Mnie także zapowiedź przyciągnęła.
Dość fajnie napisana. Niby coś jest, ale nie wiadomo o co chodzi :P
Bo w sumie to wiemy że ludzie nie ufają magom i wiemy o istnieniu(?) skarbu.
Ale też nie wiem nic XD<< Trochu chaotycznie napisałem, co nie?
Co z tym skarbem? Skąd nasi bohaterowie w tej historii?
Ogólnie jeśli nie porzucisz projektu może być ciekawie :D
Mapki, jak już wspomnieli poprzednicy, nie "od linijek" i staraj się powrzucać kamyczków, kwiatków, trawska etc.
Pytanie: Co z tą zmianą perspektywy?
To jakaś cut-scenka, czy może coś w rodzaju mini gry?
W grze planujesz dołożyć sporo bajerków, ale proponuję zastanowić się wpierw czy są one konieczne.
A jeżeli już bardzo chcesz je mieć, to najpierw zrób grę właściwą, a później możesz dokładać kolejne smaczki które będą umilać rozgrywkę.
(17-08-15 13:20)Yoroiookami napisał(a): Jeżeli nie ukończyłaś projektu, to przy takich ambicjach martwię się, że i tego nie ukończysz. Oczywiście mam nadzieję, że będzie inaczej.
Tutaj mam podobne odczucia. Ale liczę że zmotywujesz się do tego stopnia, i w końcu wydasz grę. (~Może i ja bym się wreszcie zmotywował...~)
W grze chcesz pozwolić posłuchać muzyczki dość fajnych (jak na moje) zespołów.
Mam też nadzieje że nie wrzucisz po całym albumie, a gra będzie ważyć tyle co same mp3'ki :P
A teraz powiem Ci tylko: Rób!
Liczę na jakieś (w miare możliwości oczywiście) przyszłe informacje o postępach nad projektem, i życzę Ci byś nie straciła weny twórczej :P