #14
RE: Jutjube$zy

X-Tech, może cię zainteresować kanał TheStickyPaddle, też traktuje o horrorach. W ogóle, wejdźcie na mój kanał (QVear) i zobaczcie jakie kańąły subuję. Parę jest deczko lipnych (obiektywnie, mnie się tam podobają, ale rozumiem że innym mogą nie), ale większość jest dobra. Dodatkowo subuję paru mniej znanych youtuberów którzy wg. mnie zasługują na uwagę.

//edit: Tutaj link do bezpośrednio subskrypcji: https://www.youtube.com/user/QVear/channels UWAGA ACHTUNG WARNING: Nie wszystkie subki są typowo growe, nie mniej ciekawe.

Nie ma rzeczy niemożliwych, jest tylko brak umiejętności.
[Obrazek: UXIyBZb.gif][Obrazek: UXIyBZb.gif]

Spoiler: (Otwórz)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-04-14 14:12 przez Rave.)
25-04-14 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Mateusz SSJ8 Offline
*


Liczba postów: 510
Dołączył: 10-05-13

Pomógł: 40



Post: #15
RE: Jutjube$zy

Ja tam wolę http://youtube.com/user/Wirgliusz/

Przy niektórych można się poryczeć ze śmiechu. Przykłady?


Zagrajmy w "Wario Land: Legends of Six Crystals"[
Odcinek 2:
"Nie zdziwię się, jeśli będę musiał 10 razy przechodzić ten jeden zakichany świat przez tego jednego zakichanego bossa." - akt 3.
"...jej róg leciutko się świeci. Ale te zakichane kule ognia..." - walka z Rarity.]

Zagrajmy w "Happy Tree Friends Gameboy Adventures"[
Odcinek 2:
"Ten bóbr jest do chrzanu" - Szef w pierwszej planszy w tym odcinku, drugie podejście.
"To nie jest wysilanie się. To jest debienie" - szef w pierwszej planszy w tym odcinku. Trzecia utrata życia.
"I ta plansza. Ludzie. Jak ja nie lubię tej jednej zakichanej planszy. Ileż to razy zginąłem ostatnio w niej." - druga plansza w odcinku, sam początek.
"To nie są przeciwnicy, pomimo tego, że w ogóle nie zlewają się z tłem, a jedna z rzeczy, które powinny zlewać się z tłem, to właśnie takie zakichane statuły." - druga plansza w odcinku, o elementach tła.
"Ledwie widziałem tę ognistą kulę, która mało nie przysmoliła mi uszu" - druga plansza w odcinku, w ogóle o tle.
"Dlaczego muszą stać na tak wyraźnych piedestałach?" - druga plansza w odcinku. Znowu statuły.
"Nie wiem. Nie widziałem tego dodatkowego życia. Tak dobrze zlewa się z tłem" - jak wyżej, podniesienie życia.
"Tego dopiero co pokonaliśmy. Nie daje się do Boss Rusha przeciwników, z którymi gracz dopiero co walczył". - jak wyżej, trzeci szef.
]

Resztę pozna ten, kto to oglądał. Ale i tak mówię wam. Czasem można się pośmiać.
Muszę kończyć, bo coś grzmi.

Nienawidzony i nienawidzący. Przez nienawiść tego drugiego obaj będą martwi.
28-05-14 22:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Zvarr Offline
*


Liczba postów: 118
Dołączył: 22-10-13

Pomógł: 2



Post: #16
RE: Jutjube$zy

Jeśli jego problem z katarem jest śmieszny to ok. Dla mnie to jakiś zakichany zakątek Netu.
29-05-14 10:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Adrapnikram Offline
*


Liczba postów: 571
Dołączył: 04-10-13

Pomógł: 45



Post: #17
RE: Jutjube$zy

Od niego zacząłem przeglądać lets play a konktetnie pokemony!!!
01-06-14 22:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Mateusz SSJ8 Offline
*


Liczba postów: 510
Dołączył: 10-05-13

Pomógł: 40



Post: #18
RE: Jutjube$zy

Przepraszam, że tak odkopuję ten temat po dwóch latach od ostatniego razu, kiedy ktoś tu się odezwał, ale dzisiaj znalazłem jednego youtubera, który nagrywa od 28 maja 2014 roku. Moją uwagę na jego kanał przykuł filmik z gry "Miasteczko Nowoczesne 4-2". Jeden z jego trzech. Do tej pory właśnie tyle nagrał. Wersja gry, z której nagrywał, to zero.

YouTuber to Karol Kołodziejczyk. Ktoś go zna? Niekoniecznie bliżej.

Nienawidzony i nienawidzący. Przez nienawiść tego drugiego obaj będą martwi.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-16 16:45 przez Mateusz SSJ8.)
02-06-16 16:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ultima Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS
Powered By MyBB. © 2013 MyBB Group. All Rights Reserved.
Skórka by Ayene.