Opactwo RM
Aktualny czas: 04-12-21, 02:59 Witaj! Przejdź do zakładki Logowanie lub Rejestracja

Wątek zamknięty 
Opactwo RM
ADI Offline
*

Liczba postów: 274

RE: Opactwo RM

Serio, tak się teraz będzie konkurować?

Nie o to przecież chodzi.
Nie chodzi (przynajmniej nie powinno) o pozycje.

I nie ma sensu dyskutować chyba...

Admini mnie obserwują XD

[Obrazek: rm1ftf.png]
08-05-14 14:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
"Pomógł" przyznał(a):
Mateusz SSJ8 Offline
*

Liczba postów: 510

Noruj napisał(a):Nie no chłopaki teraz to jesteście ważne osobistości scenowe jak macie własne forum lol
Co z tego, że mają własne forum, skoro ja napisałem tam coś odnośnie jednej z gier Raha, a on tego posta wykasował i jeszcze zarezerwował możliwość pisania na forum dla zarejestrowanych.
Ultima stała się lepsza, odkąd Boskie Smoki już w administracji nie siedzą. W RPG Makerze każdy może tworzyć gry, choć nie każdy od razu stworzy perłę.

@Ozma
Podzielam twoje zdanie. Przynajmniej na Ultimie będzie mniej pinocchimonów.

Osobiście uważam, że Opactwo to kolejna sekta pokroju RMXP.pl czy Forum Titka. Tylko powiedziałem, że "Seireitei" jest nie do przejścia na normalnym, a nie tylko wykasowali mojego posta stamtąd, ale jeszcze pozwolili pisać tylko zarejestrowanym. Rahim nawet ostatnio naświewał się, że u Titka mam bana do 29 maja 2020 roku. Niby chcą pomóc nowym lepiej poznać RPG Makera, a co robią ze starszymi od siebie?

Nienawidzony i nienawidzący. Przez nienawiść tego drugiego obaj będą martwi.
02-06-14 20:20
"Pomógł" przyznał(a):
Gorn5 Offline
*

Liczba postów: 141

Cytat:Niby chcą pomóc nowym lepiej poznać RPG Makera, a co robią ze starszymi od siebie?
Zgadzam się. Wgl. dla "zielonych/początkujących/nowych" a siedzą tam same stare byki i rozmawiają sobie na chacie. Ja już dużo o tym wspominałem, co prawda Rahim skorzystał z mojej propozycji, aby zareklamować forum na forach nie związanych z RPG Makerem, ale jednak to jeszcze nie podziałało.
02-06-14 20:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
"Pomógł" przyznał(a):
Soul Offline
*

Liczba postów: 89

Mateusz SSJ8 napisał(a):Osobiście uważam, że Opactwo to kolejna sekta pokroju RMXP.pl czy Forum Titka.
Serio?
'GamesBytes napisał(a):Zgadzam się. Wgl. dla "zielonych/początkujących/nowych" a siedzą tam same stare byki i rozmawiają sobie na chacie.
Jeszcze kilka dni temu wychwalałeś to forum, a dziś już obrażony o bana, na którego sam sobie zapracowałeś zmieniasz zdanie. Nie przesadzasz trochę GB? Na forum znajduje się już trochę toturiali dla nowych użytkowników, więc jak ich przybędzie to na start będzie w sam raz.
02-06-14 20:47
"Pomógł" przyznał(a):
Gorn5 Offline
*

Liczba postów: 141

JAK ich przybędzie. A nie sądzę, żeby ktoś tam nowy się zarejestrował.
02-06-14 20:56
"Pomógł" przyznał(a):
Crashykk Offline
*

Liczba postów: 366

Cytat: A nie sądzę, żeby ktoś tam nowy się zarejestrował.
A ja SONDZE, ze jestes hipokryta ;)
Najpierw ich wychwalasz, a teraz, gdy dostales slusznego bana zaczynasz na nich psioczyc xd

Poza tym, skoro do nich nikt nowy sie "nie zarejestruje", to po cholere zakladasz pierdyliard for, na ktore nowy user ma szanae trafic, co najmniej o kilkadziesiat razy mniej :roll:

[Obrazek: oe6WuyS.png]
https://crashykk.itch.io/dunsas-prophecy
02-06-14 21:14
"Pomógł" przyznał(a):
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ultima Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS