Porażki RM-a
Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ayene/public_html/forum/inc/languages/polish/global.lang.php:1) - Line: 1710 - File: inc/functions.php PHP 5.6.40 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1710 header
/inc/functions.php 1772 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 42 my_set_array_cookie
/showthread.php 578 mark_thread_read



Aktualny czas: 19-04-24, 05:12 Witaj! Przejdź do zakładki Logowanie lub Rejestracja


Odpowiedz 
Porażki RM-a
Multi0 Offline


Liczba postów: 163
Dołączył: 09-05-13

Pomógł: 0



Post: #21
RE: Porażki RM-a

Azor za dużo szczeka, Viuu nie ma od dawna kolorku bo nie ma moda, a ten jest ślepy i nie dojrzał za to odrazu wyleciał robić spam i się o byle co wykłócać, robił to już na koncie Azorczaka, gdy zły Rahim był jeszcze zły Azorczak widząc zadymę postanowił się dołączyć i siać zamęt, widzę że mimo iż ma nowe konto to nadal trzymają się jego stare nawyki.
Proponuje w tym miejscu zakończyć ten wątek bo ni jak jest on związany z tematem, a wszelkie nie jasności załatwiajcie na pw.
20-12-13 20:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Hubertov Offline
*


Liczba postów: 86
Dołączył: 06-11-13

Pomógł: 0



Post: #22
RE: Porażki RM-a

Rahim napisał(a):Azor za dużo szczeka, Viuu nie ma od dawna kolorku bo nie ma moda, a ten jest ślepy i nie dojrzał za to odrazu wyleciał robić spam i się o byle co wykłócać, robił to już na koncie Azorczaka, gdy zły Rahim był jeszcze zły Azorczak widząc zadymę postanowił się dołączyć i siać zamęt, widzę że mimo iż ma nowe konto to nadal trzymają się jego stare nawyki.
Proponuje w tym miejscu zakończyć ten wątek bo ni jak jest on związany z tematem, a wszelkie nie jasności załatwiajcie na pw.

Bronisz Viuu bardziej niż on sam siebie 0.0
Nie wiem, sądzisz że jest infantylnym dzieckiem i nie potrafi żyć w grupie i trzeba go chronić? What the? What the? Że wyśmiewa GamesBytes to dobrze, ale jak o nim się powie prawde to nagle panika i wpada dzielny rycerz Rahim(ślepy z resztą, nie mam już nicku "Azorczak") po prostu traktujmy się równo, a nie jeden ma znajomości(Viuu, nie mówię o tobie), a drugi dopiero zaczyna i ma pod górkę.
20-12-13 21:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
helio108 Offline
*


Liczba postów: 208
Dołączył: 20-10-13

Pomógł: 4



Post: #23
RE: Porażki RM-a

Juzu o_0
o co wy się3 tak kłucicie?
To co robice jest chore...
20-12-13 22:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
X-Tech Offline


Liczba postów: 876
Dołączył: 03-05-13

Pomógł: 23



Post: #24
RE: Porażki RM-a

są zdenerowani brakiem sukcesów w rpgmaker xd
20-12-13 22:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Hubertov Offline
*


Liczba postów: 86
Dołączył: 06-11-13

Pomógł: 0



Post: #25
RE: Porażki RM-a

X-Tech napisał(a):są zdenerowani brakiem sukcesów w rpgmaker xd

trzeba sie za gitarke wziąć xd
20-12-13 22:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
helio108 Offline
*


Liczba postów: 208
Dołączył: 20-10-13

Pomógł: 4



Post: #26
RE: Porażki RM-a

Dobra Spoko
To dość drażliwy temat ale niekturzy są sfulstrowani tą rozmową.
20-12-13 22:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Gorn5 Offline
*


Liczba postów: 141
Dołączył: 07-11-13

Pomógł: 0



Post: #27
RE: Porażki RM-a

Nie wiem zaczeło się od tego, że powiedziałem, że "impreza" - "Porażki RM-a jest trochę okrutne dla innych. Nie którzy mogą mieć z tego niezłą zabawę, ale niektórzy mogą, poważnie ucierpieć.

Następnie nagle wszyscy przyczepili się do zespołu GamesBytes (szybka zmiana tematu)
I tak się wszystko zaczeło. Dobra jak już Viuu pisał. Skupmy (a raczej SKUPCIE) się na głównym temacie (Porażki RM-a) Ja już nie mam zamiaru wypowiadać się więcej na temat tej "imprezy"

Pozdro dla wszystkich ;)
20-12-13 22:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Viuu Offline
*


Liczba postów: 155
Dołączył: 30-04-13

Pomógł: 1



Post: #28
RE: Porażki RM-a

GamesBytes napisał(a):nagle wszyscy przyczepili się do zespołu GamesBytes
Przecież tylko ja się przyczepiłem :O
I to w sumie mało zaskakujące, normalne wręcz w wypadku mojej osoby.

A przechodząc do rzeczy, GamesBytes ma rację. Po prostu zatrzymajcie dla siebie wszelkie kolejne komentarze w tej sprawie.
I niech ktoś wyczyści temat od mojej pierwszej tu wypowiedzi w dół.

[Obrazek: 4COJip7.png]
Victory Quotes: 1, 2
Spoiler: (Otwórz)
21-12-13 02:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Angius Offline
*


Liczba postów: 48
Dołączył: 30-04-13

Pomógł: 6



Post: #29
RE: Porażki RM-a

>MFW
[Obrazek: 4a6.png]
I proszę o nieczyszczenie tematu, niektóre flamewary są świetne, a jeśli już gdzieś się mają odbywać, to niech to będzie mój temat mrgreen
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-12-13 02:10 przez Angius.)
21-12-13 02:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Rave Offline
*


Liczba postów: 327
Dołączył: 02-05-13

Pomógł: 3



Post: #30
RE: Porażki RM-a

(19-12-13 20:15)Angius napisał(a):  Tak, Rave, Babbarabba mam na dysku, Jak słałeś na raz, to to drugie też pewnie gdzieś jest :)

Nie, nie słałem na raz.

Nie ma rzeczy niemożliwych, jest tylko brak umiejętności.
[Obrazek: UXIyBZb.gif][Obrazek: UXIyBZb.gif]

Spoiler: (Otwórz)
21-12-13 06:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ultima Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS
Powered By MyBB. © 2013 MyBB Group. All Rights Reserved.
Skórka by Ayene.