KGS forum
Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ayene/public_html/forum/inc/languages/polish/global.lang.php:1) - Line: 1710 - File: inc/functions.php PHP 5.6.40 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 1710 header
/inc/functions.php 1772 my_setcookie
/inc/functions_indicators.php 42 my_set_array_cookie
/showthread.php 578 mark_thread_read



Aktualny czas: 16-04-24, 06:56 Witaj! Przejdź do zakładki Logowanie lub Rejestracja


Odpowiedz 
KGS forum
Mateusz SSJ8 Offline
*


Liczba postów: 510
Dołączył: 10-05-13

Pomógł: 40



Post: #11
RE: KGS forum

Mała rada odnośnie rang na forum, Helio108.
Cytat:Nie ma żadnego boga
Więc wymyśl coś innego na nazwę dla admina. Najlepiej tak szybko, że żaden ksiądz się ciebie nie czepi.

Nienawidzony i nienawidzący. Przez nienawiść tego drugiego obaj będą martwi.
06-10-15 08:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Gorn5 Offline
*


Liczba postów: 141
Dołączył: 07-11-13

Pomógł: 0



Post: #12
RE: KGS forum

CrasheR napisał(a):Aż mi się przypomniały dzieła Gorna xD
Adrapnikram napisał(a):Cyz tylko mi się zdaje że gdzieś tu siedzi przyczajony GamesBytes?
Albo chociaż jego ruch?
To ciekawe że moi równieśnicy(albo prawie) po zrobieniu tragicznych górę biorą się za jeszcze słabsze strony internetowe. Widocznie hasło: "łatwo i przyjemnie" przyciąga wiele chętnych.
Beka mam napisane w wiadomości"gorn5" bez 5 a tłumaczy na gamebytes.

Wybaczcie miśki, ale już dawno w to się nie bawię. Od czasu do czasu zajrzę jeszcze na scenę jednak to są sekundy. Każdy w życiu ma taki okres, że chce mieć "coś swojego" - ta chęć dawno przeminęła z wiatrem i wolę zająć się poważniejszymi sprawami niż zardzewiały "mejker", taka prawda. :)
08-10-15 23:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Crashykk Offline
*


Liczba postów: 368
Dołączył: 30-04-13

Pomógł: 36



Post: #13
RE: KGS forum

Gorn5 napisał(a):wolę zająć się poważniejszymi sprawami niż zardzewiały "mejker", taka prawda. :)
Napisał 15latek (strzelam, nie wiem ile masz) :roll:
Egzamin gimnazjalny dopiero za rok :roll: :lol2:

[Obrazek: oe6WuyS.png]
https://crashykk.itch.io/dunsas-prophecy
09-10-15 00:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Gorn5 Offline
*


Liczba postów: 141
Dołączył: 07-11-13

Pomógł: 0



Post: #14
RE: KGS forum

Egzamin gimnazjalny w tym roku. Jednak bardziej chodziło mi o "świat cyfrowy" niż o moje sprawy osobiste. Crasherku nic się nie zmieniłeś. :roll:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-15 00:40 przez Gorn5.)
09-10-15 00:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Adrapnikram Offline
*


Liczba postów: 571
Dołączył: 04-10-13

Pomógł: 45



Post: #15
RE: KGS forum

O GamesBytes ale widzisz jak mozna stac sie prekursorem zachowania :d
A ty kraszer zachowales sie jak czternastolatek wytykajac mu wiek. A i tak kamer to zardzewiale narzedzie juz w takim wieku i jesli ktos eiaze przyszlosc z programowaniem to o tym dobrze wie. Jedyne co mozna sie z niego nauczyc to podstaw podstaw czyli co to zmienna etc. A tego juz ucza w gimbazie. Co nie zmienia faktu ze rm to swietna zabawka, nawet jesli zardzewiala i w zgledach technicznych i edukacyjnych (sam rm nie uczy pisac dialogow ani robic grafik tylko gry) slabo sie sprawuje. Nie No ale z tym wytknieciem wieku to mnie zaczynacie mocno wkurzac. 17 niecale lat.
09-10-15 14:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Mateusz SSJ8 Offline
*


Liczba postów: 510
Dołączył: 10-05-13

Pomógł: 40



Post: #16
RE: KGS forum

Adrapnikram napisał(a):A ty kraszer zachowales sie jak czternastolatek wytykajac mu wiek. A i tak kamer to zardzewiale narzedzie juz w takim wieku i jesli ktos eiaze przyszlosc z programowaniem to o tym dobrze wie. Jedyne co mozna sie z niego nauczyc to podstaw podstaw czyli co to zmienna etc. A tego juz ucza w gimbazie. Co nie zmienia faktu ze rm to swietna zabawka, nawet jesli zardzewiala i w zgledach technicznych i edukacyjnych (sam rm nie uczy pisac dialogow ani robic grafik tylko gry) slabo sie sprawuje. Nie No ale z tym wytknieciem wieku to mnie zaczynacie mocno wkurzac. 17 niecale lat.
X-Tech zachowywał się jeszcze gorzej. Niech mu bana NIGDY nie zdejmą. A co do Makera, to naukę programowania Ruby można od niego zacząć.

A tak na temat, to bycie administratorem jest piękne tylko tak długo, jak nim jeszcze nie jesteś. Brutalność rzeczywistości zmyje każdy czar. Jeśli KGS przetrwa cały rok, to mamy nową Gospodę RMa.

Nienawidzony i nienawidzący. Przez nienawiść tego drugiego obaj będą martwi.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-15 15:57 przez Mateusz SSJ8.)
09-10-15 15:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Crashykk Offline
*


Liczba postów: 368
Dołączył: 30-04-13

Pomógł: 36



Post: #17
RE: KGS forum

Kolego Adrapnikram, to był żart. Trochę dystansu. :roll:

[Obrazek: oe6WuyS.png]
https://crashykk.itch.io/dunsas-prophecy
09-10-15 21:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Adrapnikram Offline
*


Liczba postów: 571
Dołączył: 04-10-13

Pomógł: 45



Post: #18
RE: KGS forum

Dystans to ja mam, raczej zmyliła mnie buźka przy poście. Takie :d by wdl mnie bardziej pasowało, a tak potraktowalem jako zlosliwosc. Aż mi sie przypomnial temat w ktorym (chyba hubertov) prosil o usunęcie jej xd
Swoja droga od tamten pory to chyba najczęściej używana buzka.
09-10-15 23:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Lartarin Offline
*


Liczba postów: 147
Dołączył: 12-04-13

Pomógł: 6



Post: #19
RE: KGS forum

To forum trybi? ;-
22-11-15 16:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Avaron Offline
*


Liczba postów: 213
Dołączył: 27-10-14

Pomógł: 9



Post: #20
RE: KGS forum

To było oczywiste że pomysł nie wypali ;)

I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."
25-11-15 16:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
"Pomógł" przyznał(a):
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ultima Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS
Powered By MyBB. © 2013 MyBB Group. All Rights Reserved.
Skórka by Ayene.